Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Panowie kto teraz dla Aldo? Na horyzoncie jest jakiś wartościowy rywal? Bo narazie czyści jak leci
 

  • Decyzja sędziego w walce Ericka Silvy

  • Czy jest ktoś na tyle dobry , by odebrać pas Aldo?

  • Polska, czy Włochy gdzie wg. Was UFC zawita szybciej (i dlaczego)? Oraz przewidywania co do ceny biletów w Polsce?

    Kto zatrzyma Pniaka? (i dlaczego tylko może przegrać z własną psychiką - ot tak dodałem)?

    Czy Gonzaga na dłużej zagości w UFC?

    Najman-Koksu: faktycznie będzie taka walka?
 
1 Czy Palhares ma kiedykolwiek szanse sięgnąć po pas ?



2 Który z aktulanych mistrzów ma największe zagrożenie utraty tytułu



3 Czy walka Burneika-Najman to już nie jest za duże przegięcie ? Czy nie widzicie niz złego w by robić ME z takiego kabaretu ?



4 Czy myślicie, że jest szansa na dobrą sprzedaż biletów gdyby UFC rzeczywiście zawitało do Polski. Jak wiemy nie ma szans na zaden freak a byc moze istnieje małe prawdopodobienstwo by na takiej gali walczył któryś z obecnych zawodników KSW którzy są najbardziej rozpoznawalni. Co w takiej sytuacji ? Załóżmy, że bilety nie będą najtańsze
 
[list type=decimal]
[*]
Wasz prywatny ranking sędziów ringowych w UFC.
[*]
Kontuzja Andersona, Interim potrzebny?

Jak widzicie starcie Aldo vs. Edgar?
[/list type=decimal]
 
Czy myślicie, że Melvin Guillard jest już skończony, czy jeszcze się zbliży do TSa? Kto następny dla Guillarda oraz Millera.
 
Będę wdzięczny i bardzo usatysfakcjonowany, jeśłi chodzi o następującą kwestię:

Rozwój zawodnika MMA - od jednowymiarowości do wszechstronności

Jak to możliwe, że zawodnicy, którzy występują w MMA ileś lat, nie poczyniają postępów w danej płaszczyźnie lub ten progres jest śladowy?
Czy jest to tak, że oni naprawdę są przystosowani do wyidealizowania poziomu w jednej płaszczyźnie walki i ,mimo chęci ciężkiej pracy, nie umieją wykazać znaczącego progresu umiejętności, czy po prostu nie doskonalą innych aspektów walki(tj. nie trenują)?

Przykładu nie trzeba daleko szukać - Pat Barry. W ostatniej walce nie został poddany przez Morecrafta, ale panowie - czy gdyby w miejscu CM znalazł się inny zawodnik wagi ciężkiej z lepszymi umiejętnościami parterowymi (nie mówię o Werdumie, czy Mirze) to spokojnie poddałby Barry'ego.

PS: Cieszę się , że Pat wygrał - to jeden z moich ulubionych zawodników w UFC.
 
Zobacz na Sonnena 11 porażek -8 przez sub i Melvina 10 porażek-9 przez sub.Jak to wyjaśnić? obaj są b. doświadczonymi zawodnikami a nadal kuleją w tm aspekcie-mimo to trzymają się w czołówce ale to chyba apogeum możliwości jak tego nie poprawią.
 
Takich przykładów można znaleźć więcej. Lecz czy to naprawdę kwestia tego, że nie mogą przekroczyć pewnego poziomu, czy lekceważenie treningów parterowych?
 
Mam pytanie w kwestii formalnej - czy redakcja mogłaby pomyśleć o zmianie muzyki w intrze szczęki? Obecna wejściówka jest muzycznie ok, ale strasznie daje na dzień dobry po uszach w słuchawkach. Niby szczegół ale na dłuższą metę może irytować. I wiem że istnieje opcja mute ale czy nie prościej byłoby wrzucać coś innego na początek. Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenia, można poddać pomysł pod plebiscyt or sth.
 
Jak ci przeszkadza, to możesz przewinąć i tyle. To intro jest jednym z symboli szklanej szczęki i nie ma co tego zmieniać.
 
pewnie i tak będziecie o tym rozmawiać ale na wszelki wypadek



Jak oceniacie szanse Evansa z Jonesem ? Czy to jest ostatni zawodnik, który jest w stanie odebrać mu tytuł ?
 
W poprzedniej Szklanej Szczęce rozmawialiście o walce Najman vs Burneika, a jakie macie zdanie o walce Bazelak vs Waluś na KSW 18, która jest tak samo krytykowana przez ludzi na forum jak wspomiany wcześniej pojedynek Najmana z Burneika
 
Pytanko: czy Waszym zdaniem, Bisping zasługuje na ponownego eliminatora do walki o pas, po tak dobrej walce, jak ta z Sonnenem?
 
Back
Top