Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Czy obawiacie się konkurencji w postaci prężnie rozwijającego się portalu mmanasto3?
crazy.gif


Dobre, polać mu!
 
Pamiętam szczene z Jurasem i szkoda, że nie kultywują takich opcji bo jest chyba kogo zapraszać, parę osób związanych z MMA mieszka w stolicy.
 
Pamiętam szczene z Jurasem i szkoda, że nie kultywują takich opcji bo jest chyba kogo zapraszać, parę osób związanych z MMA mieszka w stolicy.


A co ma do tego mieszkanie w stolicy?
 
Mam pytanie techniczne: Czy SSS już zawsze będzie w takiej jakości jak ostatnio?



@UP <- no chyba siedziba MMARocks jest w Warszawie więc raczej na godzinę na audycję Michał Materla nie będzie cisnął do stolicy pociągiem 6-8h? Chyba, że będą robić tak jak RadioKoksu ale takie Skypowo-Telefoniczne historie wypadają często tragicznie jakościowo i męczy to słuchacza.
 
Jakość ostatniej szczęki była o niebo lepsza od poprzednich, ale ja bym jeszcze nad tym popracował bo można jeszcze troszeczke poprawić dzwięk, wole bardzo dobrą jakość i nawet 300 mb do downloadu, niż kicz który waży 3-4 mb i jak Venom np coś mówi to jest strasznie nie wyrażnie.
 
@DoozyAndGrooby:



Przecież prawie wszystkie audycje były nagrywane "Skypowo-Telefonicznie":-)



No chyba że się myle i raz w tygodniu panowie spotykają sie w "siedzibie MMARocks".
 
Każda audycja prócz zeszłotygodniowej była nagrywana na skypie. MMARocks nie ma siedziby aczkolwiek teraz Venoma, Escobara i mnie dzieli tylko długość linii metra więc jest szansa, że będzie lepiej w kwestii jakości.
 
A jakoś zawsze odnoszę wrażenie, że są w tym samym miejscu. Hmm...ale chyba masz rację, na pewno masz. No to szkoda, że dopiero teraz dostajemy taką jakość i tymbardziej szkoda, że nie ma chociaż raz w miesiącu jakiegoś gościa.



E: W takim razie byłem zamroczony magią internetu;]
 
@Tidzej nie lepiej nagrywać na Ventrilo,TS 3, Bądz Mumble? zmienić tylko kodek na najlepszy i jazda, jakość dzwięku o niebo lepsza niż na skype =p
 
Walka wieczoru na FOX 4 , zwyciesca pojedynku Mauricio vs Brendon dostaje walke o pas.



Moim zdaniem zaden z nich nie zasluguje na walke o pas.



Vera nie zaliczyl zadnego znaczacego zwyciestwa od 2006.



Rua od porazki z Jonsem ma bilans 1-1



Jestem ciekawy waszej opini.
 
No jeśli ktokolwiek z "dyrekcji" powie w SSS, że ten eliminator jest sensowny to czas umierać...Obaj przegrali z JJ w ciągu ostatnich 3 swoich walk, do tego Shogun przegrał z Hendo który przegra z JJ, jajury jakieś.



JEŚLI Hendo wygra to wszystko nabiera sensu.
 
wiem ze to nie ma zwiazku z ostatnimi wydarzeniami ale jak by było troche czasu to mogli by redaktorzy wspomniec ilu zawodników z europy w histori zdobyło pas UFC i ewentualnie kto wg nich ma obecnie najwieksze na to szanse.
 
Blisko nie , ale największe szanse mają :



Gustafson - po odejściu JJ do ciężkiej



Konina - ciężka



Kampmann - ale tu juz mega ciężko



Edit. @down - w sumie racja
 
@darosanok


W wadze ciężkiej pas zdobywali Bas Rutten (Holandia) i Andriej Arlovski (Białoruś). No i pas turniejowy zdobył Oleg Taktarov (Rosja).
 
Sie ma od tego ludzi :P
Nie wierze, ze czasem tak nie macie, ze cos was interesuje ale nie na tyle zeby samemu szukac :)
 
1) Czy to była najlepsza gala UFC w 2012 r.?



2) Czy Davis nie powinien być zdykwalifikowany?



3) Chudy Moczida i jego szanse z JJ?



4) Rywal Kity - Wasze opinie



5) Kto wg. Was byłby dobrym rywalem dla Anzora?
 
Back
Top