Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Co się odjebalo ze TJ odszedł? @defthomas chyba naprawdę slabo płacisz:jon: jak jest mocno słodzone w Szczenie na temat KSW to nawet nie odpalam... Dajcie znaka pany!
Właśnie zapowiedzi u mnie. Nie ma tragedii, Wojsława całkiem całkiem się słucha, UFC Stockholm trochę na odwal, ale jest dobrze. Polecam cieplutko
 
Tylko czekać aż pojawi się nijaki Dominik W. Z walizką pełną supli i przejmie tak Defa jak i cały portal za ów walizkę
 
Jak jeszcze tj robił to tutaj to w miarę często zapraszal ale nie zawsze miałem czas. Potem już co zrozumiałe przestał bo skład uzupełniał Marcin z Arturem. Praca i treningi nie zawsze pozwalały mi się stawić przed mikrofonem o określonym czasie.
nagraj cos z tytusem
 
jestem daleki od zarzucania braku obiektywizmu audycji podsumowującej KSW ale faktycznie ciężko o taki jeśli biorą w niej udział osoby mocno związane z tą organizacją: komentator, dyrektor i menadżer zawodników byłych, obecnych lub starających się o kontrakt z KSW. Dla kontrastu przydałby się choć jeden uczestnik nie pałający miłością do polskiego monopolisty :)

Poza tym dobrze się Was słuchało, niech popularność podcastu rośnie a kasa wpływa szerokimi strumieniami - Powodzenia !!!
Dla mnie słuchanie, oglądanie ludzi którzy zaczynali na łamach mmarocks/cohones w mainstreamowych mediach to czysta przyjemność.
 
Jak jeszcze tj robił to tutaj to w miarę często zapraszal ale nie zawsze miałem czas. Potem już co zrozumiałe przestał bo skład uzupełniał Marcin z Arturem. Praca i treningi nie zawsze pozwalały mi się stawić przed mikrofonem o określonym czasie.
szkoda, dobrze się Ciebie słuchało, fajnie jakby na miejsce SSS powstał nowy podcast na łamach mmarocks prowadzony przez nowe pokolenie niepokornych.
 
@Tidzej jest wersja do pobrania najlepiej mp3?
Przechwyć to sobie jakimś menadżerem pobierania, bo to w MP4 siedzi na stronie PS. W razie potrzeby przekonwertuj na MP3.

Swoją drogą podcasty i Polsat Sport jakoś nie idą w parze. Ta strona nic takiego jeśli dobrze pamiętam nie prezentowała. Dla rozgłosu najlepiej i tak będzie trzeba wstawiać linki tutaj. Może warto rozszerzyć ten podcast o video i puszczać to jako magazyn w Polsat Fight? Wtedy takie wideło na stronie PS będzie sensowne, bo tak to żeby słuchać to albo trzeba wyciągnąć link(pytanie wyżej), albo cały czas mieć stronę odpaloną, co w przypadku smarfonów jest kiepskim rozwiązaniem. Przemyśl to panie Tomasz, czy nie lepiej przekazywać to jeszcze na stronie polsatu sport w linku z MP3, czy na soundcloud.
 
fajnie jakby na miejsce SSS powstał nowy podcast na łamach mmarocks
Pomysły są od dawna ale zycie zycie jest nobelon. Ciężko czasem połapać pracę, treningi, kobietę i żeby zostało na różne pasje w tym m.in MMA.
 
SSS już nie na mmarocks to @Wojsław Rysiewski od razu wskoczył w rolę gościa. Jeżeli podcast już nie pojawi się na rocksach to portal stracił kolejny flagowy produkt. Lipa panie @defthomas

Co do Wojka to nie było go w podcaście bo nie chciał mieć z wami grubasami ani z MMARocks.pl nic do czynienia. Nikt z nas przecież nie zakazywał mu udziału, to była jego decyzja.
 
Co do Wojka to nie było go w podcaście bo nie chciał mieć z wami grubasami ani z MMARocks.pl nic do czynienia. Nikt z nas przecież nie zakazywał mu udziału, to była jego decyzja.
Czyli nasral do swojego gniazda w którym wyrósł
 
Czyli nasral do swojego gniazda w którym wyrósł
Nie nasrał i nie do gniazda. Przecież to było jasne od dawna, ile miał znosić ciągłe ataki. Wojek zawsze był mega konkretny i rzeczowy jeżeli chodzi o MMA. Jednocześnie był takim Hitlerkiem który nigdy nie szanował zwykłych userów . Kiedy odszedł do KSW i stracił panel moda to zaczął się odwet ze strony niektórych Cohonesiaków.
 
Nie nasrał i nie do gniazda. Przecież to było jasne od dawna, ile miał znosić ciągłe ataki. Wojek zawsze był mega konkretny i rzeczowy jeżeli chodzi o MMA. Jednocześnie był takim Hitlerkiem który nigdy nie szanował zwykłych userów . Kiedy odszedł do KSW i stracił panel moda to zaczął się odwet ze strony niektórych Cohonesiaków.
taa ale na stronie polsatu beda go inni ludzie sluchac niz tutaj :DC:
 
Swoją drogą podcasty i Polsat Sport jakoś nie idą w parze. Ta strona nic takiego jeśli dobrze pamiętam nie prezentowała. Dla rozgłosu najlepiej i tak będzie trzeba wstawiać linki tutaj. Może warto rozszerzyć ten podcast o video i puszczać to jako magazyn w Polsat Fight? Wtedy takie wideło na stronie PS będzie sensowne, bo tak to żeby słuchać to albo trzeba wyciągnąć link(pytanie wyżej), albo cały czas mieć stronę odpaloną, co w przypadku smarfonów jest kiepskim rozwiązaniem. Przemyśl to panie Tomasz, czy nie lepiej przekazywać to jeszcze na stronie polsatu sport w linku z MP3, czy na soundcloud.

Jestem tego w pełni świadomy. Na 99% to się zmieni w przyszłym tygodniu.
 
Back
Top