Sugestie dotyczące forum

Mam dwie uwagi :



1.) Nie działa mi edycja postów na androidzie w chrome (wyświetla się puste pole w miejsce wczesniej wpisanego posta).



2.) Bardzo duzym udogodnieniem byloby wyswietlnaie w nawiasach obok nazwy tematu numerów stron w nawiasie np. (1..13,14), jak tutaj na dole strony. Bez sensu za każdym razem jest ładowanie pierwszej strony, aby przejść do ostatniej, bo to zjada transfer, zwłaszcza, że tutaj niemal każdy ładuje gify w sygnaturki.
 
@TC1: Rozumiem ze 1) dotyczy forum? Co do 2) to nie rozumiem, mozesz to zrobic klikajac nie na nazwe tematu, ale na link w kolumnie "świeży".
 
Ja i kilkanaście innych osób siedzimy na czacie normalnie. Po prostu macie bany, nie wejdziecie już i tyle! :D
 
Wszyscy mięli bana, taki masowy ban - już go wyłączyłem. Można wchodzić.
 
brakuj mi info przy "polacy za granicą" gdzie można obejrzeć ich walki / bądź nie można
 
Nie wiem czy to taka do końca 'sugestia dotycząca forum', ale napiszę. Mianowicie chodzi o video konferencje, które były jakąś odmianą, raczej dosyć ciekawym pomysłem, który został chyba zaprzepaszczony. Zamierzacie jakoś odnowić tą ideę? Nie wiem, jakaś krótsza vkonferencja z jakimś Polakiem z UFC, czy choćby powtórka z włodarzami KSW lub PROMMAC (bo zdaje się, że też mogliby kilka ciekawych rzeczy powiedzieć)...
 
Szczególnie ludzie z PROMMAC mają dużo do powiedzenia, jak ostatnio ;)


Trochę brakuje takich dłuższych form: kiedyś było "60 minut z Kowalikiem" czy właśnie videokonferencje, teraz chyba tylko Franek, Dominik i Marcin coś dłuższego potrafili zrobić...
 
Test



Czyli tu się da pisać, ale już w temacie "Newsy MMA userów" za cholerę... Zajebiście!







OK. Już wiem jak oszukać system. Problem rozwiązany.
 
Twoje posty wpadly do spamu, a potem juz nie. Mozesz napisac co u siebie zmieniles?
 
Haha, nie powiem. :-) To jest kolejny element wiedzy tajemnej. Zaraz po 100% skutecznym wyszukiwaniu czy dany film z YT już ktoś kiedykolwiek wrzucił.
 
OK. A więc tak:



1. Po kilku próbach wysłania tego samego tekstu nie było efektu.



2. Usunąłem słowo "spierdalać". Dalej bez skutku.



3. Napisałem "Test", a potem edytowałem na oryginalny tekst i poszło. Przypuszczam, że link do waszej (sic!) strony był przyczyną.
 
Ha(ker)! Niezla kombinacja... Najgorsze, ze tego pluginu nie mozna za bardzo konfigurowac, wszystko magicznie dzieje sie samo...
 
I. Zdjęcia dodawać można by łatwiej, na zasadzie przeciągnij do okna

II. Awatar w edycji profilu.
III> Mniej robactwa i trojanów na forum
 
1. Chwyc obrazek w przegladarce i przenies go do obszaru odpowiedzi - na FF dziala



2. Awatary sa zewnetrzna aplikacja, na podstawie emaila, na roznych forach mozesz miec ten sam awatar. Rozumiem, ze ty chcialbys to konfigurowac nie per email, ale per forum? W praktyce sie z takim czyms jeszcze nie spotkalem.



3. Co masz na mysli "mniej"? Ktorys antywir (jaki?) cos (co?) ci pokazuje?
 
II. Ja też - więc bądźmy nowatorscy, skoro nigdzie tak sie nie da!
III. Ktoś tam mi proponował jakis program do sciagnięcia i gdy wszedłem w ten plik, to mi coś źle działało. Pani informatyk musiała interweniować. Za stówę oczyścila kompa.
 
II. zawsze mozesz zalozyc nowego mejla specjalnie dla naszego forum :) a powazniej, nie wiem czy uzytkownikom by to sie podobalo.



III. internet to taki park jurajski, kolorowe, spiewa, ale jak ugryzie to nogi nie ma. daj znac na prv w ktorym watku.
 
Back
Top