Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Hehe. Nie sądziłem, że jest jeszcze ktoś, kto chciałby zobaczyć ponownie Papadopulosa i to jeszcze z Wiśnią:-)
 
Na pewno ten pojedynek stałby na fatalnym poziomie, ale Wiśnia ma do stoczenia jeszcze jedną walkę w KSW, więc z kim?
Nigdzie nie napisałem, że chciałbym obejrzeć te walki, po prostu uważam że KSW może takie pojedynki zestawić, to tylko moje przypuszczenia.
 
Czy mogli byście poruszyć temat punktacji na KSW ? Nie uważacie że punktowanie walki 30-25 dla Janka to już lekka przesada ?
 
Nie wiem czy nie za poźno napisałem, lecz może odpowie mi któryś z redaktorów jeśli będzie wiedział pisemnie.



a więc chodzi mi czym zajmuje się w KSW Kajetan Maćkowiak, bo wydaje mi sie, że widziałem jego osobę w paru momentach na ringu ?
 
To jest promotor(nie wiem czy były czy obecny) Grabowskiego i chyba Tyberiusza, wypowiadał sie na temat tej gali w Londynie i tak go jakoś zapamiętałem. Ubrany byl w garnitur chyba. Potretu pamięciowego ci niestety tutaj nie opisze :)
 
To nie jego widziałeś w ringu. Rzeczywiście w ringu KSW pracuje trochę podobny chłopak. Jest swego rodzaju technicznym/porządkowym. Pilnuje by zawodnicy ustawiali się odpowiedni do kamery przed i po walce, w przerwach razem z drugim chłopakiem pilnuje czy nie zachodzą jakieś nieczyste zagrywki w narożnikach (smarowanie, leki, wylewanie wody itd.).
 
przepraszam za małe zamieszanie, ale naprawde myslałem, że to właśnie Kajetan. Dzięki za odpowiedź.
 
Czy nie uważacie że 10-9 dla Coco w 3 rundzie jest jednak trochę za bardzo "naciągnięte" i jak puntowali walki pszczególni redaktorzy??
 
jak ktoś z redakcji śledził NCAA w zapasach Division I w ten weekend to może jakąś krótką relacje moglibyście przedstawić z tych zawodów , wiem ze w poprzednich latach Tidżej robił krótkie podsumowania w szklanej szczęce
 
Możemy liczy na Szczene dzisiaj? I czy bedzie jakieś ustosunkowanie się do konfliktu 'Kowalik-Okninski' przez redaktorów, którzy nie wyrazili swojej opinii na forum?
 
CO SIĘ DZIEJE Z WOLAKIEM? Macie dojście do niego lub do ludzi z nim związanych?


@down


uuuuuuuu! to do dupy
 
czy w organizacji Invicta FC dojdzie do walki o pas wagi koguciej czy w związku z dealem z UFC i częstymi wymianami zawodniczek ta kategoria wagowa nie będzie miała mistrzyni?
 
pytanie: co sądzi redakcja o tym rankingu: http://mmashare.mmavista.com/serious-mma-discussion-f1/global-mma-rankings-outside-ufc-april-2013-t65182.html



czy odpowiednie miejsca Polaków na liście, a jeśli nie to gdzie widzielibyście ich?
 
Back
Top