Sugestie dotyczące forum

Grzechu, ale to akurat nie był ten "zwykły" problem. Ja miałem taki problem tylko raz w całym moim pobycie na forum i był on właśnie w tym tygodniu. Na szczęści minął :)
 
Jaką przeglądarke polecacie do przeglądania forum na fonie? Z opery nie mogę pisać postow:/ sie te okienko nie otwiera.
 
Systemowa przegladarka na Androidzie jest calkiem niezla nawet na starszych telefonach, tylko tym starszym telefonom brakuje mocy.
 
Coś się zjebało na forum. Chodzi o adres url który pojawia się w momencie wchodzenia w dane tematy na forum. W jaki bym nie wlazł, u góry adres url to nadal cohones dot pl...:-)



Sprawdzałem na Chromie mozilli. Może to u mnie coś się zjebało, ale weź teraz panie skopiuj linka...



Ps. Problem znika, wchodząc na adres cohones dot mmarocks dot pl - ale nie wiem czemu tak jest.



Ja wchodzę na jedno dot.
 
a cohones dot pl to nie jest tylko adres do wejscia na forum, ktory pomimo poruszania się po stronie nie zmienia się ? kiedys spotkałem sie z podobnymi rzeczami przy innych domenach więc tu to wziąłem za coś zupełnie normalnego
 
Coś się zjebało na forum. Chodzi o adres url który pojawia się w momencie wchodzenia w dane tematy na forum. W jaki bym nie wlazł, u góry adres url to nadal cohones dot pl...
confused.gif


Mam taki sam problem, ale jedynie przez urządzenia mobilne. Na kompie wszystko gra.
 
Jest tak jak pisze pain. Wchodząc na samo cohones nie zmienia się, a dodając przed jajkami mmarocks, wszystko śmiga pięknie
 
Nie dałoby rady zrobić jakiegoś wątku zbiorczego dla KSW? "przypięty"? bez sensu zakładać temat za każdym razem jak chce się podyskutować o KSW
 
Mogę się dowiedzieć dlaczego moje tematy są kasowane? powinien być jakiś komunikat, temat znika a ja nawet nie wiem czy złamałem jakiś punkt regulaminu czy coś innego się nie spodobało ....



np ostatni o Grabowskim ...
 
Jeden temat poleciał bo jakiś świeżak przekleił cały post konkurencji, a dyskusja na ten temat trwa w "newsy mma userów". Możesz założyć, ale niech to nie będzie zawierało materiału nie z naszej strony. Co do innych to nie wiem, widać były jakieś powody.
 
Trochę lipa że można dyskutować tylko o tym co jest na tej stronie, co jest złego w zacytowaniu i podaniu źródła? przeczytałem gdzieś indziej artykuł, news - mam przeklepywac własnymi zdaniami to co jest już napisane? jaki to ma sens?
 
Taki, że to zostało już zrobione w innym temacie, i nie ma sensu zakładanie nowego.
 
Bardzo fajna niebieska obwódka ramki do pisania postów. Brawo Dżihados, propsy, to jest naprawdę kawał fajnej ramki!






Czy tylko ja tak mam?
 
Arlovski, o czym dokładniej piszesz? Ja szukam i nie mogę zczaić. Teraz już zgłupiałem i nie wiem nawet, czy tła kolejnych postów miały kolory biały-niebieski-biały-niebeski.
 
Funny fact: Korzystając z miejskiego WiFi we Wrocławiu, nie można dostać się na stronę cohones, ponieważ "zawiera treści nieodpowiednie". ;)
 
Klikam jakiś goracy temat - wyskakuje zupełnie inny i tak od wczoraj. Dzięki Panowie, Dzięki...:-)



A tak na powaznie, coś rzeczywiście nie gra od wczoraj (przynajmniej u mnie - Chrom)
 
Back
Top