Szklana Szczęka - pytania, propozycje

SSS zostaje na portalu, na razie bez prowadzącego - @kaczka41 szansa dla ciebie
ezgif.com-resize_13.gif
 
Mi szkoda, że nie ma tu Piotra Prędziszewskiego. Możemy nie zgadzać się z poglądami ale jego twórczość doceniam. Nie podobały mi się ataki na niego i na Dominika Durniata.
 
Mi szkoda, że nie ma tu Piotra Prędziszewskiego. Możemy nie zgadzać się z poglądami ale jego twórczość doceniam. Nie podobały mi się ataki na niego i na Dominika Durniata.

Będzie większa rotacja gości teraz, chciałbym też od czasu do czasu gościć trenerów i zawodników, którzy potrafią pogadać o nie-swoich walkach. Piotrek też wróci.
 
Będzie większa rotacja gości teraz, chciałbym też od czasu do czasu gościć trenerów i zawodników, którzy potrafią pogadać o nie-swoich walkach. Piotrek też wróci.

Raz skomentował KSW i patrzcie go jak się rozbisurmanił!
 
czyli ta szczęka na polsacie to od następnego odcinka nie będzie już szczęką, ale będzie z @Tidzej em na pokładzie, a na rocksach zostanie szczęka, ale z innym prowadzącym?
No zobaczymy, ehh najpierw skończyłem wiedźmina, teraz to - burzliwy okres w życiu człowieka, nie ma to tamto:DC:
 
Czyli nasral do swojego gniazda w którym wyrósł

No nie do końca tak było. Był przecież obecny przez długi czas na forum po odejściu z portalu, dawał różne ciekawe informacje i przedstawiał punkt widzenia KSW na pewne sprawy ale został przegoniony przez kilka osób które przy każdej okazji musiały go pytać o karę dla Anzora itp sprawy.
 
Będzie większa rotacja gości teraz, chciałbym też od czasu do czasu gościć trenerów i zawodników, którzy potrafią pogadać o nie-swoich walkach. Piotrek też wróci.
Trenerów ? Cieżkżka sprawa.
Zabor samorodny talent w dziedzinie trenerki MMA ale uszy więdną jak coś mówi.Mógłby rozmawiać jedynie z Tomkiem Narkunem
Pan Trener Andrzej nie udziela wywiadów a co dopiero podcast :lol:
Bagi wydaje mi się już bez życia
Piotr Jeleniewski ma jakiś sens
Złotkowski też ma sens
Trenerzy z Arrachionu są mega konkretni elokwentni ale czy im Allah i czas pozwoli na podcast ?
Reszta to mniej znani
Zawodnicy
Pudzian ( pewnie chciałby minimum 20 tyś za stracone 2 godziny )
Narkun , Różal pod warunkiem blokady komentarzy \
NIE DZIĘKUJCIE ZA PODPOWIEDZ
 
Zapomniałem też napisać że SSS zostaje na portalu, na razie bez prowadzącego - @kaczka41 szansa dla ciebie, a ten 1 odcinek na Polsacie to było pożegnanie Tomka z cyklem SSS za co i wszystkie poprzednie wspólne lata ponownie dziękuje przy okazji :)
@Jakub Bijan Pamiętasz moją przepowiednie !? Zobacz jestem żywym Orwellem
 
To Charli i Masu dusili Wojka o tą karę ? Pytam bo dokładnie nie pamiętam. #szmatczasu
charlie, ale nikt by go nie dusil jakby sie tak na poczatku nie obnosil z tym, a pozniej najzwyczajniej w swiecie zlewal kazde pytanie
 
charlie, ale nikt by go nie dusil jakby sie tak na poczatku nie obnosil z tym, a pozniej najzwyczajniej w swiecie zlewal kazde pytanie
Wydaje mi się, że kilka osób odliczało mu dni od terminu ogłoszenia kary. Resztę pamiętam. Kto sieje wiatr ten zbiera burze.
 
Z talentem oratorskim TJ'a mogło by się to super sprzedać gdyby było nagrywane jak JRE w studio z wideo, pomyśl o tym @Tidzej :)

@baju imo musowo powinien ogarnąć jakiś podcast, wciąż czekam na nowy bajcast :D
 
Czyli wszystko na plus SSS z TJem bedzie wychodzila wreszcie regularnie co tydzien tylko pod inna nazwa , a na Cohones bedzie stary-nowy podcast z innym prowadzacym .
 
Jeśli chodzi o polskie podcasty o mma to na rynku jest taka popylina, że nie powinno być problemu z zajęcie udziałów. Octagon online jest bardzo kiepski, Slap z tym przygłupem z za wielkiej wody jeszcze gorszy, a tunajt od ITC ze zmiennym poziomem (w zależności od skladu, parytet w tym przypadku nie działa na korzyść) ...

:redford:

a na egziego zawse szkoda mi było czasu i nigdy nie przesłuchałem :kis:
 
Jeśli chodzi o polskie podcasty o mma to na rynku jest taka popylina, że nie powinno być problemu z zajęcie udziałów. Octagon online jest bardzo kiepski, Slap z tym przygłupem z za wielkiej wody jeszcze gorszy, a tunajt od ITC ze zmiennym poziomem (w zależności od skladu, parytet w tym przypadku nie działa na korzyść) ...

:redford:

a na egziego zawse szkoda mi było czasu i nigdy nie przesłuchałem :kis:
Jeszcze raz na jakiś czas polski Helwani wrzuci swój podcast, ten ostatni to miernota moim zdaniem. IMO zagranicznego MMA nie śledzi za bardzo, nazwisk nie pamięta, w polskim MMA wszystko na zasadzie 'wiem, ale nie powiem', taka typowa przechwalanka.
Octagon Online już od dawna nie słucham, Slapa od niedawna przestałem, oby Szczęka była w miare regularnie bo trzyma poziom.
 
Back
Top