Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Dzisiaj nie będzie bo nie było video z gali do komentowania. Jeśli coś pojawi się z Dream w sieci jutro to pewnie zrobimy jutro - jeśli nie to zapewne czekamy na Bellatora w przyszły weekend.
 
Ok.



A możecie coś zrobić z moim profilem, bo przekroczyłem 1000 komentarzy i nie mam welterweighta. Coś się popsuło.
 
Ostatnio żadko odwiedzam stronę i nieczytam postów za bardzo i bym był wdzięczny gdyby ktoś mi powiedział co się stało ze Szczęką?
 
Trochę sie tego nagromadziło panowie:



1. Koszalin Fighting Championship: Nastula vs. Wroński



2. Yoel Romero Palacio vs. Rafael 'Feijao' Cavalcante



3. Sytuacja Alistaira Overeema



4. Marcin Held (walka w Australii)



5. Wasze wnioski odnośnie wywiadu P. Kowalika z Maćkiem Kawulskim



6. Łukasz Leś w Strikeforce



7. Marquardt w BAMMA (a nie w KSW)



Nie krępujcie sie ze zrobieniem dłuższej Szczeki ;)
 
Jak u Helwaniego :-)



EDIT: A jeszcze jedno ode mnie: Co sądzicie o Adlanie Amagovie, jak Mamed albo Janek porodziliby sobie w walce z nim?
 
Mam nastepujace pytanie, ktore przyszlo mi do glowy odnosnie walki Belforta z Akiyama (uderzenia w tyl glowy):



Jak to jest ze zmianami werdyktow przez komisje.



Ostatnio w walce Oliviery z Lentzem zmieniono po walce werdykt, jak wiadomo chodzilo o nielegalne kolano w glowe na ziemi. Oliviera byl do tego momentu i tak zdecydowanie lepszym zawodnikiem niz Lentz, ale to po nielegalnej technice dokonczyl dziela duszeniem. W walce B vs. A bylo troche inaczej, Vitor mial wieksza przewage i nielegalne ciosy zadal na sam koniec. Jednak w obu przypadkach zwyciezca uciekl sie do technik zabronionych i sedzia ringowy tego nie zauwazyl.



Czy sa jakies konkretne zasady ustalajace kiedy komisja zmienia a kiedy pozostawia werdykt w mocy?? Czy tez dzieje sie to na innej zasadzie: komisja decyduje o zmianie wyniku w jakims glosowaniu, albo przez decyzje przewodniczacego. A moze w walce O vs. L komisja ulegla poprostu presji kibicow i wladz UFC?



Mozecie naswietlic troche te sprawe i ewentualnie przytoczyc jakies inne podobne wydarzenia z ubieglych lat?



Pozdrawiam
 
Niestety niczym PKP znowu złapaliśmy opóźnienie. Szczęki należy się spodziewać jutro w okolicach południa.
 
1) Hipotetycznie: Hardy przegrywa...Jak się czuje Defthomas z nowym awkiem..?:-)



2) Coś o zbliżającej się Gali Bellator 48 (może było już o tym - nie pamietam) - i Wasze typy: Sandro or Curran (mój typ : Curran) oraz walka Rodrigueza...da radę...?



3) Czy boicie się" ataku" "redaktora " kokosa80?



Oczywiście ocena gal SF Ch 18 oraz UFC Live 5.



Pozdro
 
kto następny dla Rondy Rousey? czy jakaś mniej znana zawodniczka do szybkiego odklepania (de Randaime, Olsen)?, eliminator do pasa (Carano, Nunes)? czy może od razu dostanie szansę walki o pas z Cyborgową patrząc na to że nie ma na horyzoncie żadnej innej rywalki dla Cris?
 
Wiem, że w szklanej szczęce skupiacie się głównie na dużych galach oraz polskich wydarzeniach, ale mi marzyłby się pod koniec każdego programu, fragment w którym omawialibyście występy największych talentów walczących poza największymi organizacjami
 
Po wczorajszej gali "Wieczor Mistrzow" mamy 95% negatywnych komentarzy.



Nikt nawet nie probuje docenic wysilku organizatorow (podietego ryzyka) , nie mowiac juz nawet o korzysciach ktore splynely na zawodnikow , ktorzy mogli sie pokazac szerszej bublicznosci , zarobic pieniadze dzieki ktorym latwiej im sie bedzie przygotowywac do kolejnych walk.



Czy uwarzacie ze bylo by lepiej dla polskiego MMA jak by ta gala sie w ogole nie odbyla ?????



Czy jednak byl to maly kroczek do przodu?????????
 
@grzejnik


Sam Royler napisał, że nie ma czego doceniać, przynajmniej, jeśli chodzi o organizację. To co napisałeś, to jedyne pozytywne aspekty tego eventu.


Inna sprawa, że człowiek uczy się na błędach. Ale niektórym napewno zabraknie konsekwencji - i finansów.
 
Z racji że Shogun wygrał swoją walkę na UFC Rio w sposób bardzo efektowny bardzo bym Was prosił żebyście zakończyli szczękę piosenką do której wychodził Mauricio.



Armin van Buuren • Sail
 
Wiem ze wiele razy poruszalem ten temat i obiecuje ze to juz ostatni.



Jezeli nie teraz Anderson ma trafic na pierwsze miejsce P4P to kiedy ????????
 
A propos Andersona Silvy : who can stop that guy??????



Prosiłbym także o poświęcenie chwili brazylijskiej publiczności. Wyobrażacie sobie ten hałas przy planowanych 100 tysiącach w Manaus? A także taka kwestia : czy to,że ta gala wyglądała tak jak wyglądała, w dużym stopniu zależało od kibiców wywierających dużą presję na fighterach?
 
Back
Top