Sygnatury by Shogun86

prosilbym o sygnaturke z Yoshihiro Akiyamą :) bez nicku jesli mozna, i jak by dalo rade to zeby bylo pare wersji w roznych kolorach, tak jak z lidellem np:P
 
Hi. Moglbys mnie tez zrobic syg? Jesli tak, to fajnie by bylo z Gerardem Moussasim i moim nickiem. Tylko jak masz czas....
 
Shogun86 tez bym podbił do Ciebie z taką prozbą o sygnature oczywiście jak ci się chce. Chciałbym sygnaturę z Ricardo Aroną. Jak to nie problem to poczekam w kolejce bo widzę ze dużo osób w kolejce stoi
 
Shogun jak robisz te plamki, "winorośle" jakby i inne bajery? Wiesz te ozdóbki, nie wiem jak to nazwać mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi;)
 
Shogun dał byś radę mi zrobić sygnę z Krzyśkiem Soczyńskim i Mamedem w tle ?
 
No widze że kolejka rzeczywiście się robi coraz większa, ale ok sygnatury wykonam, tylko w takiej kolejności jak każdy pisał także będziecie musieli poczekać.


Cebeka_bjj tak wiem o co Ci chodzi te plamki "winorośle" i inne bajery ozdóbki jak to nazwałeś :) to poprostu pędzle(brushe) te plamki to - Splatter Brushe, a te winorośle jak to nazwałeś to głównie Shape brushe.
 
a i samemu można to w miarę łatwo narysować? tak, żeby jakieś logo zrobić czy coś.. fajnie wiedzieć, robisz w PSP? czy GIMP? nie znam się, ale tego gimpa trochę ogarniałem jak musiałem poprawiać fotki z wakacji.. :)
ps. nieźle, jak sam to rysujesz, utalentowany plastycznie czy to do nauczenia jest? :P
 
Cebeka brushe są w gotowych "zestawach". Zarówno do GIMPa jak i Szopa. Wchodzisz na stronkę z brushami, ściągasz takie jakich potrzebujesz, wrzucasz do odpowiedniego folderu i już możesz "wstawiać" gałązki winorośli lub rozbryzgi w dowolną grafikę.
 
Cebeka_bjj he nie no co Ty to są poprostu takie pędzle(brushe) że mają gotowy jakiś wzór i wybierasz sobie ten który Ci odpowiada i dodajesz go sobie na swoją pracke sygnature czy tapete czy co tam się robi :) a tych pędzli jest naprawde masa róznego rodzaju i zależnie od tego jaki Cie interesuje, a nawet znalazłem pędzle MMA :) A Sygnatury robie w PSP .


Edit:Właśnie dokładnie tak jak napisał DeXx pędzle możesz ściągać w zestawach z różnych stronek między innymi polecam deviantart wchodzisz wpisujesz np. splatter brushe i już Ci znajduje pędzle z tymi plamkami. Także wystarczy wpisać jaki rodzaj Cie interesuje i znajdziesz lub ewentualnie poprostu wpisz brushe i sobie poprzeglądać możesz jakie są a te co Cie interesują możesz sobie pobrać
 
Sygnatura wykonana dla Noodles :


23m2bew.png



i to samo tyle że z przezroczystą ramką :


2mgpddx.png
 
Shogun dobroczyńco :D czy mógłbyś poprawić mi w sygnie nazwisko Mameda ?? Z Khalidov na Chalidov ;p Wielkie thx z góry dla Ciebie :D
 
słowik, jak juz chcesz byc taki na topie, to przynajmniej niech ci to zmieni na ChalidoW a nie v :P
 
Nie chcę być na jakimś tak wymyślonym przez Ciebie topie, oglądałem ostatnio interwencję i Mamed mówił, że tak po polsku jak i po Czeczeńsku jego nazwisko wymawia i pisze się przez CH a nie K, więc jak nie wiesz o co kaman to weź i się nie wtrącaj oki?
 
No i?? Bo nadal nie wiem o co Ci chodzi ?? Nazwisko Mameda pisze się Chalidov a nie Chalidow (chyba chodziło Ci o Polską formę) z tym, że Mamed nazwisko pisze się nadal tak samo czyli przez V a nie W
 
Sygnatura wykonana dla Error:
34ns5f6.png


Sygnatura wykonana dla Teredo :

dqp66w.png


Trzymaj Slowik_1991 poprawiłem Ci ten napis w sygnie :

idhqww.png


napisałem Chalidow bo tu jednak Slowik_1991 nie miałeś racji bo nie pisze się Chalidov tylko Chalidow
 
To jak się w końcu nazywa Mamed ?
Jak ma zapisane nazwisko na obywatelstwie ??
Bo już się pogubiłem w tym.
 
Bubi "Mamed Chalidow, posługujący się również zanglicyzowaną formą nazwiska Mamed Khalidov" to z wikipedi
 
Dzięki Shogun raz jeszcze ;) no może i się tak piszę faktikos ale nich mi nikt nie wmawia, że jakiś topowy chcę być :P wtedy to bym chciał sygnę z Robertem Burnikę pewnie i double blast'em :D pozdro
 
Bardzo ładnie to wygląda! czy jakby była taka możliwość i znalazłbyś czas to dałoby radę zrobić jeszcze jedną sygn. z Wanderleiem Silvą? byłbym bardzo wdzięczny ;)
 
Back
Top