Szklana Szczęka - pytania, propozycje

grzjenik78, fakt ten jest o tyle zaskakujacy, zwazywszy na to ile ton ten facet wypalil w swoim zyciu ;)
 
Co sądzicie o progresie Werduma w stójce i jego naglym przyroscie masy? Jaki przeciwnik teraz dla niego?



Czy widzicie jeszcze Nelsona w UFC?
 
Kto dla Nelsona teraz panowie a kto dla Werduma? Ile walk i z kim jeszcze Kos ma do ponownego title shota?
 
Pytanie główne: kiedy szczena? ;-)



Pozostałe pytania - w sumie j/w







Edit. Co do tego przybrania masy przez Werduma, dodam tylko ,że jest identyczna jak podczas pojedynku z Alim
 
Condit juz zapowiedzail ze do czasu pojedynku o tytul z GSP, nie bedzie z nikim walczyl. Ma do tego prawo, bo praktycznie od pol roku przygotowywal sie do walk, ale jaki to bedzie mialo wplyw na przyszle walki? Czy Dana z Sliva wymusza na nim choc jedna obrone, jezeli powrot GSP sie przedluzy? Dana sie zarzeka ze jest to w gesti Carlosa, ale sytuacja w WW robi sie teraz zbyt interesujaca. Wiadomo ze do puli zawodnikow w czolowce dolaczyl Hendricks, a beda jeszcze zwyciezcy walki Ellenberger/Sanchez i Alves/Kampmann. Jak sie na to zapatrujecie?
 
Oglądam powtórke Nelson-Werdum. Czy w narożniku Roya był może Mighty Mo? Smigał tam taki grubasek, podobny do zawodnika K-1.
 
Czy uważacie, że skoro Branch to zawodnik wagi MW, to jest zawodnikiem ściąganym naprawdę na ostatnią chwilę oraz - a może głównie - walczy w KSW w 93, ze względu na brak innych, wartościowych rywali dla Janka?
 
MMA Hour narazie mi wystarczy :-) a co do pytań, co się stało z "beat him at his best"? Czy rosnący poziom i wyrównujące się umiejętności zawodników, oznaczają, że czeka nas w przyszłości, koniec tego hasła i rywale będą skupiać się tylko, na taktycznych błędach oponentów, całą walke punktując jednostajnie, bez przejmowania inicjatywy, zostawiając nam tylko ładną wykalkulowaną technikę do podziwiania, bez emocji i prawdziwych zwrotów. Jak widzicie przyszłość MMA w tym kontekście?
 
no to może "beat him at his own game" ja o tym słyszałem, ale jeśli to też do Ciebie nie przemawia, jak uznasz to za wartościowy temet, odnieś się do drugiej części, mego poprzedniego postu
 
Hej mam 2 pytania:

1. Czy Gina Carano jako gość na KSW to tylko zbieg okoliczności czy jak dobrze nam się wszystkim zdaje to typowo jest odpowiedź na Big Johna na MMAA 2 ;].. Czyżby nasze wspaniałe kej es dablju zaczynało czuć oddech ememej atak na swoim karku? Oby, bo MMA Attack idzie w bardzo dobrą stronę ku temu.
I druga część pytania - moglibyście się odnieść do wypowiedzi Kawula w nowym odcinku KSW Action około 6 minuty? :-) Bardzo proszę o odp bo jestem ciekawy bardzo co portal promujący KSW ma na ten temat do powiedzenia. Typ chyba postradał zmysły albo tylko udaje, że jego zdaniem KSW wcale nie jest tak daleko w tyle za UFC, wręcz przeciwnie nawet zawodników mają na podobnym poziomie.... :-)

2. Oglądając 2 raz walkę Diaz - Condit, zmieniłem zdanie i puntkowałem 1,2 i 5 runde na bank dla Diaza.. Co wy o tym sądzicie, oglądaliście walkę pewnie jeszcze z 1-2 razy i co wy na to? Jak dla mnie to jednak został Diaz nieco wydymany, może nie samą decyzją ale punktacją, no bo do jasnej ciasnej jak można dać 4-1 w rundach Conditowi...

BTW Co sądzicie na temat nowego intra zamiast Gladiatora? Jak dla mnie bardzo fajne
 
No widzisz. Ja punktowałem 49 - 48 dla Condita. Dwie pierwszwe dałem remisowe, ale jeżeli Dana stałby z pistoletem przystawionym do mojej głowy, to prędzej dałbym je Carlosowi.
 
Venoncjuszu w jakiejże porze tegóz chłodnego dnia ukaże się audycja radiowa Tworzona przez Twoją i Twego towarzysza?:-)
 
1) Kiedy szczena?



2) Czy z taką kondycją Elenberger ma szanse zdobyć pas?



3) Kto dla Hendo wg. Was i czy dobrym pomysłem jest przejście do HW czekając na JJ/Evansa ?



[strike]4) Czy polscy zawodnicy zarabiaja zbyt mało na KSW, czy może "klucz" jaki funkcjonuje w tej federacji to zbyt wysoka poprzeczka by pławić sie w luksusie? oki , nie ma tematu Escobar :-)[/strike]



5) Znacie może motywy zmiany image przez Hermana? Widzimisie, czy jest jakiś inny powód?



Edit. Zapomniałem,że dziś nie niedziela :-)



Ale pytanka jak najbardziej aktualne do (poniedziałkowej ?) szczeny:-)
 
Może to nie kwestia do 3xSz, ale też nie jest to tak istotne by zakładać nowy temat. Tak więc pytam tutaj:



Walki w TUFie mają być transmitowane na żywo, prawda? W związku z tym UFC nie musi już ukrywać wyników pod "maską" pojedynku amatorskiego. Wiadomo już czy to oznacza, że rezultaty walk będą wliczane do rekordów zawodowych?
 
Co z Menjivarem? ma szansę doczołgać się w okolice titleshota albo chociaż okolice walk z czołówką? Czy powiedzmy sobie szczerze, jest za słaby?
 
Back
Top