Rado
BAMMA Middleweight
to jakieś grubsze BDSM będziesz tam ćwiczyćTakie ramy co by mi pasowały (udźwig większy niż 125/150kg, bo przeciez sam blat to wazy ze 20?) to od ~2k się zaczynają. Blat mam 200x70.
Szukam natchnienia jak zrobić regulację wysokości, przeglądam różne prowadnice, ślizgacze, bloczki, rolki, krążki, korby z zapadkami, itp itd i zobaczcie to, jakim cudem allegro uznało to za podobną ofertę? Strach myśleć co te ludziska wyrabiają...
![]()
EDIT:
Hmmm, chociaz ten jest spoko
przy tych gotowych biurkach to czasami można dołożyć drugi siłownik elektryczny i masz większy udźwig
https://dreamsetup.pl/produkt/dwusilnikowysilnikowy-stelaz-regulowany-elektrycznie-dream-plus/ 150 kg
Często to jest jeden model z chin, tylko sprzedawy przez różne podmioty pod innymi nazwami








