Sport

Z zagranicy był Leo i był efekt ;-) Co do szkolenia. Hali szkolnych o wymaganych wymiarach boiska do siatki jest jednak więcej i więcej może zawsze być niż boisk piłkarskich. Czym innym jest granie w piłkę na hali jednak, a czym innym potem w 11 na pełnowymiarowym boisku. Wolą parkingi porobić, bo aut coraz więcej i nie ma gdzie parkować ;] No, ale różnice są i będą, zawsze.
 
cieszmy się mistrzostwem :-) zaraz eliminacje w nożną i wracamy do szarej rzeczywiśtosci, nic się nie stało Polacy nic się nie stało :-)
 
635473323853869742.jpg




:-) Morgi oglosił dzis zakonczenie kariery sportowej.



http://www.przegladsportowy.pl/sporty-zimowe/skoki-narciarskie,thomas-morgenstern-konczy-kariere-sportowa,artykul,505345,1,300.html?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=fanpage
 
Wróciłem a tu takie rzeczy. Gratulacje Michał! Rok 2014 przejdzie do historii polskiego kolarstawa jako jeden z najlepszych jak nie najlepszy ever



Komentatorzy dali popis :-) Ilu ich tam było ? hehe







https://www.youtube.com/watch?v=_pmHu4PNvvc
 
oglądam już 2gi raz powtórke całą na polsacie sport news :-)



jaram się kolarstwem od kilku lat oglądam każde giro, tdf i vuelte czasem



coś w sobie ma ten sport, szczególnie wtedy jak Wyrzykowski & Jaroński prowadzą transmisje.



w niedziele jest jakiś wyścig 1 dniowy w którym Kwiatkowski sezon zakończy i pokaże się w koszulce nowej, na eurosporcie chyba będzie transmisja
 
co to ma kurwa znaczyć? że nie będzie not ani nic widać? bez sens. to koniec skoków.



https://www.youtube.com/watch?v=t4BrTm2KhAs
 
Zacznie się manipulacja i nieczyste zagrywki, których świadom będzie tylko Hoffer, Tepes i kilka podległych im osób. Przykre bo dla mnie w tym momencie skoki straciły cały urok
 
Pierwsza rzecz jaka nasuwa się w sprawie ukrywania punktacji jest udostępnienie możliwości zmian rezultatów, bądź też dopasowywanie ich pod oczekiwania. Naturalnym jest oburzenie fanów, tym bardziej, jak otrzymują wyjaśnienie zmian, że punktacja jest zbyt trudna do zrozumienia, czytaj fanie, jesteś zbyt głupi.
 
wyjaśnienie zmian, że punktacja jest zbyt trudna do zrozumienia


Dla przeciętnego widza tak ale nie dla kogoś kto siedzi w skokach kilkanaście lat. Poczytaj sobie komenatarze w branżowych portalach to uświadomisz sobie, że oburzenie fanów jest w pełni uzasadione. Dla mnie mogliby wprowadzić więcej cyferek, może na żywo, na skoczni trudniej jest to zrozumieć ale w TV bardzo ułatwiało oglądanie relacji z zawodów



Jako wieloletni kibic tego sportu jestem zdecydowanym przeciwnikiem takich rozwiązań
 
jutro od 14:30 Giro di Lombardia na eurosporcie ostatni wyścig w tym sezonie Kwiatkowskiego, 1 w nowej koszulce :-)
 
http://sport.tvn24.pl/f1,116/kolega-schumachera-o-stanie-zdrowia-kierowcy-jest-sparalizowany-i-przykuty-do-wozka,490381.html



tak myslalem
 
Oglądają meczyk? Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej kobiet rozpoczęte. Na dzień dobry Polki właśnie grają z Hiszpankami, transmisja tvp2 ;)
 
Wczoraj niestety znowu porażka Polek :( Jutro mecz o wszystko-zwycięstwo da awans do drugiej fazy turnieju, choć z zerowym dobytkiem punktowym no ale tym to będzie się można martwić jak Polki wygrają i awansują.
 
Wreszcie dobry mecz Polek, zwycięstwo i są w drugiej fazie turnieju :) Ktoś ogląda mecze?
 
Jest temat z tenisem ? Jakos nie moglem znalesc. Naprawde fantastyczny dzien polskiego sportu dzisiaj, oby nastepni tak fetowani jak Radwanska i Janowicz, byli w Australi polscy zawodnicy po zwyciestwach w UFC :) Kapitalna sprawa.
 
Szukałem tego tematu żeby coś napisać zaraz po meczu, ale nie mogłem znaleźć :D

Dziś maraton trzech meczy był bardzo fajny, wygrana w singlu Agnieszki już dawała wielki sukces a to co zrobili w deblu to już poezja. Jerzyk grał świetnie przy siatce i genialnie serwował, Agnieszka to samo - serwis dziś ładnie wchodził ale jak Isner bił w nią piłki z mocą 180 km to nie było czego szukać zazwyczaj. Dyspozycja Sereny zarówno w singlu jak i deblu masakrycznie słaba, może zmęczenie ? Jak dla mnie to ona jest największym przegranym dzisiejszego dnia, bo Isner już w finale singla pokazał jakim jest kozakiem.

Warto było oglądać, świetny doping i pozytywna atmosfera w polskiej drużynie ! :)
 
Cały puchar fajny, a dzisiejszy mecz rewelacyjny, zwłaszcza mixed. U Jurka widać lepsze przygotowanie do tego sezonu niż w poprzednim, gdzie tego okresu praktycznie zabrakło. Radwańska trochę zmieniła w swoim stylu, ciekawe czy to porady już od Navratilovej. Serena nie miała swojego dnia, ale i to trzeba umieć wykorzystać. Agnieszka grała mądrze i do końca. Jurka meczu szkoda, 5 piłek setowych i nie skończenie 1 seta ostatecznie go dobiły. Na szczęście w parze było już jak należy i spory sukces Polaków stał się faktem.
 
Back
Top