Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Jakim cudem Bendo przekonał aż 2 sędziów do wygranej, skoro nie zrobił prawie NIC żeby obronić pas? Czy to był najsłabszy występ Hendersona w UFC? Czy nie istnieje żadna możliwość odwołania się od tej żałosnej decyzji sędziowskiej? Tak jak to było na KSW z walką Pudzian - DVD, czy to nierealne w stanach? W ogóle odwoływał się ktoś kiedykolwiek w UFC od wyniku walki?

Czy to już definytywny koniec Melvina Guillarda.. Dlaczego tak dobry zawodnik, z tak wielkim doświadczeniem nie potrafi opanować emocji w walce(czyt. podpala się i odsłania) i nie umie nauczyć się obrony poddań..?
Czy Cerrone po tym co pokazał z Diazem, ma realne szanse z Pettisem?

Dlaczego Shields to taki cholerny nudziarz!? Przecież w SF zdarzało mu się poddawać rywali i to nawet często. Zapomniał co to BJJ, przecież Hermana spokojnie mógł rozpracować.

Czy zatrzymanie w walce Perez - Stone było dobre?

I przedewszystkim :-) co tam robił Okniński jako komentator hahaha. Zawsze narzekam na duet JJ ale wczoraj za nimi zatęskniłem z łezką w oku :-) "Wygra Frankie ale stawiam na Hendersona, lecz nie zdziwię się jak wygra Edgar, ale Henderson ma lepsze warunki fizyczne i pewnie wygra."

Nie zapomnijcie też podsumować UFC On FOX 4! A co do FOX to dlaczego Shogun nie potrafi poprawić swojej kondycji? Powinien zmienić camp?
 
Chalidow jest tak "nie-polski", że jedna ze stolic wojewódzkich aż się nim chwali.
 
Ogólnie to poza Mamedem tomano ma rację, mi się śmiać chcę jak słyszę, że zawodnik, który słowa po polsku nie powie jest wielkim patriotą, kocha Polskę i walczy dla nas. To jest dokładnie to samo, co zamiłowanie do akcji charytatywnych u missek.
@down z tego co pamiętam, to przed walką z Moksem Saidov też tak mówił.
@edit: na dodatek jeszcze wydawało mi się, że to hyde park, faktycznie niepotrzebnie naspamowaliśmy. A szklanka i tak dosyć długa się pewnie szykuje, więc nie ma co tracić czasu na pierdoły.
 
nie wiem, może nie śledziłem wszystkich wywiadów z czeczenami ale nie kojarzę , żeby kiedykolwiek się o Polsce wypowiadali (poza Mamedem oczywiście). poza tym temat raczej średnio ciekawy, żeby zajmować czas w szczęce.
 
"jedna ze stolic wojewódzkich aż się nim chwali."


Pewnie taki sam los czeka pozostala dwojke
 
Też nie kojarzę by Saidov i Azhiev mówili coś o miłości do Polski. Inna sprawa, żę mieszkają w Polsce, trenują w Polsce (zgaduję, że podatki też płacą w Polsce) to gdzie do cholery mają walczyć?



Poza tym Madafaka ma rację. Kwestia tak interesująca jak temat o Jonie Jonesie.
 
Ja z Asłanem i Anzorem rozmawiam po polsku. Saidov udziela wywiadów po polsku i w trailerach mówi po polsku. Z Anzorem to kwestia czasu, bo mówi po polsku coraz lepiej, tylko jeszcze się wstydzi przed kamerą.
 
Jaka telewizja Waszym (redakcji) zdaniem jest dla organizacji MMA lepszym partnerem - Showtime czy Spike, pod względem finansowym ale także jesli chodzzi o współpracę opierając sie na dotychczasowych stosunkach SHO z Strikeforce i Spike z UFC.



Bo tak sie ostatnio zastanawiałem czy gdyby SHO nie przedluzyło umowy z ZUFFĄ w sprawie trasmisji i wyraziloby zainteresowanie galami Bellatora to czy byłoby konkurencją dla Spike jeśli chodzi o prestiż, pieniądze i warunki współpracy.
 
Powtórze poprzednie pytania i dołoze kolejne:



1. Czy w Europie funkcjonuje ppv podczas gal bokserskich czy MMA? Jak tak to w jakich krajach, czy są to incydenty czy codzienna praktyka ile to kosztuje i dlaczego tak drogo?



2. Jak sądzicie, czy możliwe będzie wykupowanie zawodników przez organizacje MMA tak jak dzieję się to w piłce nożnej czy koszykówce?



3. Venom czy masz jakieś info na temat rozwoju "połówkowego" systemu punktowania w Kaliforni, o którym wspomniałeś na konwencie?



4. Czy "konflikt" z Kitą miał wpływ na nie bycie patronem medialnym Fighters Arena? Czy ktos z Redakcji miał mozliwość wyjaśnienia poprzedniej sytuacji z Michałem?
 
Bo tak sie ostatnio zastanawiałem czy gdyby SHO nie przedluzyło umowy z ZUFFĄ w sprawie trasmisji i wyraziloby zainteresowanie galami Bellatora to czy byłoby konkurencją dla Spike jeśli chodzi o prestiż, pieniądze i warunki współpracy.


IMHO to gdybanie bez większego znaczenia, gdyż Bellator jest finansowany przez Viacom, czyli przez koncern medialny będący właścicielem Spike właśnie. Jeżeli Showtime dojdzie do porozumienia z BFC to raczej nie kosztem umowy ze Spike.
 
Dlaczego niby sie nie maja identyfikowac z Polską??? Przeciez Polska ich przyjela w bardzo ciezkiej chwili,dala mozliwosc nauki i rozwoju.Sam Mamed mowil jak to ruski na nich pluli a Polacy nosili ich na rekach.Przeciez sporcie bardzo czesto sie to zdaza na calym swiecie.
 
Mam prowiant, latarkę i ciutkę cierpliwości jeszcze w zanadrzu. Jest 3:17 i czekam na szczękę.
 
To jeszcze dodam pytanie:



Coraz głośniej się mówi znowu o walce GSP vs Silva ( jeśli ten pierwszy upora się z Conditem). Biorąc pod uwagę liczbę kontuzji w ostatnim czasie, oraz brak naprawde wielkich walk albo takich, które nie wypaliły/okazały się klapą ( Overeem vs Cigano, Cigano vs Velasquez, St-Pierre vs Diaz) Czy uważacie, że ten pojedynek jest bardziej realny niż kiedykolwiek ?
 
Możecie powiedzieć w jakich granicach oscylują gaże na europejskich galach ? Nie chodzi mi o to ,żebyście mówili kto konkretnie ile zarabia ,ale tak mniej więcej ile przeciętnie dostaje debiutant ,solidny europejski zawodnik(top 10 europejskiego mma), zawodnik z przeszłośćią UFC?
 
Czy kobiece M<MA ma sens? Jest Ronda i Cyborg. Jesli nie zawalczą to za 2-3 lata Ronda bedzie miała rekord 12-0 wszystko przez balachy. Pytanie brzmi czy warto inwestowac w dywizję która jest jedna zawodniczka a na horyzoncie nie ma nikogo, i nim się pojawi minie szmat czasu? Czy to ma sens?



Jakie są szanse na wzmocnienie SF zawodnikami drugiego rzędu UFC i przytrzymanie przy życiu mniejszego organu Zuffy, bo jak pokazała ostatnia gala nadal są gorącym towarem.
 
Czy M<MA ma sens? Jest Spider i GSP. Jesli nie zawalczą to za 2-3 lata Spider bedzie miał rekord 40-4 a GSP 30-2 wszystko przez jednogłośną decyzje. Pytanie brzmi czy warto inwestowac w dywizję w której jest jeden zawodnik a na horyzoncie nie ma nikogo, i nim się pojawi minie szmat czasu? Czy to ma sens?
 
Back
Top