Sugestie dotyczące forum

@Dzihad



Weź się wreszcie za forum, a nie szukasz problemów tam gdzie ich nie ma.







Pisaliśmy Ci na czacie jakie problemu są z forum, a ty i tak swoje :)
 
"główna" ? a co to takiego ? chyba nigdy tam nie byłem.



A nie już wiem, to jest ta strona na którą się wchodzi jak sie filmiki na forum nie chcą otwierać :P
 
Spokojnie, po kolei. Nie moge wszystkiego naraz zmieniac.



Do forum dojdziemy :)
 
@lugasek



ku ukojeniu zbolalej duszy: jednym z mozliwych powodow (losowych) problemow z forum moglo byc obciazenie wspolnych komponentow forum i glownej. Zredukowanie obciazenia pochodzacego z glownej, moglo rozwiazac problem forum.



Ja np nigdy (=ani razu, dla jasnosci ) nie mialem opisywanych przez ciebie problemow (Win 7; FF, Chrome). Moze tak byc, ze problem lezy po twojej stronie lub twojego dostawcy internetu (czy np. konfiguracji sieci pracodawcy). Nie chodzi o odbicie pileczki, to co mam zaplanowane, i tak wykonam. Polecam jednak sprawdzic zachowanie forum z roznych komputerow (systemow operacyjnych, przegladarek), z roznych miejsc. Byc moze odkryjesz gdzie lezy problem.
 
Dzihados po co się rozpisujesz, wystarczy



SOA #1 :-)



Odnośnie edytowanej treści: w moim przypadku błędy są na różnych laptopach, różnych sieciach. Np wątek:



krzysztof-jotko-przed-debiutem-chce-zaistniec-w-ufc



Wczytuje się tylko 1 post, a w dolnej ramce zamiast materiału, jest pierwsza strona cohones.



EDIT: i 3 raz próuje go wysłać. do spamu idzie, ale dlaczego? :)



EDIT: wina linka do mamrocks ? :)
 
:D test



http://www.mmarocks.pl/krzysztof-jotko/krzysztof-jotko-przed-debiutem-chce-zaistniec-w-ufc/



EDIT:



no kurde mol, naprawde SOA#1
 
Np wątek:



krzysztof-jotko-przed-debiutem-chce-zaistniec-w-ufc



Wczytuje się tylko 1 post, a w dolnej ramce zamiast materiału, jest pierwsza strona cohones.


ja mam tak samo, ale nie narzekam bo to swoistego rodzaju perpetum mobile :-)



wchodzisz w temat a tam obrazek i forum, klikasz w furum i tam znowu otwiera sie temat i od nowa glowna cohones i tak mozna bez konca :-)
 
http://cohones.mmarocks.pl/topic/krzysztof-jotko-przed-debiutem-chce-zaistniec-w-ufc







z poziomu forum juz tak pienie to nie wyglada
 
Zauważyłem pewną regularność, że dzieje się tak gdy do newsów wrzucane są materiały z dailymotion



O ten link chodzi, nie z głównej



http://cohones.mmarocks.pl/topic/krzysztof-jotko-przed-debiutem-chce-zaistniec-w-ufc
 
A już temat zmiany czcionki kolejnych postów poprzez zmianę czcionki linka do YT naprawiliście?



Edit. Zaraz zresztą sprawdzę, np. pogrubienie - czyli każdy kolejny post (nawet Twoj Dzihados) będzie wytłuszczony :-)



 
Kaczka - dobre, nie wiedzialem ze tak sie dzieje. Jednak zakwalifikowalbym ten blad jako:

Cosmetic (Severity 4) - System is working, defects do not affect customers ;)

Jakbym mogl cos zasugerowac to skuplibym sie na sakalowalnosci paltformy tak aby podczas duzego obciazenia zapytaniami nie klękały uslugi za kazdym razem.
To jest typowe Critical (Severity 1) - System is down, a system reboot/restart does not fix the issue.

Nie wiem ilu innych uzytkownikow dotyka ten sam problme co mnie ale tez wydaje mi sie to uciazliwe - posty przez kilka dni potrafia trafiac do spamu bez zadnej przyczyny. Najprawdopodobniej bedzie to Minor
(Severity 3) -
System is working and defects occur to a small number of customers.
 
Takich drobnych błędów to są tysiące :) Dla mnie to wystarczy naprawić, żeby posty nie znikały podczas dodawania i poprawnie wyświetlało playery w tematach. Fajnie by było jakby pojawiła się też opcja cytuj, jak na normalnym forum :)















Koty to mają nasrane :)
 
@kaczka41: ty chyba sie nudzisz ze wyszukujesz takie rzeczy. Poza tym moglbys wkleic yt, i bez tego bledu...



CisevQ3.gif
 
Widzę już jedną (z wielu pewnie) zmian. Rozmiar playera YT zotsał zmniejszony? Konkretnie w szerokości?



Ja również chciałbym spytać, czy jest szansa na zrobienie (nie teraz, w przyszłosći:)) zrobienie tych normalnych cytatów, jak to jest na innych forach.
 
Dałoby się wprowadzić na chat jakiś próg postów, aby wejść? Ktoś takie coś zaproponował wczoraj, zdaje się próg minimum 50 postów, a uchroniłoby to od wczorajszych widoków.
 
Wczorajsze widoki nie będą miały już miejsca. Dzięki pomocy Dżihadosa, myślę na stałę pozbyliśmy się gimnazjalistów. Także jest okej.
 
A co się działo? Niestety po godzinie bodaj 2 usnąłem z laptopem na sofie, Shame on Me.
 
Wczorajsze widoki nie będą miały już miejsca. Dzięki pomocy Dżihadosa, myślę na stałę pozbyliśmy się gimnazjalistów. Także jest okej.


Oby. Nigdy już nie zjem śledzia.
 
Typowy atak niedorozwoja. Najważniejsze jest to, że nie będzie więcej takich incydentów. Dżihad nad tym pracował cały ranek. Powinno być wszystko okej od następnej gali.
 
Bolt - spokojnie mozesz jesc sledzie, jak sam winowajca powiedzial - to byly plotki. :-)
 
Mam pytanie, czy tylko ja mam taki problem, ze jak chce wejsc w temat newsy mma userow otwera mi sie temat z serialami. Tematy, ktore zostaly przezemnie przeczytane nie oznaczaja sie jako przeczytane tylko nadal podswietlaja sie jako nieprzeczytane.
 
Back
Top