Sport

Glory 3 - bardzo fajnie obsadzona gala K-1 dzisiaj na żywo o 23.00 na Orange Sport.
 
Mecz właśnie się zaczął.



Streamy: http://www.lshunter.tv/tennis-live-streaming-video.html
 
Nie o dziwo bo po poprzednich rundach jest faworytem .. przynajmniej dla mnie :D ... jego serwis to poezjaaa :)
 
W ogóle nie interesuję się tenisem, ale ten koleś jest niesamowity, przynajmniej tak mi się wydaje jako laik :]
 
Panowie, jaki mecz NBA polecacie do obejrzenia pod względem widowiskowości itd.? Bo jestem jeszcze laikiem, praktycznie nie oglądam tych mecyz i chciałbym z czasem zacząć i lepiej poznać ten sport :)
 
Heat, Oklahoma City, myślę, że obie ekipy z LA czy Byki jak Rose jest zdrowy bardzo przyjemnie się ogląda :]
 
Dzieki niemu, polubiłem ten sport. Jerzy jesteś wielki. Minimum 36 miał być w poniedziałek w rankingu, a po tym zwycięstwie pierwsza trzydziestka?
 
Kompletnie Mnie nie kręci tenis ale gratuluję chociaż nie wiem po co o tym piszę na forum MMA, on tu raczej nie wejdzie...ale jak już tyle napisałem to kliknę "Wyślij", kolejny post do kolekcji :-)
 
Dobry mecz a nie myślałem, że da radę... Kontuzja barku i zmęczenie pokonane :D Z kim zagra w finale ? Ferrer ?
 
Jestem tu. Meczu nie oglądałem bo nad tenis przekładam ManU Arsenal. Chcialem też zauważyć, że w tym "mocno obsadzonym turnieju" wszyscy, co grają zaraz w Londynie tak się spieli, że do 1/2 doczłapał się tylko Ferrer.



Żeby nie było po raz kolejny zaznacze, że do Janowicza nic nie mam - fajnie się oglądało jego mecz z Tipsareviciem i zycze mu, żeby ten turniej był dla niego czym Australian Open 2008 było dla Tsongi chociaż okoliczności w dwóch są znacznie odmienne. Irytuje mnie natomiast niezmiernie spuszczanie się nad każdym byle sukcesem polskich sportowców.
 
Już jest w pierwszej trzydziestce (jak patrzyłem na ranking powinno być 29 miejsce), jeżeli jutro wygra to będzie na początku trzeciej dziesiątki (gdzieś na 22 miejscu).
 
Panowie, jaki mecz NBA polecacie do obejrzenia pod względem widowiskowości itd


z urzędu powinno polecać się mistrza, ale zadam sobie trochę trudu... :-)



na pewno fabryką highlightów są clippers.



lakers też mogą być ciekawi, gdy się ogarną.



tak jak Zlatan wspomniał harden szaleje + osoba jeremego lyna może też trochę przyjemności dać.



zawsze mi osobiście pasowała koszykówka georga karla- także denver.
 
Back
Top