STOP! dla MMA EXTRIME Lubliniec! STOP imitacji sportu!

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
1526700_809513475753920_221345737994217991_n.jpg


Dostaliśmy taką oto informację na mejla:

Witam szanowną redakcję. pisze do Was w sprawie dość nietypowej. Niedawno w Lublińcu osiedlił sie były skazaniec Rafał Pesza, który założył tam "sekcję mma".

Człowiek ten "uczy" naszego pięknego sportu w sposób widoczny na filmiku, który pokazuje jego kompetencje. wiem, ze moja prośba jest duża, ale uważam, że dla dobra naszego sportu powinno to zostać nagłośnione przez największe media jakim jest m.in MMAROCKS czyli Wy.

Ten facet pozyskał już kilku, albo nawet kilkunastu SPONSORÓW, którzy niczego nieświadomi kładą swoje pieniądze, na ta "SEKCJE" i rzekomą gale MMA, która ma się odbyć w naszym mieście, ale możecie sobie tylko wyobrazić jak ta impreza miałaby wyglądać. WALCZMY Z OSZUSTAMI PODAJACYMI SIE ZA ZAWODNIKÓW I TRENERÓW!! Bardzo proszę o nagłośnienie sprawy- myślę, ze jest to w interesie każdej osoby związanej z MMA!

Oraz strona akcjiW mieście istnieje również inna (prawdziwa) sekcja-WAR DOGS LUBLINIEC.
POZDRAWIAM, Fan i zawodnik- Leszek Mosingiewicz
 

Charles Bronson

UFC
Welterweight
Nie wiem o co wielkie halo, mało to dziwolągów mamy w kraju i na świecie? To, że ktoś jest głupi i chodzi na treningi do jakiegoś wykolejeńca bez umiejętności i wiedzy to już jego problem, jak ktoś ma zamiar dorzucić się na jakąś "galę" to też już jego problem. Jak ma to być mała gala w Lublińcu to niech nie kupują biletów jak nie chcą.
 

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Error jako nazwa klubu pasuje idealnie. Mam nadzieje, ze zaden "wybitny" dziennikarz z mediow main streemowych tego nie podchwyci i pan Pesza nie stanie sie nagle najbardziej znanym polskim "trenerem". Dziara na brodzie kozacka, ale czolo jeszcze lepsze. Przypomnial mi sie kultowy Romper Stomper :D
tumblr_lg9zas0adu1qgww7mo1_400.jpeg
 

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
Nie wrzucam tego na główną tylko dlatego że obawiam się że kolo zrobi się popularny a jakiś szalony organizator będzie chciał wykorzystać "fejm" tej osoby i weźmie go na galę jak swego czasu Bonusa. Może nawet ktoś z nim wtedy zrobi wywiad :)
 

BoykaMMA

KSW
Middleweight
Każdy ma swój rozum, jak chce być szkolonym przez takiego gościa to jego sprawa. Oby tylko wszystko było legalne...
 

cypher

PRIDE FC
Lightweight
Nie chce mi się oglądać tego filmiku z fejsa, ale co te Sebixy tam odprawiają z tym wykolejeńcem? No i czym profanują MMA?
 

amator

BAMMA
Bantamweight
Ciekawe czy Różal zna osobiście tego "Hardcorowego Fana KSW" :cool:, coś czuje, że jednak coraz częściej zaczniemy widzieć tą postać od dzisiejszego newsa.
 

Grubas

UFC
Middleweight
Może to był Mahon? mahon przyznaj się albo pokaż twarz! A tak serio to dramat. Po 1 treningu bym wiedział że typ nie ma pojęcia o tym, możemy się pocieszać że frekwencja jest marna tak więc dużo osobom krzywdy nie zrobi...
 

B00YAK

Bellator
Welterweight
Szkoda, że te dzieci nie wiedzą jaką krzywdę sobie wyrządzają trenowaniem z nieodpowiednimi ludźmi.
 

Born2kill

UFC
Heavyweight
O my God...To już ja profesjonalniej uczę technik :-D
Najbardziej rozwala mnie ta "mata" :-D
Rozumiem, że ktoś z nim sobie trenuje itd. ale branie za to hajsu to już kradzież. Więcej się nauczą oglądając UFC i naśladując najlepszych.
 

Charles Bronson

UFC
Welterweight
No i te jego zdolności lingwistyczne w nazwach. Ale skoro Rysiek Murat mógł wkręcić ludzi w jakieś swoje tsunami to czemu i jakiś wydziabany na ryju wykolejeniec ma tego nie robić.
 

TYTUS

UFC
Heavyweight
Żółta Kartka
Blisko ma do Damiana Grabowskiego może by tam wpadł na trening ;)
Zastanawiam się jakim trzeba być kretynem aby sponsorować takich zwyroli (na rzut oka) i reklamę swojej firmy opierać na takim wizerunku gita
 

dobryskun

WSOF
Welterweight
Zakopac go gdzies gleboko i nie mowic nie pisac o tym czyms.
Jakiekolwiek zainteresowanie nim bedzie na jego korzysc.
 

MegasamoaN

Bellator
Welterweight
Trening po chuju. Tylko zastanawia, czy naprawdę każdy taki pajac z ulicy ma szanse otworzyć swój klub MMA i pokazywać tam co tylko mu się podoba... Nie moge z gosci, którzy tam uczęszczają.
 
Top