Sport

Z Chorwatami trzeba zagrać jeszcze lepiej aby myśleć o półfinale. Uniknąć przestojów i prostych błędów. Trzymać dystans, dotrwać z dobrym wynikiem do końcówki a tam jesteśmy mocni ;)
Szkoda Krzyśka Lijewskiego, w tak ważnym meczu przydałby się ewidentnie
 
Obrona w dzisiejszym meczu bardzo dobrze. Tak właśnie trzeba bronić, jedyny minus to za łatwe rzuty Szwedów przy grze pasywnej. Atak do poprawy i nie chcę więcej widzieć Krajewskiego na boisku. Z Chorwacją będzie bardzo ciężko, ale Polacy są zdolni do wszystkiego
 
Kurwa jaki skurwiel z tego Voriego. Wiedziałem, że pajac będzie prowokował, jak zwykle. No, ale żeby leżącego rywala za włosy targać to trzeba być monumentalnym frajerem.
 
Chuj z nim. Ważne, że Polacy grają dzisiaj bardzo dobrze. Obiecujący wynik przed drugą połową.
Wygrajcie to chłopaki!
 
Ja ich nie poznaje w obronie:eek: Grajmy tak dalej, a czuje półfinał, a nawet finał, bo Niemiaszki lub Katar absolutnie do pociśniecia w półfinale. Z Danią czuję, że to byłaś jakaś dziwna podkładka. Vori to chuj i szkoda, że sędziowie nie sprawdzili, bo mogłaby być czerwień.

PS
Te dwie Chorwatki pokazane podczas czasu dla Chorwacji były nie z tej ziemii.:) Załatwcie fotki ;)
 
ten katar tak dobre gra ze wygrywa do przerwy z niemcami 4bramkami ,?czy tak im sciany pomagaja? nie widzialem ani jednego meczu ich
 
Pewnie kupili mecz, może nawet i złoto
Śmiech śmiechem ale to co się w Katarze wyprawia to głowa mała. Czytałem gdzieś, że sprowadzili kibiców z Hiszpani aby Ci przodziali katarskie barwy i kibicowali drużynie narodowej, oczywiście nie za darmo :cool:
parodia...
 
@zychal

Hajs, farbowane lisy i takie tam. Wystarczy powiedzieć, że mają w składzie typka, który przed mistrzostwami mieszkał w Katarze przez całe 3 dni :D
 
Mówiłem, że Polacy są mistrzami końcówek ! Super sprawa, półfinał jest nasz !!!

Gratulacje! Wielki mecz Biało-czerwonych !

edit: Ja pierdole, z Katarem w półfinale !!! :D
 
nosz kurde coś niesamowitego gramy bez ataku pozycyjnego i jestesmy w polfinale czyli czekaja nas jeszcze dwa horrory, wykurwuje sie za caly rok :)
z katarem o final :)
 
Niestety ale mecze Kataru to parodia... W meczu z Niemcami ataki dłonią na twarz nie były uznawane za faul... U nas będzie to samo, piekielnie ciężki mecz z sędziami. W Katarze na dobrą sprawę tylko rosły Capote robi problemy.
 
w polfinale na przeciwko polakow bedzie publicznosc, sedziowie i serbowie, chorwaci, hiszpanie i francuzi na boisku,
katarczycy maja unie europejska w skladzie
 
dobrze zew pilce noznej nie mozna grac dla dwoch roznych reprezentacji bo pewnie na msw katarze w pilce noznej byloby podobnie ,i tak pewnie nie jeden brazylijczyk sie skusi
 
Jorge Macheda (czyt: makeda)

macheda-handball-spanien.jpg
 
A ja myśle, ze katar pocisniemy ostro. Bedzie cos jak Korea w 2002 , do półfinału sie przeslizgneli i polegli.
 
Ja w awansie Polaków widzę jeden wielki minus: znów będzie się trzeba denerwować przez kolejne 2 mecze. Ale jak wejdą do finału to im wybaczę te wszystkie nerwy.:D
 
Back
Top