Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Czy będzie jakiś dłuższy wywiad z właścicielami KSW przed KSW 22?



Czy przy zapowiedzi KSW 22 planujecie zaprosić jakiegoś zawodnika/zawodniczkę do SSS tak jak przy 21. edycji? Jeśli tak to może Karolina Kowalkiewicz? Bardzo chętnie posłuchałbym co ma do powiedzenia w temacie mma jako kibic.
 
Lewandowski powiedział ze przeciwnik zmieniał sie dla Nastuli 3,4-krotnie.Redakcja może zdradzić te nazwiska?Czy nadal nie wypada?;-)



Albo chociaż czy były zawodnicy byli duzo lepsi od tego asplunda?
 
Czy uważacie że sędzia słusznie przerwał walkę Stefan Struve vs Mark Hunt? Owszem Holender padł na deski ale nie stracił przytomności, a nawet zapraszał do parteru Hunta
 
Sędzia chciał puścić, ale...

Struve sam zrezygnował z walki. Hunt wybił mu ząb / zęby, które Holender chciał wyciągnąć z ust i walczyć dalej (jego słowa). Ale gdy się zorientował, że poszła mu szczęka, zrezygnował.
 
Dawajcie takie ogłoszenia ziomki, bo nigdy nie wiem czy czekać do 1-2 w nocy na szczene.
 
@Cactus teraz to mnie zszokowałes nawet nie wiedziałem że Hunt wybił mu zęby i sam zrezygnował z dalszej walki. Dzięki za info
 
Tutaj masz info o tym



http://www.mmajunkie.com/news/2013/03/stefan-struve-breaks-jaw-in-ufc-on-fuel-tv-8-loss-and-posts-grisly-photo
 
Jest 67 stron więc może już to pytanie padło, ale czy planujecie może zaprosić kiedyś jakiegoś eksperta z poza redakcji (Juras, Janisz, może jakiś zawodnik), który przebiłby się z Wami przez tematy poruszane w Szczęce. myślę, że fajnie by było zaprosić np Cipka, albo Jurasa do odcinka, w którym będziecie omawiać wyniki najbliższej gali KSW.
 
Było już coś w tym stylu przed galami KSW.



Studio MMARocks



http://www.mmarocks.pl/ksw/studio-mmarocks-z-michalem-materla/



http://www.mmarocks.pl/wywiady/studio-mmarocks-z-janem-blachowiczem/
 
O ile dobrze pamiętam to przy setnej Szczęce był Juras. Ale oczywiście byłoby to ciekawe :)
 
@up



Dokładnie, Juras był gościem w setnej szczenie.



http://www.mmarocks.pl/lukasz-jurkowski/mmarocks-radio-szklana-szczeka-szol-ep-100/
 
Studia pamiętam, ale one były przed, a mi chodziło o takie typowe szczękowe podsumowanie.


EDIT: Dobra, w takim razie już było :-)
 
Moim zdaniem najciekawszym gościem w SzSz byłby Naiver. Nikt kto czytał dysputę na temat kondycji HW pomiędzy redakcją a właśnie naiverem, nie powinien mieć co do tego żadnych wątpliwości :).
 
Swoją drogą jeśli dzisiaj będzie audycja to mam jedno pytanie, czy walka Struve vs Hunt była najgorszą ze sportowego punktu widzenia, walką w historii UFC, która może zapewnić zwycięzcy walkę o pas?
 
Czy jest możliwe aby redakcja w jednej z nabliższych SSS podjeła temat kondycji polskich mediów branżówych MMA ? Czy redaktorzy MMAROCKS czytają polskie konkurencyjne portale, jakieś blogi o tematyce MMA ?. Czy jest jeszcze miejsce na kolejne powstające nowe inicjatywy czy raczej robi się już zbyt tłoczno ? Jak wygląda współpraca z innymi portalami - czy pomagcie sobie nawzajem czy raczej każdy patrzy na drugiego tylko jak na konkurencję ? Jak ciężko jest zdobyć informacj echocby o planownych przeciwnikach, oferowanych gażach. Ewntulanie czy jesteście proszeni o nie ujawnianie tklich informacji jesli weszliscie w ich posiadanie w sposob np kolezenski. Prosba zebyscie opowiedzi troche jak wyglada praca polskiego dziennikarza mma od kuchni, czy da sie z tego wyżyć czy to raczej druga praca, hobby?


Dziękuje
 
Odpowiem pisemnie, bo nie bardzo mam ochotę rozmawiać o tym w szczęce.



Wy na poważnie uważacie, że są w Polsce dziennikarze, którzy żyją z pisania o MMA? W kraju gdzie internetowe PPV sprzedaje się w liczbie 200 subskrypcji? Wolne żarty.



Miejsce na nowe inicjatywy jest, bo to zabawa dla zapaleńców. Wariatów zakochanych w MMA nigdy nie zabraknie, a robienie strony na poziomie amatorskim prawie nic nie kosztuje. Ja czytam inne polskie portale, współpracy szerszej między nami nie ma, z jednymi żyjemy dobrze, z innymi gorzej, jak to w życiu bywa.



Praca polskiego dziennikarza MMA to ciągłe kombinowanie jak w drugiej pracy znaleźć chwilę na napisanie newsa by szef tego nie zauważył albo jak zminilazować koszty wyjazdu redaktorów na jakąś galę bo inaczej budżet się nie dopnie, by po wszystkim przeczytać na forum od dziesięciu użytkowników, że to oni tworzą stronę i coś tam im się należy. W końcu gdyby nie użytkownicy zbierałbym ogórki w Niemczech.



Proszę uprzejmie.
 
chwała Ci, przecież ta strona wszystko zawdzięcza Tobie a po co komu uzytkownicy- to w ogole jest jakiś dodatek
 
Jeśli już to defthomasowi i w mniejszej części wszystkim redaktorom, a użytkownicy piszący na cohones to tylko ułamek tych, którzy codziennie odwiedzają stronę.
 
Back
Top