STOP! dla MMA EXTRIME Lubliniec! STOP imitacji sportu!

Facet ma szanse zrobić "karierę" jak Bonus tylko pewnie kompa i netu nie umie obsługiwać a jego giermki też za lotne chyba nie są
 
Radzę zamknąć temato, bo tylko mu przyniesie promocje
za 6 miesięcy z Bazelakiem będzie walczył
 
No jasne że to mu dało rozgłos gdyby nie takie akcje nikt z nas by o nim nie słyszał a za parę miesięcy kolo znudziłby się "KSW" i wpadłby w ciąg albo pierdalnął malutki rozbój na jakieś staruszce i trafił do "pieca" ... może chamskie i krzywdzące ale szczere.
 
'TAXI= człowiek do wynajęcia czasem nawet płatny zabójca"

Myślalem, że mi nick wystarczy i chęci, a teraz widzę, że jeszcze yellow caba muszę sobie na twarzy pierd**lnąć. Super :-/
 
Ciekawe czy Różal by go zwyzywał od balasów i kazał mu swoim psom jajka lizać jakby zobaczył jego tatuaż:D
Rozal by mu pewnie ryja obil,przeciez sam pomaga chlopaczkowi,ktory zostal sparalizowany przez to ze poszedl do podobnego debila na trening! Moim zdaniem sprawe trzeba jak najmocniej naglasniac to moze uratowac kogos przed inwalidztwem.
 
On ma THE RÓŻAL na czole ?

Trzeba kręcić temat to może go Mirek do PLMMAF ściągnie. Gość z wydziaranym KSW na ryju dostanie wjeb i będzie wiadomo która federacja jest najlepsza.
 
Ja pierdole, dopiero wstałem bo dziś wolne, wchodzę na coho i jak zwykle... dzień zrobiony do końca :D
Beka roku.
 
Bardzo mnie zasmucił ten temat. Szkoda, że takie totalne patolstwo z ulicy się bierze za MMA. I już nie chodzi o to, że nigdy w życiu bym nie posłał syna na treningi do gościa z takimi tatuażami na ryju, ale ta technika i metodyka nauczania! Chryste panie, co trzeci amator po pół roku w szkółce MMA ma lepsze umiejętności niż ten szczurek z "Ave Różal". To jest jakaś kpina. Mam nadzieję, że poradzą sobie z tym w Lublińcu.

Robią straszną krzywdę młodym chłopakom, którzy u nich trenują. Później takich miesiącami trzeba oduczać fatalnych nawyków, którzy im wpoili panowie "trenerzy".
 
Last edited:
Niestety, takich wykolejeńców jest więcej. Sam słyszałem o jednym "trenerze" który według miejskich legend miał walczyć w... Portugalii:D Taki kozak! Drugim "trenerem" jest gość z rekordem chyba 0-4. Znam typa, który tam "trenował" i kiedyś mówił, że teraz to by czterem najebał:D Chuj tam, że gardy nie umie trzymać, nie wspominając o czymś innym. Podobno na treningach puszczali im filmiki instruktażowe z YT, ale do k0ńca nie wiem czy to prawda.
I pomyśleć, że PLMMA robiła w tym mieście galeo_O
 
Nie wrzucam tego na główną tylko dlatego że obawiam się że kolo zrobi się popularny a jakiś szalony organizator będzie chciał wykorzystać "fejm" tej osoby i weźmie go na galę jak swego czasu Bonusa. Może nawet ktoś z nim wtedy zrobi wywiad
Juras juz Cie wyreczyl, wywiad w tych okolicznosciach to tylko kwestia czasu.
 
No, ale co z tego, że gość będzie z tego powodu popularniejszy? Nikogo już nie nauczy niczego za hajs, nikt go poważnie nie potraktuje jako biznesmena...Już prędzej ktoś da mu walkę ;-) Tylko, że w jakiej dywizji? ;-)
 
To jest moje miasto, ja jestem z Lublińca, mieszkam tutaj. W dzień ksw 29 rozmawiałem z kolegą i mówi mi o zawodniku który ma wytatuowane ksw na brodzie. No to ja mówię, że kojarzę jedynie zawodnika który ma co najwyżej penisy wytatuowane na brodzie, a nie na ksw. Kolega twierdzi, że to topowy zawodnik z polski, więc mówię, że niemożliwe bo topowego zawodnika (jeszcze z tatuażem ksw) bym kojarzył. Teraz jak to wyszło na jaw to rozmawiałem z nim i kumpel twierdzi, że będąc na siłowni te typy właśnie chodziły tam i namawiały do szkoły mma, że są trenerami, zawodnikami, że będą walczyć na najbliższej gali itp
 
To złego, że ludzie zobaczą tego czubka i utożsamią z KSW na brodzie i napisiem MMA na każdym możliwym elemencie ubioru (ciekawe czy na skarpetkach też ma mma?).

Niby robi to za darmo, ale to jest po prostu niebezpieczne. I głupie też.

Christu powinien tam zrobić porządek ;)
 
Tu nie chodzi czy robi za darmo naucza czy o to, że będzie sławny, ale o to, że robi krzywdę swoim podopiecznym. Gościu nie umie walczyć, nie umie nauczać, pokazuje źle techniki, pokazuje techniki debilne i idiotyczne tak ze stójki jak i z parteru. Nie dość, że fatalnie naucza techniki i może potencjalnemu dzieciakowi zniszczyć przyszłą karierę, to nie daj Boże coś się stanie (co jest wysoce prawdopodobne w związku brakiem elementarnych podstaw u trenera) i znowu MMA na pierwszych stronach gazet zagości jako sport bandytów, który jest nauczany przez bandytów. I serio nie obchodzi mnie, że ten Pan siedział, bo spora część MMA nie jest raczej święta, ale chodzi tylko i wyłącznie o to co swoją osobą ten trener reprezentuje, a reprezentuje totalną amatorkę. Po takich akcjach żałuję, że zawody zostały uwolnione i w sumie chciałbym powrót do sankcjonowania zawodu trenera sportów walki. Taka patologia przynajmniej nigdy nie wypłynęłaby na powierzchnię.
 
No fakt, że z KSW mogą utożsamić poprzez tatuaż...Powinien dostać przymusowe laserowe usuwanie tatuaży nawiązujących do MMA skoro nie ma z tym sportem nic wspólnego ;-)


Tomek, tak, tylko właśnie w tej kwestii wydaje mi się, że nagłośnienie jest okej, bo po tym już nikogo nauczał nie będzie. Fakt, że stanie się sławny/popularny, ale musi tak być jeśli miałby przestać nauczać za hajs :-)
 
Po takich akcjach żałuję, że zawody zostały uwolnione i w sumie chciałbym powrót do sankcjonowania zawodu trenera sportów walki.
To prawda, ale jak wiemy temat jest strasznie skomplikowany bo sankcjonowanie oznacza organ sankcjonujacy a to prowadzi prosta droga do korupcji, kolesiostwa i calej reszty gowna.
 
Na początku wydało mi się to strasznie zabawne ale tym głębiej tym gorzej. Czytam ten temat i po prostu nie mogę uwierzyć. Jakby taka aż to powiem hańba spotkała moje miasto nie chciałbym mieszkać w nim już. To jest istne szaleństwo, jakim cudem jest to wgl dozwolone, przecież to straszne co on robi tym ludziom. Nie wiem chyba trzeba po policje zadzwonić, że tam nielegalne KSW uprawiają! Bandyci
 
ludzie wy go tylko promujecie
ponawiam zamknąć temat! hejt=promocja
niech sobie uczy kogo i czego chcę, jego sprawa idiotów nie brakuje
 
Nie wspominajcie tutaj o Różalu, bo to brzmi gorzej niż obelga w jego stronę.
Różal przynajmniej coś osiągnął w sporcie, a ten gość to chyba tylko zakłady karne zwiedzał, a i pewnie teraz też jest na urlopie od odsiadki ;)
A sponsorzy kto wie czy sponsorują bo chcą, czy dlatego bo muszą bo inaczej wjedzie i wyniesie z kolegami towar.

A poz tym mnie już na wstępie odrzuciłoby od tej jego "szkoły" to co widnieje na plakacie, no sorry ale to jest podstawówka i jak ktoś takie byki robi to nie może być dobrym nauczycielem. Sam plakat ostrzega że ta szkoła to ściema.

A kolesia chyba nawet w czasie wakacji widziałem w Zakopanem jak Śliwowicę próbowali sprzedawać.
 
Czyli "Nie" przez branżowe media dla jego nauczania to promocja jego nauczania?Kto po nagłośnieniu chce się uczyć MMA w niepoprawny sposób i szkodliwy? Nie widzę tu logiki.
 
Przecież nikt poważny nie będzie u tego gościa "trenował" więc w czym problem? Jeżeli War Dogs Lubliniec boi się konkurencji ze strony typa z "KSW" na brodzie to chyba powinni się zastanowić co mają do zaoferowania.
 
Ależ cały czas piszę, że tu nie chodzi o poważnych zawodników, ale o młodych ludzi wstępujących dopiero na drogę MMA. Ktoś taki zepsuje człowieka nauczając go głupich, niefunkcjonalnych technik i przy okazji narażając go na niebezpieczeństwo. Przecież już po jednym jego filmiku widać, że ze sportami walki koleś ten miał do czynienia chyba tylko gdy oglądał te swoje KSW, ale okej, już nie będę się więcej rozpisywał. Over, over.
 
Miałem na myśli ludzi którzy są w pełni sprawni umysłowo bo moim zdaniem nikt kto mniej więcej sie orientuje co się dookoła niego dzieje nie pójdzie nawet na jeden trening. A jeśli jednak pójdzie to już chyba bardziej mu nie można zaszkodzić. Nie posądziłbym przecież żadnego zawodnika że zacznie się tam szkolić :D
 
@wade87 no mysle,ze tu chodzi o dzieciaki bardziej.Jednak w bardzo mlodym wieku imponuja dzieciaczkom rozne glupie rzeczy np wydziargana morda i fakt bycia w kryminale i to wcale nie znaczy,ze te dzieci sa jakas patologiom,po prostu taki wiek.
 
Last edited by a moderator:
Back
Top