STOP! dla MMA EXTRIME Lubliniec! STOP imitacji sportu!

Coz za walka @Meru. Cos ten trener strasznie przytulasny po walce byl. Sedzia tez na wysokim poziomie mysle, ze KSW powinno sie nimi zainteresowac(zawodnikiem i sedzia)
 
Największym kozakiem tego filmu jest Adam, który na koniec pokazał kto jest prawdziwym kotem na tej macie:D
 
Patrząc na profil pana "Jp ..." można wywnioskować, że ze słownika też niestety nie korzysta. Druga sprawa, widziałem kilka komentarzy, dokładniej jeden mi się rzucił w oczy, w którym chłopak dziękował za treningi, czy coś. Dzikie to...

Lepiej chyba o tym nie pisać, bo im więcej osób zacznie o tym pisać/rozmawiać, tym będzie większe zainteresoanie.
 
TAXI= człowiek do wynajęcia czasem nawet płatny zabójca
ja wiem,plus 10 do respektu w kryminale.Sie zastanawiam czemu nigdzie se nie wydziaral BKR-->BozeKopsnij rozum ;)
 
ale ludzie! rzecz w tym, że oni biorą za to pieniądze! nie tylko od swoich "uczniów", a i od SPONSORÓW, bo takowych pozyskali!!! oszustwo i do tego kaleczące nasz sport. nieświadomi sponsorzy dają im pieniądze, żeby ten idiota sobie zrobił nowy tatuaż na swoim głupim ryju (mam nadzieję, że nie przesadzam i ktoś zrozumie moją złość) i odpalił coś swoim ziomkom z gardą jak do trzymania mopa. trzeba to jak najszybciej zniszczyć, a nie udawać, że nie istnieje.
 
Może jestem ślepy ale ja tam widzę TAKE nie TAXI choć może to znaczy to samo. Nie znam się i nie zamierzam być w miejscu, w którym bym musiał znać znaczenie takich tatuaży.
 
@def dobrze że nie dałeś tego na główną ...przynajmniej można obficie pożartować :)



 
Miałem okazję spotkać go w Zakopanem. Zbierał najebany hajs na alko. Wrzucałem fotki w tanio skóry nie sprzedam. Zwykły farmazon.
 
smutne patrzeć na takiego człowieka i takie upodlenie , bardziej pomocy potrzebuje niż pojazdu . Dziwne jest to , że pajacowanie jest w modzie i się sprzedaje to zły sygnał .
 
Rozumiem idee tatuażu i niektóre są naprawdę kozackie. Jednak nie mogę pojąć po co tatuować sobie twarz. Nie chcę obrażać nikogo, bo może ktoś tu ma taki tatuaż, poza tym nie jest to moim celem, ale nie czaję po co i dlaczego?
 
Może jestem ślepy ale ja tam widzę TAKE nie TAXI choć może to znaczy to samo. Nie znam się i nie zamierzam być w miejscu, w którym bym musiał znać znaczenie takich tatuaży.
mozliwe,ze sobie przerobil na TAKE,widywalem juz gosci z TAXI w tym samym miejscu co on i mysle,ze to bylo jego pierwotnym zamierzeniem.Jak tu ktos zdazyl zauwazyc ma to tam jakies "glebsze":)znaczenie. Ogolnie wydziargal sobie ryja dla poklasku wsrod malolatow w kryminale a teraz pewnie tego zaluje...
 
Hahaha rejestracja mistrz :D
10445463_653693108081247_3772918913867493107_n.jpg
 
Dobrze to teraz ja poproszę żeby Franek zrobił wywiad z tym sensejem. To byłby performance roku.
 
Jak komuś on na prawdę przeszkadza, albo szkoda hajsu tych naiwniaków co tam mu wierzą, to niech po prostu napisze do tych ludzi i uświadomi kogo właściwie sponsorują.
 
a może on sobie wyobraża że jest Różalem i po to ma te dziary żeby się upodobnić a potem staje pod miejscowym gimnazjum i czeka aż go ktoś poprosi o autograf.
 
Chłopaki z War Dogs niech się na międzyklubowe sparringi z Errorsami Extrime umówią i już :D
Gorzej, że errorsy do burmistrza po hajs z UM wystąpili z tego co piszą na stronie akcji anty.
 
Ciekawe czy Różal by go zwyzywał od balasów i kazał mu swoim psom jajka lizać jakby zobaczył jego tatuaż:D
 
Back
Top