Jak ktoś stawia chatę i bierze drewno z tartaku, bo taniej to co się dziwić? Drewno suszone komorowo, strugane czterostronnie jest dużo bardziej stabilne i bardziej odporne na ogień. Ale też droższe.Domek z drewna fajna opcja, ale musi być dobra ekipa (wbrew pozorom nie są na rynku same wyspecjalizowane firmy).
Mam z kilkadziesiąt domów rocznie do rekuperacji na takich domach.
80% z nich ma takie spękania że ja pierdolę. Z tego co mi mówili kwestia wilgotności drewna.











