1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Sport

Discussion in 'Cohones' started by Cactus, Jul 9, 2012.

1. zoom

zoom UFC
    Middleweight

Komentarze:
    10,374
    Zdobyte Lajki:
    10,548
    Punkty:
    1,790
    po io bedzie jeszcze wyzej (mam nadzieje) :D

2. Anonymous

Anonymous NoLife FC

Komentarze:
    37,710
    Zdobyte Lajki:
    34,052
    Punkty:
    3,790

Pamiętam jak trochę na treningi trochę łaziłem na siatę, to małolat wówczas Ruciak (może z 13-14 lat mial wówczas) już wtedy jebany miał dobry serwis.

3. Marcin Jabłoński

Marcin Jabłoński Bellator
    Welterweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    4,406
    Zdobyte Lajki:
    2,589
    Punkty:
    1,790
    Tak kaczka trzynastolatek zagrywający z wyskoku

Nawet jeśli robił to z miejsca nie miał dobrego serwu tylko puszczał balony. W takim wieku dobry serwis jest niemożliwy.

4. Anonymous

Anonymous NoLife FC

Komentarze:
    37,710
    Zdobyte Lajki:
    34,052
    Punkty:
    3,790
    W nic mi już nie będziesz wierzył?

Mówię Ci jak było. Kurwa , kolo gra w reprezentacji, więc jak miał w wieku 13 lat serwować??? z podjajcówy?!! <no ofence>

E. I serwował z wyskoku

5. Marcin Jabłoński

Marcin Jabłoński Bellator
    Welterweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    4,406
    Zdobyte Lajki:
    2,589
    Punkty:
    1,790
    Kaczka 7 lat trenowałem siatkówkę więc nie wierzę.

6. TwardyB

TwardyB ONE FC
    Bantamweight

Komentarze:
    2,276
    Zdobyte Lajki:
    430
    Punkty:
    1,790
    To widocznie jakieś lipne treningi miałeś w takim razie:] Bo ja nie trenując siatkówki w żadnym klubie już pod koniec gimnazjum sam próbowałem zagrywać z wyskoku. Nie musiał przecież jebać po 100km/h, ważne żeby trajektoria lotu i ułożenie ciała i ręki było dobre, więc jak najbardziej wierzę teraz w to co mówi kaczka.

A co do komentatorów Jarońskiego i Wyżykowskiego. Po prostu mistrzowie. Dzięki nim także bardzo lubię biathlon oglądać.

7. malinowsky

malinowsky UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,802
    Zdobyte Lajki:
    485
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Toruń
    Home Page:
    Dobry temat:-)

Ja czekam na zapasy na IO.

8. krolik

krolik Maximum FC
    Heavyweight

Komentarze:
    1,735
    Zdobyte Lajki:
    1,676
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warmia
    @ Kaczka

Tomaszewski jak dla mnie daje mega klimat, gdy komentuję tenis. Ten jego spokojny, flegmatyczny ton. Do tego sporo ciekawych historii o zawodnikach i ich otoczeniu czy o historii tenisa. . Ma wiedzę i styl pasujący do tenisa.

9. milka

milka Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    149
    Zdobyte Lajki:
    39
    Punkty:
    1,790
    Moim zdaniem lepiej tenis komentuje Lech Sidor i Karol Stopa z Eurosportu. A co do Bogdana Tomaszewskiego, to te jego haloooooooo, jak pan Tomaszewski komentuje to można zasnąć, nie zna większości ludzi na trybunach, mówi takie oczywiste rzeczy jak np. ,,atak'' jakby ktoś tego nie zauwazył, synowi nawet do głosu nie da dojść, Tomasz cicho siedzi większość meczu; kaszle do mikrofonu, wkońcu poszedłby na emeryturę.

A co TdP to słabo transmituje TVP1 ten wyścig, nawet nie ma ile kilometrów do mety.

10. jajcarz

jajcarz WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,448
    Zdobyte Lajki:
    255
    Punkty:
    1,790
    Pan Tomaszewski ma na imię Bohdan i świetnie komentuje tenis. To, że nie zna ludzi na trybunach to razcej mnie mało obchodzi, bo i tenisa oglądam z rzadka, ale regularnie. Oczywisty komentarz masz w każdym sporcie, mówią przecież, że jest gol, a przecxież wszyscy widzą, że pada bramka. To samo masz w każdym innym sporcie, przysłuchaj się. Jak ja słucha, komentarza Tomaszewskiego to od razu czuję, że oglądam dostojne wydarzenie, a nie jakieś "naparzanki w klatce".:-)

11. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    136
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Co mnie interesuje na IO? Judo, zapasy, boks, piłka nożna, siatkówka, kosz, ręczna, pływanie, biegi (ale tylko te, które odbywają się na stadionie ;D). Fajnie by było mieć czas i sposobność śledzić to wszystko. Jak mam dobry humor to zerkam na rzuty i pchnięcia.

EDIT:
    Aha, wioślarstwo i kajakarstwo (klasyczne) rzecz jasna! W drugim rzędzie podnoszenie ciężarów, kolarstwo torowe. Na szosowym zawieszam oko tylko na czasówkach (na dochodzenie?).

12. Przemek

Przemek UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,347
    Zdobyte Lajki:
    8,112
    Punkty:
    2,890
    Marcin coś słabych kolegów miałeś od siatki po prostu ;-)

13. bosman

bosman BAMMA
    Welterweight

Komentarze:
    930
    Zdobyte Lajki:
    51
    Punkty:
    1,790
    Oj tak, komentarz w wykonaniu Jarońskiego z Wyżykowskim to czysta poezja, zarówno biathlon jak i kolarstwo. Co do tdf obstawiam w tym roku Wigginsa, królik pisał wcześniej, że na decydujących podjazdach kolarze będą się czaić i bać mocniej zaatakować-w pełni się z tym zgadzam.

Co do siatkówki to faktycznie mocny serwis z wyskoku w wieku około 14 lat nie jest problemem.

Jeżeli chodzi o igrzyska to w sumie interesuje mnie po trosze każda dyscyplina, choć nie ukrywam, że bardzo czekam na zawody lekkoatletyczne, pamiętam relacje TVP z Aten w 2004 kiedy to praktycznie od 7 do 23 non stop na TVP 1, 2 i info chodziły relacje z igrzysk, miło by było gdyby powtórzyli ten system transmisji :)

14. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    346
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    Ktoś na superfinał w niedzielę?

Teraz już wiem czemu kibice piłkarscy nie są przychylni sezonowcom :) Niby na mecz może iść każdy itp, ale coś w środku drażni, jak się jeździ na mecze FA,prawie od początku istnienia ligi, a na Superfinał ida kolesie którzy nie mają pojęcia co to sak,przyłożenie czy runningback :) Ja w sumie też wielu detali nie znam,ale oglądając mecz nie mam z nim żadnych problemów:) Mam tylko nadzieje,że spora grupa z tych 15000 widzów na stadionie zapozna się z dyscypliną i pozostanie z nią na dłużej.

Mój klub niestety zakończył sezon bezowocnie,się człowiek nawet nie nacieszył,bo dane było mi być jedynie na jednym spotkaniu,ale mam nadzieje,że na Superfinale nie braknie emocji. Stawiam na Eagles. Ciekawostką jest,że obie drużyny grały ze sobą finał już dwa razy i za każdym razem puchar trafiał do stolicy.

15. Cactus

Cactus Moderator Cohones

Komentarze:
    9,257
    Zdobyte Lajki:
    14,838
    Punkty:
    3,790
  16. krolik

krolik Maximum FC
    Heavyweight

Komentarze:
    1,735
    Zdobyte Lajki:
    1,676
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warmia
    Sobota zpowiada się ciekawie. Kolarstwo, siatka plażowa, tenis, wioślarstwo i judo(niskie kategorie, ale na finały rzucę okiem).

17. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    346
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
  18. krolik

krolik Maximum FC
    Heavyweight

Komentarze:
    1,735
    Zdobyte Lajki:
    1,676
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warmia
    A na itvp da się śledzić wybraną dyscyplinę?

19. damianancelotti

damianancelotti Maximum FC
    Featherweight

Komentarze:
    1,456
    Zdobyte Lajki:
    42
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Starogard Gdański
  20. Cactus

Cactus Moderator Cohones

Komentarze:
    9,257
    Zdobyte Lajki:
    14,838
    Punkty:
    3,790
    Dzisiaj łucznictwo i perwsze występy Polaków.

W rundzie kwalifikacyjnej, Rafał Dobrowolski zajął 14 miejsce (672 punkty, nowy rekord kraju). W pierwszym pojedynku zmierzy się z Brazylijczykiem Danielem Rezende Xavierem.

O godzinie 14:00 startuje Natalia Leśniak.

Share This Page