Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Venom wstydź się :( 40 minut opóźnienia...
I nie byłoby gdybyś się pochopnie nie zapowiadał wcześniej:P
 
Pewnie poruszycie tę kwestię w SS, ale na wszelki wypadek się o nią upomnę - jak to możliwe, że Bensona wpuszczono z wykałaczką do klatki?! Jeśli nawet tak nie było to czy w takim razie istnieje możliwość, że to jego narożnik mu ją podał pomiędzy którąś z rund. Ja z początku myślałem, że to jakiś żart, ale zdjęcia sugerują co innego.
 
mam nadzieje, ze bedzie jakas rozkmina o walce helda



moze wiecie cos wiecej o mmc fc, gala za tydzien, a tu duzo niewiadomych
 
Jak co tydzień: Co u Dariusza Cholewy? bo bilety kupiłem i jestem ciekawy nowych wieśći :-)
 
bedą (a może były) jakieś dłuższe wywiady pogalowe z włodarzami KSW? (60min z Kowalikiem)
 
Jak widzicie walke Bendo z Melendezem? Czy to jego nastepny rywal, i jak typowalibyscie ta walke?
 
A ja chciałbym, aby poruszono temat Sivera, mojego ulubionego obecnie piórkowego, jego występów w nowej kategorii wagowej oraz ocenę jego szans w starciach na ścieżce wiodącej do walki o pas. Oczywiście gwałt na Phanie nie jest żadnym wyznacznikiem, ale jakie są wasze przewidywania.
 
Czy suplexy Khabilova byly najlepsze w historii ufc?



Pierwsze jakie mi przychodza na mysl, to te MacDonalda z Diazem, czy Cruza z Mysza, ale wedlug mnie byly one gorsze, od tych zaprezentowanych przez Rosjianina :-)
 
Proszę o pominięcie tematu gali MMC i przejscie do powaznych tematow:) ewentualnie mozna poswiecic temu tematowi minute ciszy na koncu nagrania ;)
 
Skoro Tufom opadają oglądalności non stop to jest sens ładować w to pieniądze i ratować to Chaelem? Czy lepiej było zamknąć ten biznes i po sprawie?
 
Widzialem pomysl na sherdogu, jak uratowac tufa. Oprocz 16 zawodnikow, trzeba tam wrzucic 16 kandydatek na ring girls.



Kobiety, alkohol, faceci.



Przeciez Jersey shore czy inne big brothery tak dobrze sie sprzedaja :-)







(oczywiscie, to zart, aby nikt tego powaznie nie wzial)
 
Back
Top