Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Panowie, dacie radę dzisiaj ze Szczęka? Jestem ciekaw waszych opini o pojedynku i punktacji w walce Sobotta-Mańkowskii o przyszłości Borysa i może powiecie coś na temat Damiana Grabowskiego-kiedy i czy wogole w najbliższym czasie widzicie jego powrót do Bellatora, a może Strikeforce? I co myślicie na temat walki Grabowski-Kita?
 
Mam wielka prośbę i prosze o rozpatrzenie jej pozytywnie. Czy oprócz podawania tytułu piosenki zawsze na końcu SzSz moglibyście dodatkowo napisać jej tytuł pod artem, albo po prostu w komentarzu zamieścić? Tak było by wygodniej jeśli ktoś chce potem ściągnąć nutę, nie trzeba wtedy szukać momentu w której Venom mówiłeś tytułu nuty. :-)



Cain vs Kongo/Werdum/Silva co o tym myślicie?



Na konferencji padła taka propozycja walki z Kongiem, sam tego nie zmyśliłem. Walka na podbudowanie, a potem eliminator o TSa z kimś - może Mir jeśli wygra z Nogiem.
 
''Mam wielka prośbę i prosze o rozpatrzenie jej pozytywnie. Czy oprócz podawania tytułu piosenki zawsze na końcu SzSz moglibyście dodatkowo napisać jej tytuł pod artem, albo po prostu w komentarzu zamieścić? Tak było by wygodniej jeśli ktoś chce potem ściągnąć nutę, nie trzeba wtedy szukać momentu w której Venom mówiłeś tytułu nuty''


Jak to kiedyś Venom powiedział: 'wrzucenie piosenki do pliku jest już sporym hardkorem a co dopiero podawanie tytułu na głównej stronie'


Tak wiec jeśli będziesz chciał się dowiedzieć jaki tytuł nosi dana piosenka to zapytaj w komentarzu, a ktos powinien Ci odpowiedzieć ;)
 
No to najważniejsza kwestia do poruszenia - czemu Cain Velasquez przegrał, co sądzicie o punktowaniu przez pewnego sędziego.
 
Co sądzicie o Słodziaku w roli rzecznika największej organizacjni mma w Polsce i jednej największej w Europie?
 
Gwoli ścisłości Artur nie jest rzecznikiem prasowym KSW i nie udziela ważnych informacji w imieniu KSW. Koordynuje pracę strony i współpracę z mediami.
 
slodziakj_rpnpxeq.jpg




????????????????????????
 
Kto teraz ma szansę odebrać Cigano pas? Czy według was trochę po rządzi na szczycie. I szansę Hendersona z Edgarem i czy walka np. Caina z Nelsonem ma głębszy sens?
 
Czy wczorajsze starcie Hendersona z Mauricio , mozna porownac do walki jaka stoczyli w finale TUF-a Griffin z Bonarem , jezeli tak po pod jakimi wzgledami ??



Gdyby ta walka byla debiutem UFC na FOX , to czy moglby byc to kolejny piecio milowy krok dla mma , taki jak moglismy zaobserwowac po finale FUF-a ??
 
Nie zapomnijcie o Fedorze, prócz zapowiedzi 'siedemnastki' wspomnijcie coś o KSW 18/Extra 3, liczę też na kilka zdań o Lukaszu Jaroszu jako nowym nabytku Konfrontacji, oczywiście walka roku.


Venom - wytłumacz się z HDNet ;)
 
To ja proponuję, żebyście odpowiedzieli publicznie Kaczce, czy będziecie na KSW 17 w Łodzi, bo chłopak mial zagwostkę w innym temacie ;)
 
Czy Waszym zdaniem szorty Irokeza są jezzy?
A tak poważnie, można się spodziewadź ROBa skoro był na gali w P-niu?
 
Back
Top