Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Upewniałem się. Ja jego rezygnację odebrałem jako całościową ale inni userzy mieli wątpliwości i myśleli, że w podcascie będzie uczestniczył. To rozwiało wątpliwości.
Próbowałem, niestety. Będzie zastępstwo, zobaczymy jaki będzie Wasz odbiór, osoba spoza redakcji, której w Szczęce jeszcze nie było. :)
 
Próbowałem, niestety. Będzie zastępstwo, zobaczymy jaki będzie Wasz odbiór, osoba spoza redakcji, której w Szczęce jeszcze nie było. :)
Widzę, że Mateusz Smoter wykasował swojego Twittera. U Was widnieje na liście jeszcze jako moderator. Nie zdziwie się jak poprosi o usunięcie konta. Grubo poszedł chyba zrobił to co chciał zrobić wcześniej, ale odwlekł tą decyzję do teraz.
 
Widzę, że Mateusz Smoter wykasował swojego Twittera. U Was widnieje na liście jeszcze jako moderator. Nie zdziwie się jak poprosi o usunięcie konta. Grubo poszedł chyba zrobił to co chciał zrobić wcześniej, ale odwlekł tą decyzję do teraz.
Wylogował się do życia.
 
Patrz sygna

Szanuje, kiedyś było trzeba powiedzieć stop

:mamed:
ea51eab39c753.jpg
 
Hej, chyba kiedyś szklana rozpoczynała się jakimś fragmentem mexykanskiego kawalka hip hop? Ktoś kojarzy? Nie jestem pewien czy to napewno SSS było ale nic wiecej nie kojarzę :/
 
Back
Top