STOP! dla MMA EXTRIME Lubliniec! STOP imitacji sportu!

koleś miał swój materiał w TVP Info gdzie aniołka z niego zrobili, a powinni przestrzegać przed nim.
 
Co do dzieciaków to już rodzice powinni się interesować co ich pociecha po lekcjach wyczynia.
 
Co do dzieciaków to już rodzice powinni się interesować co ich pociecha po lekcjach wyczynia.
sluchaj mam syna 13 lat i to nie takie proste jak Ci sie wydaje i sila i zabranianiem raczej malo osiagniesz,czesto efekt odwrotny do zamierzonego
 
Swojego syna byś tam raczej nie posłał. W moim klubie jest sporo grup dzieciaków nawet młodszych niż Twój syn i zawsze na sali jest pełno rodziców którzy patrzą trenerowi na ręce.
 
Dla zorientowanych rodziców wszystko będzie jasne, dla tych, którzy myślą, że robią coś dobrego dla dziecka, które "coś trenuje" już nie.
 
Za bardzo obniżasz wiek. Nastolatkowie przecież nie będą się pytali rodziców o zgody czy przychodzili z rodzicami na zajęcia. Myślisz, że mając te 16-18 lat człowiek bez wiedzy jaką mają cohonesowiczowie może ocenić czy ktoś dobrze uczy czy źle? Ja jak poszedłem na Chiński Boks (Sanda), to nie miałem pojęcia czy techniki, które mnie trener naucza są skuteczne czy to bullshit. Po prostu chciałem trenować sztuki walki. Mądrość przyszła z czasem. Dlatego tu też nie jest za wesoło, bo taki nastolatek chętny treningu trafi na takiego "kogoś" i taki ktoś go zepsuje i trzeba będzie poświęcić kilka miesięcy na oduczanie przekręconej techniki i poprawianie błędów. Nie mówiąc o tym, że treningi takiego typu mogą zniechęcić młodych od dalszego poznawania sportu oraz o czarnym PR dla sportu. Sorry, ale jestem strasznie cięty na tego typu akcje. To już serio mój ostatni post.
 
Nastolatkowie to inna sprawa wiadomo że w ich wieku różne dziwne rzeczy im imponują. Jednak nadal uważam że byłby to margines. Ktoś kto ma 18 lat już może głosować w wyborach kupować alko i jeździć autem więc jednak pewne fakty powinien kojarzyć. I co do nauczanych technik to 100% zgody że ktoś kto się nie zna może tylko ucierpieć na takich treningach. Jednak cała otoczka zaczynając od tego kolesia jego wyglądu życiorysu itp powinna nawet u nastolatków budzić podejrzenia.
 
Nastolatkowie to inna sprawa wiadomo że w ich wieku różne dziwne rzeczy im imponują. Jednak nadal uważam że byłby to margines. Ktoś kto ma 18 lat już może głosować w wyborach kupować alko i jeździć autem więc jednak pewne fakty powinien kojarzyć. I co do nauczanych technik to 100% zgody że ktoś kto się nie zna może tylko ucierpieć na takich treningach. Jednak cała otoczka zaczynając od tego kolesia jego wyglądu życiorysu itp powinna nawet u nastolatków budzić podejrzenia.

Oj panie, gdybyś Ty wiedział w jakich ja warunkach trenowałem mając 18 lat. Było to pomieszczenie gospodarcze przystosowane do treningów. W środku oczywiście wyłożone wszystko matami, ale z zewnątrz wyglądało to jak szopa :D, i mowa o prawdziwej sekcji z trenerem. Przy tym to warunki tam u tego wydziaranego gościa to jest luksus pomijając parkiet na którym muszą trenować parter. Dlatego nie jestem do końca przekonany, że warunki czy prowadzący będą u nastolatków budziły podejrzenia ;), zwłaszcza że widać przecież, że to typowe chłopaczki tam idą, którzy nie mają wiedzy jak trening powinien wyglądać, odbiorcy KSW. Różal też nie wygląda lepiej od tego gościa, a mimo to prowadzi szanowaną sekcję u siebie w mieście. Ludzie widzą Różala i nic złego w wyglądzie "trenera" nie stwierdzają. Cały czas opierasz się na argumentach weryfikacji, jaką Ty lub ktoś kto się zna mógłby przeprowadzić. A powtarzam jeszcze raz: przychodzi taki chłopaczek na sekcję (jak ja dawniej), naoglądał się KSW i nie ma pojęcia co go może czekać itd. Także wade87 ci co chodzą do tego gościa są ofiarami i nie powinno się ich winić za brak wiedzy. SERIO to już ostatni wpis, bo mam dosyć już tego tematu :D.
 
6 strona tematu. Potencjal marketingowy jest. Podpromowac jeszcze troche na wykopie i joemonster i moze sie zalapie na grudniowe plmma. Jest caly czas w treningu wiec material idealny.
mmanews juz dzwonilo umawiac sie na wywiad :confused:
 
No ja sprawdzałem dwa dni klub do którego poszedłem i też w wieku 17-18 lat. Może faktycznie znajdzie się kilku młodych i gniewnych którzy się tam wybiorą i będą trenować :D Wrócę do tematu podczas cohonesowego sylwestra :D
 
Oj panie, gdybyś Ty wiedział w jakich ja warunkach trenowałem mając 18 lat.
Ja swoją przygodę zaczynałem od treningów w... lesie. Były to czasy gdy było się raczej piętnowanym za trenowanie jakiś sportów walki, przez co miejsca spotkań były aż nadto "luksusowe".

Co do samego tematu, czy taki temat pomoże czy też zaszkodzi - czas pokaże.
 
6 strona tematu. Potencjal marketingowy jest. Podpromowac jeszcze troche na wykopie i joemonster i moze sie zalapie na grudniowe plmma. Jest caly czas w treningu wiec material idealny.
mmanews juz dzwonilo umawiac sie na wywiad :confused:
Zaraz Chmura wyjedzie z kolejnym ostatnim juz postem:D
 
Hmmmm. Pierwszy trening zaliczyłem jakoś 1988-1989 czyli dość dawno. Trafiłem na Kyokushin, jedna z sekcji od Drewniaka. Może dzięki temu później, w wieku kilkunastu lat, nie dawałem się nabierać na hochsztaplerów i omijałem dziwne kluby z daleka. Ale myślę jednak ze w miarę ogarnięty chłopak nie da się nabrać na zulerskie tatuaże i techniki w stylu blokowania kolana nosem.
 
Troszkę tych samozwańczych trenerów jest . Z drugiej strony gdyby czepiać się trenerów i dyskwalifikować ich za to co robią poza klubem,jaką mają przeszłość-czasem też teraźniejszość to stracilibyśmy nie jeden konkretny klub w Polsce.
Gdyby ten typ nie miał wydziabanej całej twarzy tymi bzdurami i nie miał tych kryminalnych tatuaży oczu to pewnie nawet byśmy sobie nim głowy nie zawracali ... taka jest prawda
 
@TYTUS Gdyby ktoś nie stworzył tego tematu to też nikt by o tym chłopie nie rozmawiał. Może jeszcze przypadkowy wywiad jak z Ozdobą rocksi zrobią? Jakaś wzmianka w hyde parku lub taniej skórze byłaby wystarczająca.
 
@królik To już było napisane ja zmierzam do tego że nawet gdyby był temat ale typ nie był taki " wyrazisty " to nie było by takiej wrzawy
 
@królik To już było napisane ja zmierzam do tego że nawet gdyby był temat ale typ nie był taki " wyrazisty " to nie było by takiej wrzawy

Każdą osobę skwitowałbym dokładnie tak samo jak tego Pana, gdyby prezentował te same umiejętności jednocześnie nauczając innych. Jestem uczulony na temat samozwańczych "miszczów". Także argument moim zdaniem nie mający odzwierciedlenia. Sądzę, że gdyby ten Pan nie miał tatuaży na twarzy to również kluby w Lublińcu wyszłyby z podobną inicjatywą, bo nie sądzę, że zainspirowała ich do protestu twarz "trenera", a raczej to co robi. Faktycznie twarz w "Różala" i "KSW" na pewno pomaga mu w promocji, ale jest to już zupełnie bez znaczenia w przypadku krytyki.
 
Troszkę tych samozwańczych trenerów jest . Z drugiej strony gdyby czepiać się trenerów i dyskwalifikować ich za to co robią poza klubem,jaką mają przeszłość-czasem też teraźniejszość to stracilibyśmy nie jeden konkretny klub w Polsce.
Gdyby ten typ nie miał wydziabanej całej twarzy tymi bzdurami i nie miał tych kryminalnych tatuaży oczu to pewnie nawet byśmy sobie nim głowy nie zawracali ... taka jest prawda
no mysle,ze masz duzo racji,te dziary na twarzy jednak robio"wrazenie" ;)
 
Może to my jesteśmy ŹLI ?
Z FB Mateusz Wozniakowski
Ten krótki filmik dedykujemy tym którzy źle oceniają nasze intencje dla pewnych informacji trenujemy dla siebie i nikogo niepowinno to ranić nie pobieramy żadnych opłat i nie jesteśmy oszustami może ty robisz to dla pucharów i dobijasz leżących ale my ich podnosimy z ziemi i dajemy drógą szanse, pomagamy innym i nic z tego nie mamy oprócz satysfakcji że choć na chwilę ktoś stara sie wyjść z gówna, a czy ty pomogłeś kiedyś komuś w potrzebie lub wyciągałeś osobe uzależnioną z jej nałogu jak tak to szacun ci choć szczerze w to wątpię zanim kogoś oczernisz dla swojej satyswakcji wielki mistrzu sztuk walki z szafką pełną swoich trofeów to popatrz wcześniej na intencje bo nie umiejętności są najważniejsze, będziemy to robić co robimy i z czasem wyjdzie kto komu będzie dziekowal za reklame 3Maj sie wielki Hejterze forum internetowych 23 stycznia oszuści cie pozdrowią!!!!!
 
Może to my jesteśmy ŹLI ?
Z FB Mateusz Wozniakowski
Ten krótki filmik dedykujemy tym którzy źle oceniają nasze intencje dla pewnych informacji trenujemy dla siebie i nikogo niepowinno to ranić nie pobieramy żadnych opłat i nie jesteśmy oszustami może ty robisz to dla pucharów i dobijasz leżących ale my ich podnosimy z ziemi i dajemy drógą szanse, pomagamy innym i nic z tego nie mamy oprócz satysfakcji że choć na chwilę ktoś stara sie wyjść z gówna, a czy ty pomogłeś kiedyś komuś w potrzebie lub wyciągałeś osobe uzależnioną z jej nałogu jak tak to szacun ci choć szczerze w to wątpię zanim kogoś oczernisz dla swojej satyswakcji wielki mistrzu sztuk walki z szafką pełną swoich trofeów to popatrz wcześniej na intencje bo nie umiejętności są najważniejsze, będziemy to robić co robimy i z czasem wyjdzie kto komu będzie dziekowal za reklame 3Maj sie wielki Hejterze forum internetowych 23 stycznia oszuści cie pozdrowią!!!!!
JezusMaria! boje siem:(
 
Uwielbiam takie wielokrotnie złożone zdania. Bez logiki, najmniejszego sensu. O taaak... #satysWakcja #drÓga #szansa
 
Ja rozumiem pomagać, ale nie bierzemy się za coś w czym sami nie jesteśmy dobrzy. To takie typowe "my chcemy pomagać, nic złego nie robimy" - spoko, ale nie w taki sposób, że nauczają złych technik, złych odruchów, ogólnie kaleczą sport, który kochają i tym samym kaleczą swych uczniów. Pomagać to można w inne sposoby, a nie w czymś do czego jednak naprawdę potrzeba kwalifikacji, kursów i umiejętności by z normalnego chłopaka nie zrobić wspomnianego kaleki, tak technicznie jak i zdrowotnie, bo nie sądzę by ekipa przeszła stosowne przeszkolenie w kwestii metodyki nauczania etc. Także nie. Nie pomagajcie innym, bo pomagając bardziej szkodzicie. A tym bardziej tekst "popatrz wcześniej na intencje bo nie umiejętności są najważniejsze" zabija, bo wiadomo, że dobrymi intencjami piekło jest wybrukowane. Jestem na "nie". "Nie" dla takiej pomocy. Gdy będą umiejętności, to wtedy brać się za nauczanie. Teraz jest to robione od dupnej strony.
 
najlepiej jakby nazwali to co robią nazwą inną niz "MMA" i nie mówili ze uczą mma, może jakaś nowa formuła na ich własny styl np "ave rózal lubliniec" i wszyscy byliby zadowoleni.
 
Może to my jesteśmy ŹLI ?
Z FB Mateusz Wozniakowski
Ten krótki filmik dedykujemy tym którzy źle oceniają nasze intencje dla pewnych informacji trenujemy dla siebie i nikogo niepowinno to ranić nie pobieramy żadnych opłat i nie jesteśmy oszustami może ty robisz to dla pucharów i dobijasz leżących ale my ich podnosimy z ziemi i dajemy drógą szanse, pomagamy innym i nic z tego nie mamy oprócz satysfakcji że choć na chwilę ktoś stara sie wyjść z gówna, a czy ty pomogłeś kiedyś komuś w potrzebie lub wyciągałeś osobe uzależnioną z jej nałogu jak tak to szacun ci choć szczerze w to wątpię zanim kogoś oczernisz dla swojej satyswakcji wielki mistrzu sztuk walki z szafką pełną swoich trofeów to popatrz wcześniej na intencje bo nie umiejętności są najważniejsze, będziemy to robić co robimy i z czasem wyjdzie kto komu będzie dziekowal za reklame 3Maj sie wielki Hejterze forum internetowych 23 stycznia oszuści cie pozdrowią!!!!!


Ortografia level hard... xD.

Powiem Szczerze tak myślałem że widziałem wszystko w swoim życiu, ale okazuje się że niestety nie widziałem..., podejrzewam że ja mam większe umiejętności od tego "senseja od siedmiu boleści....", jednak podejrzewam że taki "wielkich sensejów" jest więcej....

i na koniec zacytuje to Ryśka" "Wiecie co z nim zrobić!"
 
Back
Top