Szklana Szczęka - pytania, propozycje

hurra.jpg
 
Hehe no sorry, nie zdążyłem jej wprowadzić na czas do typera a nie chce dawać czytelnikom 1 dnia na wprowadzenie typów. Staram się żeby zawsze było to przynajmniej 3-4 dni
 
Panowie, nie wiem kiedy nagrywacie, ale chciałbym abyście skupili się w kolejnej ss na polskich galach/wydarzeniach bardziej niż na UFC, (chyba, żę pasuje Wam siedzieć dłużej niż 60-90 minut to byłoby miodzio)



W tym tygodniu dużo się działo, począwszy od Superligi MSW, a na debacie u Jurasa kończąc. Było dużo narzekań na Superlige MSW, mniej na PLMMA i zdaje się mała frekwencja na FA7.Jak Wy to widzicie? :)



W ogóle chciałbym poznać wyniki sprzedaży i frekwencje z tych gal (a także z 3 mazurskiej gali, jeśli wiecie ile PPV się sprzedało)
 
Czy myślicie, że w walkach mistrzowskich w lżejszych wagach mogłoby/ powinno być więcej niż 5 rund?
 
Więc może ja z trochę nietypowym pytaniem. Czy wśród osób w redakcji MMA Rocks obowiązuje zasada "co by się nie działo, nigdy nie sikamy do zlewu?"
 
nikt mi nie udzielił odpowiedzi w wiadomościach użytkowników na temat sytuacji kontraktowej Michaela Page'a, to jest dla mnie udręka nr 1 : ) na następny tydzień : )
 
Czy istnieje jakakolwiek szansa aby Paweł Kowalik wpłynął na decyzje Darka Cholewy odnośnie freak fightów? Chyba nikt więcej nie chce tego oglądać. Do walki Iwony z Agnieszką nic bym nie miał, bo by się coś działo, ale to co wszyscy z zażenowaniem oglądaliśmy w sobotę raczej nie nakłoni nikogo do oglądania MMA.
 
Nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek musiał tutaj wpływać na Darka Cholewę. Dla mnie to oczywiste, że sam Darek ich nie chce, ale bez freak fightów można zapomnieć o Polsacie. Mam też poważne wątpliwości, czy nadal dałoby się opłacić tylu wysokiej klasy fighterów na jednej gali... coś za coś...
 
"Czy istnieje jakakolwiek szansa aby Paweł Kowalik wpłynął na decyzje Darka Cholewy odnośnie freak fightów?"




A czy istnieje szansa, ze nagle w pazdzierniku zjawi sie w Trojmiescie kilkanascie tysiecy fanow MMA ?
 
Kilka pytań w kotekście nadchodzącej audycji:



1. Czy tak jednostronna i rozczarowująca obrona pasa w ME gali UFC da do myślenia Dance? Mało brakowało a ta kontuzja stopy Jonesa mogła kosztować go utratę pasa w tak beznadziejny sposób, a wtedy rewanż z Sonnenem i generalnie rzecz biorąc jeden z najciekawszych i najlepszych fighterów w UFC zostaje wyłączony na co najmniej pół roku z POWAŻNYCH walk, bo chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że Sonnen godnym przeciwnikiem dla mistrza LHW nie jest i nie był. Czy w świetle tego UFC zmieni nieco politykę zestawiania walk o pas?



2. Chciałbym żebyście rzucili trochę światła na słowa Rogana, który stwierdził, że moc którą dysponuje np. Roy Nelson, albo się ma albo się jej nie ma i nie istnieje możliwość nabycia jej w drodze treningu. Ja osobiście traktuję to jak herezję, ale może się mylę, a jeśli nie to czy są jakieś znamienne przykłady na fałszywość tej tezy i którzy zawodnicy na drodze treningu wyrobili sobie taką siłę uderzenia.



3. To pytanie kieruje do Pawła Kowalika, o ile tylko będzie gościem audycji - czy będziesz naciskał na zmianę ogłaszania werdyktów? Mam na myśli wprowadzenie standardu funkcjonującego w UFC (punktacja każdego z sędziów, rodzaj decyzji i dopiero na końcu nazwisko zwycięzcy).



Przy okazji gratuluję świetnego match-makingu. Te zestawienia okazały się naprawdę strzałem w 10.
 
A czy istnieje szansa, ze nagle w pazdzierniku zjawi sie w Trojmiescie kilkanascie tysiecy fanow MMA ?


Wydaje mi się, że trzeba szukać alternatywy, ludz którzy nie boją się dostać ciosu, Agnieszka i Iwona są tu dobrym przykładem, ludzi przyciągną (chociaz o zgrozo pewnie nie tyle...) i nie będą uciekać w obawie przed ciosem.
 
Czy na polskich galach też jest coś takiego jak na ostatnim UFC w walce Bispinga - czyli TECHNICZNA DECYZJA?
Czy nie należałoby jej stosować kiedy zawodnicy nie przejawiają chęci walki ze sobą:P?
 
Którą gale stawiacie wyżej, KSW 22 czy MMA Attack 3?



Jak oceniacie sędziowanie, a w szczególnoście punktacje w walce Jotki?



Czy wszystkie mniejsze gale będą podpinały się pod PLMMA by można było je transmitować w orange sport?



Do Escobara:



Na ile tygodni przed galę miał już zakontraktowanych zawodników z zagranicy?



Czy Karolina miała już operacje nosa, bo chyba z tego powody została przesunięta jej walka z 22 na 23?
 
Pytanie może nie do szczęki, ale może ktoś zna odpowiedź i odpowie.



Co się stało z galą Superligi MSW, bo miała się odbyć wczoraj, a tu ni widu ni słychu.
 
@up



Dzięki :)



No to chyba mają problemy z komunikacją, bo ani na stronie ani na facebooku Superligi nie ma informacji na ten temat. Zresztą na stronie nie ma aktualizacji dotyczącej drugiej kolejki.
 
Będzie w tym tygodniu SSS?



Co dalej z Antkiem, macie jakieś informacje na ten temat? Wiem, że chce dalej ćwiczyć i walczyć, ale czy zobaczymy go na jakiejś gali w Polsce?



Czy Paweł pojawi się jeszcze w SSS?
 
Jak z zaległościami w sprawie płatności za Lige MSW - czy coś w tym temacie się ruszyło? zawodnicy dostali pieniądze? Wiecie coś na ten temat?
 
Back
Top