Sport

Co mnie interesuje na IO? Judo, zapasy, boks, piłka nożna, siatkówka, kosz, ręczna, pływanie, biegi (ale tylko te, które odbywają się na stadionie ;D). Fajnie by było mieć czas i sposobność śledzić to wszystko. Jak mam dobry humor to zerkam na rzuty i pchnięcia.

EDIT:
Aha, wioślarstwo i kajakarstwo (klasyczne) rzecz jasna! W drugim rzędzie podnoszenie ciężarów, kolarstwo torowe. Na szosowym zawieszam oko tylko na czasówkach (na dochodzenie?).
 
Oj tak, komentarz w wykonaniu Jarońskiego z Wyżykowskim to czysta poezja, zarówno biathlon jak i kolarstwo. Co do tdf obstawiam w tym roku Wigginsa, królik pisał wcześniej, że na decydujących podjazdach kolarze będą się czaić i bać mocniej zaatakować-w pełni się z tym zgadzam.



Co do siatkówki to faktycznie mocny serwis z wyskoku w wieku około 14 lat nie jest problemem.


Jeżeli chodzi o igrzyska to w sumie interesuje mnie po trosze każda dyscyplina, choć nie ukrywam, że bardzo czekam na zawody lekkoatletyczne, pamiętam relacje TVP z Aten w 2004 kiedy to praktycznie od 7 do 23 non stop na TVP 1, 2 i info chodziły relacje z igrzysk, miło by było gdyby powtórzyli ten system transmisji :)
 
Ktoś na superfinał w niedzielę?



Teraz już wiem czemu kibice piłkarscy nie są przychylni sezonowcom :) Niby na mecz może iść każdy itp, ale coś w środku drażni, jak się jeździ na mecze FA,prawie od początku istnienia ligi, a na Superfinał ida kolesie którzy nie mają pojęcia co to sak,przyłożenie czy runningback :) Ja w sumie też wielu detali nie znam,ale oglądając mecz nie mam z nim żadnych problemów:) Mam tylko nadzieje,że spora grupa z tych 15000 widzów na stadionie zapozna się z dyscypliną i pozostanie z nią na dłużej.



Mój klub niestety zakończył sezon bezowocnie,się człowiek nawet nie nacieszył,bo dane było mi być jedynie na jednym spotkaniu,ale mam nadzieje,że na Superfinale nie braknie emocji. Stawiam na Eagles. Ciekawostką jest,że obie drużyny grały ze sobą finał już dwa razy i za każdym razem puchar trafiał do stolicy.
 
Sobota zpowiada się ciekawie. Kolarstwo, siatka plażowa, tenis, wioślarstwo i judo(niskie kategorie, ale na finały rzucę okiem).
 
Dzisiaj łucznictwo i perwsze występy Polaków.



W rundzie kwalifikacyjnej, Rafał Dobrowolski zajął 14 miejsce (672 punkty, nowy rekord kraju). W pierwszym pojedynku zmierzy się z Brazylijczykiem Danielem Rezende Xavierem.



O godzinie 14:00 startuje Natalia Leśniak.
 
Od 5 sierpnia.



http://sport.onet.pl/igrzyska/program/discipline,302.html



E: Garip Erkuyumcu, turecki sędzia bokserski, który miał być jednym z arbitrów podczas olimpijskiego turnieju, zmarł na zawał w hotelowym pokoju.
 
Chciałem oglądać zapasy i judo na tej olimpiadzie, ale wyjeżdżam do pracy i załapię się tylko na niedzielne judo :/
 
Spore rozbieżności są w godzinach spotkań siatkarzy :



W niedzielę z Włochami gramy o 21 a we wtorek z Bułgarią o 12.



Najbardziej liczę właśnie na ich złoto :-)
 
Kilka postów wyżej podawałem link do strony gdzie będzie można oglądać wszystkie konkurencje olimpijskie, a wiec też boks :)
 
Sorrka za to, że tutaj, ale Tar do kierwy nedzy odezwij sie czasem w temacie gry forumowej... Daj kontakt do siebie a nie...
 
Przegraliśmy w kosza z Belgią 64:57, no ale nie dziwne gdy rzuca się pierwszą i jedyną trójkę na 20 sek. przed końcem czwartej kwarty.
 
niedługo pewnie nasze drużyny zaczną przegrywać z reprezentacjami bezludnych wysp....
 
Szczerze mówiąc - wygrana była na wyciagnięcie ręki. Co włącze w TV jakieś zawody z udziałem Polaków to tylko się wkurwiam.
 
Osiągnęli, czyli co celem wejście do pierwszej "12"? Bo na więcej niż miejsce 10-12 to raczej nas nie stać (a nawet i to jest ogormnym wyzwaniem) :)
 
Robert Kubica w ten weekend startuje w rajdzie WRC - oficjalne info. Podobno bliżej mu teraz do rajdów niz do F1
 
Back
Top