Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Panowie dacie radę dzisiaj ze szczęką, bo nie wiem czy czekać, a tyle sie działo ostatnio, więc myśle że bedzie czego posłuchać
 
dlaczego "leca w kuli" ?



Venom napisał, ze prawdopodobnie bedzie w srode, a zdarzalo sie ze wrzucali bardzo pozno...wiec luzik i spokojnie czekaj :)
 
Mnie ciągle nurtuje Tidżej,co Ty tam robisz...



Możecie poruszyć ten temat w następnej szczęce :D
 
właśnie sam jestem ciekaw jeśli to nie tajemnica :)



jak sie załapałes na to stypendium rządu Indonezji ( jeśli dobrze pamiętam ;) ) ?
 
bjp



Tidzej jedyne co tam robi to grubo imprezuje a jak zaprzeczy to zaraz wrzucimy serię zdjęć na dowód :D
 
Zaczynam podejrzewać, że TJ jest tam na jakiejś tajnej rządowej misji, której dupeczki i alkohol są nieodłącznym elementem. Polski James Bond...
 
Ja na jednej fotce widziałem worek z "płynem Machidów".
Może jakies tajne testy?;)
 
Mi się wydaje, że na SzSz je bajerujesz. Jak jest Szklana Szczęka po indonezyjsku?
 
Może nowym logiem Szczęki powinno być logo SW? W końcu ich gale padają szybciej niż Arłowski...
 
Tak BTW redaktor i szef mma rocks ma nabite prawie 3 razy mniej postów niż kaczka :-)


To tak żartobliwie, nie chamsko.
 
Venom, zrób może z Escobarem, był na gali, opowie jak to wyglądało na żywo itd.
 
Przecież Venom też był na gali ;). Wiem, że plan na ten tydzień brzmiał ściągnąć ososbę, co była na MMA Attack więc wszyscy odpoczną od regulowania głośności co 30 sekund.
 
@malinowski

To chyba na Boże Narodzenie, ewentualnie jakaś relacja z wieczerzy wigilijnej mmarocks ;)

@Tidzej

Chodziło mi o to żeby Szczeka była nagrana w trójkę ;)
Mozna wiedziec kiedy wracasz?

Kiedy nowe forum???
 
11 lutego jest ONE FC w Dżakarcie więc na pewno nie przed tą datą :P. Mamy kilka pomysłów co zrobić z tym nieszczęsnym łączem, żeby było dobrze.
 
ja mam pytanie:



Czy uważacie, że freak szoły takie jak Saleta - Najman naprawde maja aż tak zbawienny wpływ na popularność gali, żeby w to inwestować?? Na początku miało to ogromny wpływ na rozwój dyscypliny, bo ludzie nie ogarniali co to jest mma, ale teraz mysle ze ten sport ma juz swoją baze fanów i zastanawiam się czy naprawde warto robić taką promocję cyrku czy nie lepiej reklamować sam event oraz prawdziwe walki. Ile waszym zdaniem czasu potrzeba aby wyeliminować freak show jako główne wydarzenie eventu i stało się to opłacalne dla organizatorów.
 
Back
Top