Szklana Szczęka - pytania, propozycje

moze cos powiedziec apropo walki grabowskiego w bellatorze, pogdybac o przeciwniku itd :P
 
moze cos powiedziec apropo walki grabowskiego w bellatorze, pogdybac o przeciwniku itd :P













a ja z wielką chęcią, chciałbym się dowiedzieć kogo redakcja chciałaby zobaczyć w roli anonsera na MMAA


Podbijam.
 
co sądzicie o próbie zapraszania zawodników przez mmaattack którzy uprzednio występowali na ksw. Czy podzielacie zdanie K&L ze to jest złodziejstwo czy też jest do dla Was normalna rzecz bo tak działają prawa rynku, ze kazdy robi co mu się podoba.
 
Nie wiem czy było ale zapytam.



Czy według was 4-5 gal rocznie proponowanych przez KSW pozwoli spopularyzować ten sport w Polsce czy nie przydałoby się do tego kilka mniejszych gal ?
 
moje pytanie podobne do noodlesa



czy uważacie, że kopiowanie od KSW main eventów lub ściaganie do nich tych samych zawodników przez MMA Attack to dobre posunięcie? Chodzi o ściaganie pomysłów promocji gali
 
Zawsze jak patrzycie na pytania i na nie odpowiadacie to tylko wtedy kiedy ja o nic nie pytam... :/
 
Wszyscy wiedza ze LHW jest duzo bardziej wymagajace i techniczne niz HW i Vera jest tu najlepszym przykladem.



Ale czy niewydaje wam sie ze JJ mial by duzo trudnij w HW walczac naprzyklad z Santosem , Cainem , Lesnerem czy Owereemem ??
 
Chciałbym znać opinie co do zakończnia dwóch walk: Mira i Jonesa. Czy autorzy szczęki tez jak niektórzy z forumowiczów widzieli tu jakieś "błędy" po stronie Mira i Jonesa, tzn. jeden przeciągnął i połamał , drugi udusił i rzucił jak "worek ziemniaków" .



Czy widzicie szanse na zmianę kategorii Jonesa na hw już w 2013 r?
 
Ja mam takie pytanie: Czy sądzicie tak jak Ja, że Tito Ortiz jest nad świetnym fighterem który cały czas ma formę tylko że pechowo przegrywa jak np. na UFC 140
 
@Malymaja


Czy to, że nie wygrał od 2006 do Badera (tak wiem, kontuzja bla bla bla), oraz kolejny raz ciosy na korpus są powodem skończenia walki przez TKO, oznacza dla Ciebie, że jest to pechową porażką?


Ja bym chciał natomiast znać opinię co do przerwania w walce Hominick vs. Jung. Rozumiem, że brak obrony ze strony Kanadyjczyka mógł być jedynym powodem do przerwania walki? Jeśli się nie zgadzacie z przerwaniem, to co sądzicie o pracy sędziego Dean'a w ostatnim czasie?
 
jak bardzo realny jest superfight między JJ a Spiderem??na kogo na dzień dzisiejszy obstawialiście by w tym pojedynku.
 
Co dalej ze Strikeforce? Czy jest sens dalszej egzystencji tej federacji bez swoich największych gwiazd? Czy wolelibyście by została ona wchłonięta przez UFC? Co z Melendezem? Dana mówił, że prawdopodobnie zostanie podpisany przez UFC a teraz, że zawodnicy walczący obecne w SF zostają.
 
Kolejna SS odbedzie sie przed UFC 141 , wiec mysle ze moge sprobowac jeszcze raz z tym pytaniem ;-)



Czy nie dochodzimy do momentu gdzie pierwszy raz w histori UFC kategoria HW jest silniejsza od LHW ???????



Dlaczego tak uwazam.



Po pierwsze mamy dwoch zawodnikow w HW ktorzy byli by faworytami w walce z JJ.



Po drugie mamy duzo lepszych uderzaczy Santos , Overeem , nawet ciezko jest mi znalesc odpowiednikow w LHW , jedynie co przychodzi mi do glowy to Rampage i Rogeiro , ale to i tak jest totalnie inna liga.



Powiedzmy ze jezeli chodzi o zapasy i bjj to poziom jest w miare wyrownany.



Zawsze przekonywaliscie ze zbijanie do LHW nie ma sensu bo poziom w tej dywizji jest duzo wyzszy , najlepszym przykladem byl Vera ktory do teraz nie odnalazl sie w LHW i Overeem ktory po przejsciu do HW doszedl praktycznie na sam szczyt tej dywizji.



Czy dalej uwazacie ze dywizja LHW jest duzo bardziej wymagajaca od HW ???????????
 
Najważniejsze pytanie: kiedy szczena?



Co redakcja (albo chociaż prowadzący szczeny ) chciałaby/liby dostać po choinkę (i dlaczego jest to szybszy serwer)? :-)



Przewidywania kto z cieżkich SF ma największe sznse przejścia do UFC i namieszania tam?



Sprawa Dzihadosa i jego nieudanej interwencji na portalu.



Czy widzicie jakąś potencjalną rywalkę dla Cyborgówny o zbliżonym choć trochę poziomie....teścia? :-)



Wasze typy na walkę Lesnar- Overrem



Czy za tydzień też będzie szczęka, czy dopiero w 2012?
 
Kiedy szczena?



Jeśli macie jakieś dane na ten temat to proszę Was o przybliżenie tego jak będzie wygladała współpraca na lini UFC - Showtime.



Czy stacja Showtime może liczyć na głębszą współpracę z UFC, czy następnych osiem gal Strikeforce będzie tak słabo promowane jak te dotychczas?



Kogo widzielibyście w walce o pas lub po prostu w stawce zawodników z których można wyłonić dwóch najlepszych w wadze połciężkiej (droga do pasa - jak Wy byście ją ułożyli), a kogo w półśredniej?



Jak widzicie szanse na walkę Melendez vs. BJ Penn i jakie szanse widzicie w tym 'pożyczaniu' fighterów z UFC, czy Dana na to pozwoli, czy to tylko martwy zapis w kontrakcie?
 
Nie wiem czy było, ale chciałbym nawiązać do arta Escobara, mianowicie jak odnosicie się do polityki zafundowanej przez KSW czyli rodzinnego serialu pt. MMA ? Nie chodzi mi tu o ME jako on sam w sobie ma ściągać, przy każdej gali, jak najwięcej ludzi przed odbiorniki. Moim zdaniem jeżeli właściciele chcą uderzać do Kowalskich to oprócz nielicznych nazwisk jest im obojętne kto walczy, aby były dobre walki. Na przykład podam, że dla moich kolegów, podobały się najbardziej walki z 14stki, a rozpoznawalność zawodników miała się nijak, ponieważ mało kto znich wtedy wiedział kto to jest Kułak.



Oczywiście pytanie bez spiny, żeby nie było, że się czepiam- to czysta ciekawość :) Peace



fuck ;/
 
Czy uważacie, że powiekszenie ringu + kilku ludzi od naciagania lin od zewnątrz ringu, chociaż w pewnym stopniu rozwiązałoby problem braku klatki na KSW?
 
Back
Top