Sugestie dotyczące forum

W czasach TORa (i wielu innych podobnych rozwiazan) admini maja troche trudniej, przyznaje, ale powinno byc juz lepiej :)
 
Jest to mozliwe, choc tak szczerze, to nie sadze zeby byla mozliwa 100% szczelnosc.


Niektore kraje uznaly TORa za nielegalnego (wszystko pod przykrywka walki z terroryzmem lub piractwem, ale wiadomo, ze to zwykly strach przed brakiem kontroli nad czyms) i providerzy sa obowiazani technicznie TORa zwalczac.


Natomiast - poki co - nie chce blokowac TORa, ani tym bardziej proxy (sam czasem z tych rozwiazan korzystam).


Wole blokowac idiotow, niezaleznie w jaki sposob do mmarocks, cohones czy chatu docieraja.


Taki jest plan :) zycie pokaze co dalej :)
 
Dzihad, a co planujesz zmienić/poprawić/dodać w najbliższym czasie? Widzę, ze i tak cały czas działasz, więc nie myśl, że Cię popędzam, czy coś :-)
 
Szczerze mowiac jest jedna duuuza rzecz i troche sie krece wokol tego, ale za bary jeszcze nie zlapalem. Ale wlasnie ta duza rzecz pozoli myslec nad nowymi funkcjami forum. Dodatkowo przyspieszenie stron dla koncowego uzytkownika.
 
Weź Dżihad, jak znajdziesz chwilkę, zerknij na kolejny problem na forum, tzn: ktos pisze posta - widać ,że jest w najnowszysch dodanych postach nick dodającego , po kliknięciu wyskakuje jednak post poprzedni (ten ostatni na niby-ostatniej stronie w danym temacie). Oczywiście da się zobaczyć kolejną stronę z nowym postem, ale do tego już potrzeba wyższej sztuki wtajemniczenia, którą Dżihad pewnie posiadłeś, podobnie jak Lugasek i inni jemu podobni (aczkolwiek, dla coponiektórych, może być to już wyższa szkoła jazdy :-) ).
 
kaczka, zwracalem juz na to uwage. Metoda na zobacenie posta jest prosta, wystrczy w linku zwiekszysc numer strono jeden lub napisac jakis post w tym temacie ;)
 
Dżihados - czasami niektóre wątki na forum prowadzą do zupełnie innych tematów. Trafia się to co jakiś czas, jest tak np tutaj:



BbFjHU3.png
Z telefonu to samo wiec to raczej nie wina mojej przeglądarki.







I mógłbyś mnie dodać na listę userów czata :)
 
Nigdy w życiu nie miałem takiego problemu. Kiedyś coś pisali chyba, że jak się wchodzi przez cohones.pl, a nie przez cohones.mmarocks.pl to są takie problemy. No i jeszcze użytkownicy orange narzekali na złe przekierowania z tego co pamiętam.





Cytat jest
crazy.gif
chyba że chodzi o przycisk który to ułatwi.


Jasne, że o przycisk, taki jak na normalnym forum :)







@Dzihad



Moje posty nadal znikają "w locie" :) Dodawałem tę wiadomość 2 razy, bo za pierwszym zniknęła. Ale spoko, już się przyzwyczaiłem do ctrl+c przed każdym dodaniem posta ;)
 
Co sądzicie o tym, aby zlikwidować możliwość posiadania obrazków, gifów w sygnaturach? Często przeglądam forum przy użyciu telefonu w miejsach gdzie nie jest dostępne wi-fi. W konsekwencji limit 1GB internetu, który mam w abonamencie nie wystarcza do końca miesiąca, nie mówiąc już o przejrzysztości przeglądania forum i szybkości ładowania.
 
Ja kiedyś chciałem zlikwidować, ale przekonano mnie, że GIFy są integralną częścią Cohones. Najwyżej możemy zrobić limity na rozmiar takich obrazków, żeby nie ważyły zbyt wiele.
 
Właściwie sprawdziłem i mam limit 2GB :-) Nieźle...



Może znajdzie się więcej chętnych i przeforsujemy pomysł delegalizacji obrazkowych sygnatur :p
 
Comber, równie dobrze możesz sobie wyłączyć wczytywanie obrazów w opcjach przeglądarki i będzie po kłopocie xD
 
Może znajdzie się więcej chętnych i przeforsujemy pomysł delegalizacji obrazkowych sygnatur :p


Pisałem już o tym wielokrotnie. Też mnie gify denerwują, Wyłączenie wszystkich obrazków w przeglądarce też nie jest dobrym rozwiązaniem, bo wszystko znika, aktualnie usuwam każdy gif po kolei, oraz mam zablokowaną animację gifów w przeglądarce. Ale wolałbym, żeby ich po prostu nie było.
 
Mam problem gdy wchodzę na główną mam jako najn owszy temat Cage Warriors 62- ważenie z 06.12. Gdy wchodze na Cohones to są aktualne tematy.? Awaria ? Dzihados Help M



Nie aktualne teraz się odblokowało a miałem tak od wczoraj JAKI POWóD ????
 
Ja miałem przez ostatni tydzień taką, akcję, że na przykład "Newsy mma userów", czy temat o grach non stop był pogrubiony (czyli, ze są nowe posty), po kliknięciu na niego normalnie ładowała się pierwsza strona, a jak kliknęło się na "ostatni post" to okazuje się, że on wcale nie był nowy, a temat był cały czas oznaczony.



Od wczoraj problem minął. I tak było na kilku kompach (dom, szkoła).
 
Ten problem jest od zawsze. Czasem pomaga, wylogowanie się z cohones i logowanie przez mmarocks.
 
Na każdej przeglądarce?



Spróbuj 2xF5 lub Ctrl+F5



Tto z wylogowaniem także. A jak nie pomoże, to pisz do Dzihadosa.
 
Back
Top