Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Aha i jeszcze jedno:



yoshisss.jpg




Yoshihiro do Szczęki, w końcu jest okazja - jego tekst 'Brazylijski mokry sen' został częściowo zacytowany przez pana Andrzeja Janisza przed walką wieczoru na antenie Orange sport!
 
Ja chciałbym usłyszeć, jak Panowie redaktorzy zapatrują się na dalszą przyszłość Andersona. Czy powinien przejść do kategorii wyżej? Czy stoczyć jescze jedną walkę ze zwycięzcą Stann/Sonnen, a może jednak walka z GsP?
 
Mnie zastanawia co Wy myślicie o tym, że powstaje nam druga poważna organizacja obok KSW( przynajmnie na to sie zapowiada). MMA ATTACK i KSW zakontraktowały najlepszych polskich zawodników. Jaki to będzie miało wpływ na inne organizacje? Jesienią miało odbyć się kilka gal, które w chwili obecnej nie będą miały chyba jednak kim przyciągnąć pupliczności na trybuny. Z wolnych gwiazd Polskiego mma pozostało z 3 do 4 zawodników, o których i tak będą walczyły dwie wyżej wymienione organizacje. Więc kto ma walczyć na Pro Fight 7, Iron Fist4, Fał 3? Wygląda na to że Quest Arena już sie nie odbędzie, gdyż i Grabarek i Mańkowski są w MMA ATTACK.



Mam nadzieję, że te organizacje postawia na innych troche mniej znanym zawodników, a nie odpuszczą robienie gali.
 
Janisz mnie cytował? Czy sciemniasz podtepnie? :D


Mam wyjątkowo nie radiowy głos i raczej sepleniacą dykcję;) Dlatego nie chcę Was drodzy userzy męczyć :D
 
Eee tam, nie przesadzaj - SzSz 69 z Twoim udziałem była bardzo porządna ;)


A co do cytatu, to nie sciemniam (gdziesz bym śmiał) gdyby to nie było super wyczynem to pewnie pojawilby się fragment na YT ;)


PS. Zawsze możesz podbić do Jurasa na Fb i zapytać o jego kompana :P


To co? Będziesz? ;)
 
Potwierdzam słyszałem dobrze i wyraźnie na końcu powiedział, że to był artykuł z MMARocks autorstwa Yosihiro. Chyba nawet tytuł podał. To było przed walką wieczoru.
 
Mam prośbę/pytanie: czy mógłby ktoś (może Venom, albo Tidżej) udostępnić mi archiwalne numery SS? Chodzi mi o numery od 1 do 85.
 
Help!



1. Czy Rictor występował kiedyś w Szklanej Szczęce?



2. Jest szansa na załadowanie trzeciego epizodu? Bo link na mediafire ani na wyslijto nie działa...







PS. Jakby wszystkie odcinki były na iTunes to byłyby dostępne do teraz... :P
 
Kwestia nathagera mnie rozłożyła na łopatki -.- Też się zastanawiałem jak to przetłumaczyć :-)
 
Zajebiscie wielkie dzięki Venom!



Akurat z pierwszą było wszystko ok., to była pierwsza 'archiwalna' szczeka jaką sobie obczaiłem, w końcu musiałem wiedzieć jak to się wszystko zaczęło.



Od siebie polecam 50. Odcinek - jest wyjebany w kosmos, defthomas pije sobie browarka, Venom prosi o koszulki, Tidzej leje ze wszystkiego, po prostu przejebana! xD



http://www.mmarocks.pl/szklana-szczeka-szol/mmarocks-radio-szklana-szczeka-szol-ep-50/
 
Przesłuchałem 1 SZSZ i def muszę przyznać ma chyba najlepszy głos z trójki . Szkoda,że częściej sie nie udziela.
 
Back
Top