Szczepienia ankieta.

Którego chipa przyjmiesz?


  • Total voters
    156
  • Poll closed .
Bardzo wybiórczo argumenty dobierasz, chcesz mnożyć zgony po szczepieniach razy 100 ok, to i tak dużo mniej niż z powodu choroby.
Polecam zapoznać się ze statystykami odnośnie śmiertelności spowodowanej
Sars-cov-2 (jeśli bierzesz pod uwagę dane "z powodu" to faktycznie może to zakłamywać obraz).
Nigdzie nie napisałem, że trzeba to przemnożyć x100. Napisałem, że tak może być. W Polsce nie było prowadzonych badań na ten temat jak w USA, a mamy inny system. Tak być może lub nie musi. Równie dobrze może to być x2, x30 lub x60.


Twierdzisz, że ryzyko choroby jest tylko dla osób z chorobami towarzyszącymi, ok, możemy ten sam argument odnieść do szczepień.
Nie możemy. Nawet sam producent podaje, że np. rzadkie zakrzepy krwi to skutek bezpośredni szczepionki. Nigdy nie wiesz, jak zareaguje Twój organizm.


Powołujesz się na Kulldorff'a, ok, ale mimo wszystko więcej jest wybitnych naukowców którzy są za szczepieniami.
Większość naukowców których autorytet ciężko podważyć (wybitni epidemiolodzy, wirusolodzy) jest za szczepieniami, w tym nawet Kulldorf, na którego się powołałem - mogę podać dziesiątki innych. Tyle, że dotyczą one konkretnych grup osób - nie całego społeczeństwa.
Większość też postuluje i postulowała aby zrobić to inaczej niż dzieje się obecnie. Większość też wykazywała się dalej idącą ostrożnością niż obecnie ma to miejsce.

Mam pisać dalej?
 
Ty też włącz myślenie bo sam sobie przeczysz, jeżeli bezobjawowi nie zarażają a szczepionka wpływa na przebieg to wpływa na retransmisję.
Gdzie tu widzisz sprzeczność? Czy łagodne przejście zarażenia = brak objawów?
Robisz kurwę z logiki.
Jeżeli szczepionka chroni przed zarażeniem (no to też są badania) to też nie zarażasz.
No i w porządku, oby faktycznie tak było.
Inne argumenty to typowy cherry picking. Dalsza dyskusja nie ma sensu
Ty widzisz u mnie cherry picking (Twoja sprawa, to Twoja a więc subiektywna ocena). Ja u Ciebie nie widzę nawet tego, bo nie podajesz żadnych danych ani argumentów.
 
Ja piedolę, wrzucam filmik z trupem z którego cieknie, a ty się licytujesz o wiarygodność.

Zaraza pojawiła się w zeszłym roku. Wynalezienie, produkcja i testy zajęły okolo roku.

Tymczasem standardowo wygląda to tak.








To jak, pospiesznie czy nie pospiesznie?
Znasz się na branży medycznej? Bo ja pracuję w niej 12 lat. Co to ma do rzeczy, ile czasu zajmują badania? Ważne są tylko procedury. U mnie w robocie walidacja produktu medycznego zajmuje 3 - 6 miesięcy. Ale jakby przyszedł klient i zapłacił stawkę razy 100 i dostarczył parę tirów produktu od razu, to byśmy to wykonali w 4 dni. W Niemczech pewnie w 3 dni by dali radę że względu na ilość sprzętu. I jak myślisz, czymś te walidacje będą się różnić? Niczym, tylko nikt normalny tyle nie zapłaci, żeby cała firma wszystko rzuciła i pracowała non-stop nad jednym produktem.
 
Gdzie tu widzisz sprzeczność? Czy łagodne przejście zarażenia = brak objawów?
Robisz kurwę z logiki.
A łagodzenie przejścia choroby czasem może nie być przejściem bezobjawowym? Widać logika to kurwa
Oczywiście nie w każdym przypadku tak będzie, bo zaraz pewnie się do tego przyczepisz
 
Więc dlaczego zakładasz, że osoby nie chcące się zaszczepić się boją?

Jeśli się nie boją, to dlaczego nie chcą się szczepić? Z lenistwa? Na złość PiSowskiemu państwu? Czy z powodu chęci umyślnego zarażenia jak największej liczby osób? To chyba jeszcze gorzej? Głównie widzę argumenty, że scepiunka niebezpieczna.
 
Znasz się na branży medycznej? Bo ja pracuję w niej 12 lat. Co to ma do rzeczy, ile czasu zajmują badania? Ważne są tylko procedury. U mnie w robocie walidacja produktu medycznego zajmuje 3 - 6 miesięcy. Ale jakby przyszedł klient i zapłacił stawkę razy 100 i dostarczył parę tirów produktu od razu, to byśmy to wykonali w 4 dni. W Niemczech pewnie w 3 dni by dali radę że względu na ilość sprzętu. I jak myślisz, czymś te walidacje będą się różnić? Niczym, tylko nikt normalny tyle nie zapłaci, żeby cała firma wszystko rzuciła i pracowała non-stop nad jednym produktem.
Wyczuwam sarkazm, a jeżeli się mylę to niechcący sprowadziłeś do absurdu sens testowania produktu pod kątem bezpieczeństwa.
 
Wyczuwam sarkazm, a jeżeli się mylę to niechcący sprowadziłeś do absurdu sens testowania produktu pod kątem bezpieczeństwa.

Nie. Po prostu napisał, że długość badań to nie wynika z jakichś ogólnych zasad tylko z nakładów finansowych. Zobacz że na opracowanie szczepionki na Covid było bezprecedensowe finansowanie. Było więcej hajsu, to zrobili szybciej te same procedury, które normalnie by się ciągnęły dużo dłużej
 
Życie wg Onetu:
Świat się kończy, ludzkość wymiera!
Wystarczy dwa ukłucia i wszystko wraca do normalności i już ludzkość nie wymiera :korwinlaugh:
A w drodze są już leki i nowa szczepionka z auto-update'm biosu, którą wystarczy przyjmować raz w roku - oczywiście wszyscy, którzy nie nie będą chcieli skorzystać mogą dobrowolnie zamieszkać w obozach dla niezaszczepionych...
:putinlaugh:

Impfstoff macht frei
 
Nie. Po prostu napisał, że długość badań to nie wynika z jakichś ogólnych zasad tylko z nakładów finansowych. Zobacz że na opracowanie szczepionki na Covid było bezprecedensowe finansowanie. Było więcej hajsu, to zrobili szybciej te same procedury, które normalnie by się ciągnęły dużo dłużej
Plus to, że mieli od chuja ochotników w czasie trwania pandemii. Nikt nie musiał czekać na wybuch jak w przypadku eboli itp.
@Evo i reszta, którzy chcą się szczepić na słupa, walcie do Sochaczewa! O nic nie pytają, nawet o PESEL, wchodzisz z tą ankietą, zastrzyk i koniec. 30 sekund tam byłem i nikt o nic nie pytał:-)
 
A łagodzenie przejścia choroby czasem może nie być przejściem bezobjawowym? Widać logika to kurwa
Oczywiście nie w każdym przypadku tak będzie, bo zaraz pewnie się do tego przyczepisz
Zarzuciłeś mi manipulację i szybko wytknąłem Ci błąd logiczny.
Odniosłem się bezpośrednio do tego co napisałeś, udowadniając, że kłamiesz.
Odpisujesz: "oczywiście nie w każdym razie tak będzie, bo...".

Przyznałeś mi rację. Chcąc nie chcąc. I nic tu nie zmienia to, czy spośród tych łagodnych przejść wirusa bezobjawowe będzie 5% czy 50%.
 
Plus to, że mieli od chuja ochotników w czasie trwania pandemii. Nikt nie musiał czekać na wybuch jak w przypadku eboli itp.
@Evo i reszta, którzy chcą się szczepić na słupa, walcie do Sochaczewa! O nic nie pytają, nawet o PESEL, wchodzisz z tą ankietą, zastrzyk i koniec. 30 sekund tam byłem i nikt o nic nie pytał:-)
Czyli jak widać i tak jak kilka osób napisało - różnie z tym bywa, gdzieś wymagają a gdzieś niekoniecznie ;)
 
A w drodze są już leki i nowa szczepionka z auto-update'm biosu, którą wystarczy przyjmować raz w roku - oczywiście wszyscy, którzy nie nie będą chcieli skorzystać mogą dobrowolnie zamieszkać w obozach dla niezaszczepionych...
:putinlaugh:

Impfstoff macht frei
Gościu, który uwierzył, że właśnie świat się kończy, wszyscy umrą jeśli się wszyscy nie zaszczepimy, szpitale pękają w szwach od chorych na covid a zaszczepieni nie zarażają wyzywa innych od foliarzy :DC:

I ten zajebisty argument, używany w każdej dyskusji: "ja też nie oglądam TV", tylko zbiegiem okoliczności powtarza dokładnie wszystko to co tam trąbią od rana do nocy...

1621001378168.png
 
Gościu, który uwierzył, że właśnie świat się kończy, wszyscy umrą jeśli się wszyscy nie zaszczepimy, szpitale pękają w szwach od chorych na covid a zaszczepieni nie zarażają wyzywa innych od foliarzy :DC:

I ten zajebisty argument, używany w każdej dyskusji: "ja też nie oglądam TV", tylko zbiegiem okoliczności powtarza dokładnie wszystko to co tam trąbią od rana do nocy...

View attachment 20836

O kurwa. Grubo. Czyli covida nie ma, to wszystko to plandemia i nie było żadnych przepełnionych szpitali. No i ogólnie ludzie na to nie umierają. No i rząd kłamie, telewizja kłamie, internet kłamie. Spiseg!
 
O kurwa. Grubo. Czyli covida nie ma, to wszystko to plandemia i nie było żadnych przepełnionych szpitali. No i ogólnie ludzie na to nie umierają. No i rząd kłamie, telewizja kłamie, internet kłamie. Spiseg!
Grubo to Ty tu jedzies, kolego. Zastanów się nad sobą. Nigdzie nie napisałem, że wirusa nie ma. Typowa retoryka z TVN i TVPiS, których zapewne nie oglądasz...

Robisz dokładnie to co pokazuje ten mem wyżej. Jeśli nie chodzę w tym samym kombinezonie co Ty to jestem. z automatu od teorii spiskowych... i założę się, że nawet tego nie dostrzegasz :korwinlaugh:
 
Grubo to Ty tu jedzies, kolego. Zastanów się nad sobą. Nigdzie nie napisałem, że wirusa nie ma. Typowa retoryka z TVN i TVPiS, których zapewne nie oglądasz...

Ale naśmiewałeś się z tego, że "szpitale pękają w szwach". Faktycznie kurwa powód do śmiechu, że ludzie umierali, bo miał kto ich leczyć.
 
Ale naśmiewałeś się z tego, że "szpitale pękają w szwach". Faktycznie kurwa powód do śmiechu, że ludzie umierali, bo miał kto ich leczyć.
Szpitale nie pękają w szwach od ilości chorych na covid. Trudno się dostać do szpitali bo są zamknięte dla ludzi bez covida (w sporym uogólnieniu). A to jest decyzja polityczna, nie medyczna a niestety na mierne zarządzanie i chujowe decyzje naszej klasy politycznej nie ma szczepionki
 
Last edited:
Szpitale nie pękają w szwach od ilości chorych na covid. Trudno się dostać do szpitali bo są zamknięte dla ludzi bez covida (w sporym uogólnieniu).

Aha. Czyli załamanie służby zdrowia w Polsce (i innych krajach) to nie przez covid było. Dzięki za wyprowadzenie z błędu.

A tak BTW, wiesz może czemu Hindusi palą zmarłych na powietrzu? Chyba masz dobre źródla to może mi podrzucisz coś rzetelnego.
 
Aha. Czyli załamanie służby zdrowia w Polsce (i innych krajach) to nie przez covid było. Dzięki za wyprowadzenie z błędu.

A tak BTW, wiesz może czemu Hindusi palą zmarłych na powietrzu? Chyba masz dobre źródla to może mi podrzucisz coś rzetelnego.
Do tych dwóch postów, na które odpowiedziałeś zrobiłem jeszcze edity po chwili, nic to nie zmieni ale byłoby nieuczciwe z mojej strony gdybym Ci o tym nie wspomniał.
 
Nie. Po prostu napisał, że długość badań to nie wynika z jakichś ogólnych zasad tylko z nakładów finansowych. Zobacz że na opracowanie szczepionki na Covid było bezprecedensowe finansowanie. Było więcej hajsu, to zrobili szybciej te same procedury, które normalnie by się ciągnęły dużo dłużej
Ależ długość badań wynika z kilku ogólnych zasad. Są nimi m.in. logika i szukanie zależności pomiędzy przyczyną a skutkiem. Czasami korelacje czasowe pomiedzy przyczyna i skutkiem sa zbyt od siebie odlegle, np do dzis gdzies na wyspach pacyfiku mieszkają dzikusy, ktorzy nie widzą zaleznosci pomiedzy seksem a ciążą. Ludzie w średniowieczu nie widzieli zaleznosci pomiędzy sraniem do rzeki z której czerpią wodę a chorobami, które ich spotykają. Neurotoksycznosc związków ołowiu odkryto dopiero w XIXw bo nie widziano związku między używaniem olowianych naczyń, zabawek i rurociągów a zgonami. No i przyklad zajebistego Tialidomidu, po ktorym rodzily się kadlubki, bo okres testow byl za krotki. Jeżeli ktoś pisze, że wystarczy testować przez 3 dni remedium na zarazę o ile ktoś odpowiednio posmaruje, to jest to albo sarkazm, albo ujawnia prawdę o jakosci badan i wiarygodnosci atestow, lub ew. jedno i drugie.
 
Szpitale nie pękają w szwach od ilości chorych na covid. Trudno się dostać do szpitali bo są zamknięte dla ludzi bez covida (w sporym uogólnieniu). A to jest decyzja polityczna, nie medyczna a niestety na mierne zarządzanie i chujowe decyzje naszej klasy politycznej nie ma szczepionki
U nas obecnie dopiero powoli się luzują wolne miejsca po marcowo-kwietniowym zapierdolu. Od czerwca rezygnuje i wracam na stare śmieci.
 
Aha. Czyli załamanie służby zdrowia w Polsce (i innych krajach) to nie przez covid było. Dzięki za wyprowadzenie z błędu.

A tak BTW, wiesz może czemu Hindusi palą zmarłych na powietrzu? Chyba masz dobre źródla to może mi podrzucisz coś rzetelnego.
U nas obecnie dopiero powoli się luzują wolne miejsca po marcowo-kwietniowym zapierdolu. Od czerwca rezygnuje i wracam na stare śmieci.
Ale nie wszędzie tak było np. na Pomorzu, mimo, iż narracja w mediach lokalnych była inna, a wiem z bardzo dobrego źródła.
 
Back
Top