Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Chodzilo mi o to jakiego mniej wiecej rzedu liczbe sciagniec/odsluchan osiaga moja ulubiona audycja ?
 
GLF - fajny awek - na czasie
crazy.gif




zdecydowanie nie trafiony...wawrzyniak posliznal sie w ostatniej akcji grajac poprawny mecz, a gwiazda byl arek glowacki i to on powinien ozdobic avatar kolegi
 
Żaden Wawrzyniak i żaden Głowacki... PESZKO! Jak sie ma trzy setki i nie trafia się żadnej to wiedz, że coś się dzieje. Peszko dla mnie jeden z najbardziej przereklamowanych zawodników w tej chwili.



Przepraszam za OT ale musiałem to z siebei wyrzucić. No chyba, że macie ochotę Panowie omówic wczorajsze spotkanie w Szczęce to proszę bardzo :)
 
Dobra to dzis ja poczynię honory...


Będzie dzisiaj szklana? ;)
 
Wiem, że za wczesnie, ale moze coś o Lesnar vs Alistar. Jakieś scenariusze, spekulacje, jak Wy to widzicie.:-)
 
Moze jakies wydania SS Ekstra. Ja chetnie posluchalbym np. co o swoim ostatnim wystepie mysli Held .
 
Zgadzam się ;) I niech przed przedstawieniem gościa Venom nada jakiś werbel czy cuś :P
 
Jak oceniacie szanse na to że w przyszłości KSW podpisze kontrakt z HDNet (HDNet Fights?), i jeżeli uważacie że to w końcu nastąpi - to zaokrąglając w jakim czasie to wg. was sie stanie?
 
Czy w "niedalekiej" przyszłosci team MMA ROCKS rozrzeszy swoją dzialaność i stworzy nową organizacje MMA ( jako federacja MMA ROCKS), co zapoczątkuje edycje gal pod nazwą MMA ROCK ????:-):-)
 
Czy macie pomysł, aby wprowadzić pas redakcji MMARocks, tak jak zrobili to wasi koledzy z boxingnews.pl ?


Może pytanie głupie, ale napewno służyłoby to w pewnym sensie jako reklama czy coś takiego...
 
Back
Top