Sport

Ale za rok może nabić punktów w innych turniejach, gdzie teraz musiał bić się w eleminacjach.
 
Irytuje mnie natomiast niezmiernie spuszczanie się nad każdym byle sukcesem polskich sportowców.


Same here,jak jednemu z naszych coś wyjdzie z dnia na dzień media wywierają ogromne ciśnienie na zawodniku co raczej nie pomaga.
 
Ja też się boję że po planach budowy skoczni narciarskiej w każdej gminie i po marzeniach o Formule 1 nad Wisłą przyszedł czas na akcję 'Wimbledon na każdej miedzy'. Niby my Polacy potrzebujemy sukcesu, ale niezależnie od dyscypliny to wina mediów, którym sukces w sporcie zapewnia prosty i łatwy temat, który można szybko sprzedać (czytaj - ogłupić widzów), przyciągając przed ekrany rzeszę ludzi. Odkąd Kurzajewski wszedł Małyszom do domu, żeby na żywo, z babcią Adama relacjonować konkurs trochę inaczej na to patrzę.
 
Szkoda, walczyłale się nie udało. Jednak jeszcze nie czas na takich asów jak Hiszpan. Mimo to wielkie brawa za ten turniej, swietnie się zaprezentował. Tego JJ bardzo lubie:-)
 
Janowicz przegrał. Raczej kiepski mecz w jego wykonaniu, lecz chwilami miał przebłyski.


WIELKIE GRATY ZA CAŁOKSZTAŁT!!!
 
No nie udało się. Szkoda tego czwartego gema, bo gdyby go wygrał prowadziłby 3-1 i nie musiałby sie bic o każdą piłkę przy podaniu Ferrera, ale i tak ogromne brawa za to co osiagnął w tym turnieju. Juz nie moge się doczekać przyszłego sezonu, bo Jerzyk ma naprawdę wielki potencjał.
 
Powiem tak Ferrer i Radwańska z grą polegającą tylko na błędach przeciwnika nigdy nie wygrają w wielkim szlemi za to Janowicz ma szanse.
 
Oglądalność meczów Janowicza w paryskim turnieju rosła wraz z jego kolejnymi sukcesami. Sensacyjne zwycięstwo Polaka nad Szkotem Andym Murray'em oglądało średnio 167 tysięcy 997 widzów.



Ćwierćfinałowy mecz Janowicz - Janko Tipsarević śledziło średnio już 315 901 widzów, a półfinałowe starcie 21-letniego łodzianina z Francuzem Gillesem Simonem - 539 tysięcy 927 widzów.



Finał paryskiej imprezy z udziałem Janowicza był najchętniej oglądanym spotkaniem Polaka. Jego średnia oglądalność wyniosła 971 765, a w kulminacyjnym momencie relację śledziło 1,3 miliona telewidzów.
 
Jak ktoś interesuje się piłką ręczną, a nie widział dzisiejszego meczu Wisła - Iskra, to niech koniecznie zobaczy. To było coś wspaniałego :).
 
Dzięki Malinowsky za wykopanie tego tematu. Też chciałem to napisać :D takie piły grają, że głowa mała.
 
-Sprawność mojej ręki jest ograniczona. Nie pozwala mi testować bolidu Formuły 1 - powiedział Robert Kubica w rozmowie z BBC.



- Chciałbym ścigać się w rajdach, nie na torze - tłumaczy w rozmowie z telewizją BBC. Dodaje, że sprawność ręki jest ograniczona, co uniemożliwia mu jazdę w bolidzie. - Nic więcej nie mogę teraz zrobić- tłumaczy Kubica.



- Trenuję cały czas. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość - kończy wywiad.
 
Ja. Ale bardziej z tego powodu, że nie mogę spać, a nie z powodu mojego zamiłowania do koszykówki. ;)
 
Ja na League Passie kolegi, ale Bulls :)



chicago-bulls-logo-300x205.jpg
 
benson pojawił się na ważeniu w koszulce paytona, czym wywołał duży aplauz miejscowej publiki.



oj, brakuje tam zespołu ligowego, jak nigdzie indziej w usa.



swoją drogą ciekawe czy więcej braw nie zebrałaby koszulka sonics z nr 40...:-)



shawna kempa...
 
z 7 grudnia top 10 zagrań, szkoda że nie mam nba na kablówce : ( canal + w Polsce transmituje czy jakaś inna stacja ?
 
Back
Top