Szklana Szczęka - pytania, propozycje

@Venom Będzie punktacja z ME MMC ;)? Dobrze że szczeka przesunięta będzie się z czego pośmiać jak Paweł będzie opowiadał o tej zacnej organizacji.



Co do pytań gdzie widzicie Roya Nelsona w dywizji HW i z kim byście go zestawili po wygranej z Mattem? Czy super fight ( umyślne określenie ) z Markiem Huntem był by dobrym wyjściem?
 
Pytanie do Wojka,



Czysto teoretycznie, co wyżej punktujesz, obalenie do gardy, czy sweep z gardy do dosiadu? Zakładając brak jakiegoś morderczego gnp po akcjach.



Jeśli można wogóle takie rozważania prowadzić.
 
Przy okazji, kiedy można spodziewać się też trzeciej części v-bloga KSW, chyba, że była, a ja przeoczyłem, to przepraszam za zamieszanie.
 
Moje pytanie brzmi : Skąd taki ogromny wysyp kretyńskich stwierdzeń/opinii o JDS po walce z Cainem? Dlaczego ludzie skreślają jego umiejętności, stawiając go już na końcu listy ciężkich w UFC.
 
A ja bym prosił na koniec roku usłyszeć kilka ogólnych refleksji i humoru.
Np. Czy waszym zdaniem w 2013 roku MMA w USA i W Polsce dalej będzie rosło w siłę, a może już osiągnęło max popularności. A może ta moda minie szybciej niż się spodziewamy?

Mam takie przypuszczenie, że 2013 może być ostatnim rokiem kariery wielu wielkich nazwisk (Hendo, Wanderlei, Minotauro, Shogun, Franklin, Rampage....) Czy nowe generacje zawodników dźwigną popularność sportu na nawy poziom, a może nie są już tak interesującymi i elektryzującymi postaciami.

Czy będziemy oglądać coraz więcej zachowawczych i ostrożnie prowadzonych pojedynków w miarę profesjonalizacji zawodników?

I jakiś sposób na kaca noworocznego poproszę:P
 
Czekam z niecierpliwością na podsumowanie redakcji JDS vs. CV. Kiedy można się spodziewać szczeny?
 
Chętnie posłucham waszej oceny potencjału Conora McGregora. Wczorajszy nokaut całkiem ładny, choć przeciwnik - niby doświadczony - przy pajacującym Irlandczyku walczył jak kołek.
 
Tu musi taki przycisk do klikania "kiedy szczęka?". Po co w kółko pisać to samo.


Kiedy szczęka? warto dziś czekać?
 
Kilka pytań o polskie MMA



1. Czy Gilbert Yvel rzeczywiście zmądrzał, czy jednak jest szansa na kolejny "Fu****g joke"? Z kim widzielibyście Holenda? Jeśli z Nastulą to czy nie jest to zbyt wymagający przeciwnik?



2. Czy nie uważacie, że KSW nie potrzebnie kontraktuje tak dużą ilość zawodników w MW i HW, a za mało w innych kategoriach wagowych? W ciężkiej są już wypromowani Overeem, Olivia, Knothe, Llorent. W MW Mamed by mógł walczyć jeszcze z Jayem po jakiejś wygranej w KSW, Mattem Horwichem. Czy nie uważacie że robi się już troche za ciasno i wypromowani przez KSW zawodnicy albo wogóle nie wracają na ring KSW albo wracają po takim czasie, że nikt już ich nie pamięta i tym samym zainwestowane pieniądze idą w błoto. Moim zdaniem ściągnięcie nowych jest zdędne dopóki może dojść do konfrontacji obecnie zakontraktowanych zawodników, np.Overeem vs Karol.



3. Czy pan Cholewa utrzyma poziom sportowy zawodników? Czy nie uważacie że formą oszczędności dla MMA Attack byłyby walki między polakami, np. Jotko vs Szuliński, Grabarek vs Lasota i ściąganie zawodników z za granicy dla tych, którzy już naprwdę nie mają z kim walczyć w Polsce?
 
Back
Top