Szczepienia ankieta.

Którego chipa przyjmiesz?


  • Total voters
    156
  • Poll closed .
Zaznacz czym byś chciał w takim razie :lol:

Dodałem też swój głos żeby nie było. Ja mam modernę w przyszłym tygodniu.
No ale nie wiem czym bo czekam na większa liczbę danych co powodują te szczepienia w dłuższym okresie.
 
Widzę, że jesteś jednym z tych kolesi którzy lubią rozkręcać zadymy a potem przyglądać im się z boku :mamed:
1620823667002.png


Czekam na szczepionkę 3.0 z chipami do latania :roberteyeblinking:
 
Jestem zdrowy, jeszcze w sile wieku i szczepienie tym samym stanowi dla mnie większe ryzyko, niż jego brak. Nie planuję się szczepić, chyba, że zostanę do tego przymuszony np. paszportami covidowymi lub innymi nieznanymi jeszcze czynnikami, które będą wpływać negatywnie na komfort funkcjonowania. Oby tak się nie stało, gdyż nie jestem chętny na niepotrzebne eksperymentowanie ze zdrowiem.
zawsze można komuś zapłacić, żeby zaszczepił się na konkretne dane osobowe i tak zdobyć zaświadczenie - tyle, że jest to niezgodne z prawem
 
Last edited:
Wolałbym Pfizera lub moderne, ale jako gorszy sort nie miałem wyboru i zaczipiwali mnie astrą już jakiś czas temu. :arielcry:
 
Ja proponuje cykl nieśmiertelności który opatentowałem.
Nazywa się "Nieśmiertelny Robak Janusz"
Po tym cyklu możesz odżywiać się w McDonaldzie i popijać to Monsterkami a w łikendy jeść "kanpki" ala torpeda z piwerkami z Żaby które wybiera MAjkel
Możesz spać z tuzinem psów w jednym łóżku i służyć w korporacji po 15 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu i będziesz zdrowy jak laleczka Barbi.

Cykl 16 tygodniowy zakończony złotym strzałem
1-16 tyg -Astra EOD
1-9 tyg Pfizer ED
9-16tyg J&J ED
Na koniec złoty strzał ze SPutnik +4 Chińki + Moderna + Nowa szczypionka którą wyprodukuje Cerfur w kooperacji z KFC
 
Posłuchaj minutkęJak by Cię dzisiaj chcieli przymusić byś wsiadł do wagonu i pojechał do Oświęcimia, to tak bez walki byś pojechał jak ostatni bezjajowiec ?
Jesteś facet kozak niezłomnypatol czy rurkowiec z korpo ?

Mocne słowa jak na czternastolatkę:penn:
 
Posłuchaj minutkęJak by Cię dzisiaj chcieli przymusić byś wsiadł do wagonu i pojechał do Oświęcimia, to tak bez walki byś pojechał jak ostatni bezjajowiec ?
Jesteś facet kozak niezłomnypatol czy rurkowiec z korpo ?

Tytek, byku, co tam u Ciebie?
 
  • Like
Reactions: osk
Tytek, byku, co tam u Ciebie?
Nic, byłem dziś zawieść do rodziców w Górach dudki które wyciągnąłem od biedaków z kieszeni. Teraz zacieram rączki jak na góralevolksa przystało. Tylko dziś mnie jeden Bajok nastraszył, że na ludzkiej krzywdzie się dorabiać to na dzieci klątwa spada.
 
Naukowcy są w zmowie. Twierdzą że to czynnik genetyczny, nie poznany nauce , odpowiada za to że niektórzy w ogóle nie zarażają się. To nie prawda. Doskonale wiadomo co za to odp. W dodatku gdyby tego nie posiadaliśmy, ludzie padali by na wszelką chorobę. Nie jest to jakas zagadka przy covidowa. Od zarania częsc ludzi choruje to na grype w szkole, świnkę itd a większa częsc w ogóle nie. Nie łagodnie, nie że niema kontaktu z wirusem. Tylko nie choruje. Bo wirus nie ejst wstanie przeniknąc przez tkanki zwierające dużo inozyny, mające niskie ph itd.. Nie ejst to nic nowego. Ja nigdy nie chorowałem a nie mam zam iru na siłe testować organizmu sczepionke z jakimś syfem i omijać mój układ odpornościowy pierwszej linii:
"Odpowiedź nieswoista
- stanowi pierwszą linię obrony. Biorą w niej udział m. in. granulocyty i makrofagi (komórki żerne). Istotną rolę w odpowiedzi nieswoistej odgrywają również naturalne bariery w organizmie, m.in. niskie pH żołądka czy skóry, nabłonek migawkowy dróg oddechowych."
 
Nie róbmy kjurwy z logiki. Rok epidemii. Kto normalnie funkcjonował. Miał kontakt z masą ludzi i zarażonymi a nie zachorował. Już nie zachoruje. Nie ma potrzeby go katować szczepionką z jakimiś gównami. Bo wirus go nie zabije a to może. Gdybym miał zachorować już by to nastąpiło. Nie kryłem się w domu. Maseczki oczywiście nie chronią. Nawet nie myje rąk non stop tylko jak zawsze, dotykam spojówek. Nawet jakbym się stara, nie był bym wstanie kontrolować odruchów. Nie da się tez cały czas być zdefektowanym. Przychodzą ludzie do mojego mieszkania. Siedzą tyłkiem gdzieś. Przecież tego nie psikają sprayem z spirytusem. Usiada na kanapie. Ja dotknę tego ręką. Dajcie spokój. To jest wszytsko śmieszne.
 
Wiecie w jakim celu jest kilka szczypionek do wyboru ?
Żeby się Wam wydawało, że macie wybór i wybieracie coś najlepszego dla siebie.
Przypisane przypadkowo

Moderna -PO
Pfizer - PiS
Astra -SLD
J&J -PSL
Sputnik - Konfederacja
Zachowujecie się jak te dzieci co biją się o lody Ekipy za 80 pln
 
Back
Top