Sport

9BD817DA-2B62-4FDB-9229-D91FFBCF1EE6.jpeg

::snoopd::
 
Droga do triumfu Igi w Madrycie:bye:

FINAŁ vs. Aryna Sabalenka (BLR)


(1/2) vs. Madison Keys (USA)


(1/4) vs. Beatriz Haddad Maia (BRA)


(1/8) vs. Sara Sorribes Tormo (ESP)


(1/16) vs. Sorana Cirstea (ROU)


(1/32) vs. Xiyu Wang (CHN)
 

Michalik jak Damiano, najpierw medal na IO, a na kolejnych brak kwalifikacji...
:siara:


Michalik jak Damiano, najpierw medal na IO, a na kolejnych brak kwalifikacji...
:siara:

@defthomas nie przelogowałeś się.
 
Ale ciężary były w drugim secie. Na szczęście mistrzowski mental pozwolił jej zwyciężyć mimo nie najlepszej dyspozycji w drugim secie.
 
Cieszę się!


Co sądzisz o pojedynku Martin/Marquez/Pecco? Jaki to był powrót w wykonaniu #93:applause:



Ducati da drugi czerwony motocykl Jorge czy może dostanie go Marc?


 
Co sądzisz o pojedynku Martin/Marquez/Pecco? Jaki to był powrót w wykonaniu #93:applause:
Zapowiada się najlepsza walka o tytuł od wielu sezonów, Martin wygląda w końcu jak materiał na mistrza, ale sezon jest długi i Marquez z Bagnaią mogą go jeszcze mocno przycisnąć.
Ducati da drugi czerwony motocykl Jorge czy może dostanie go Marc?
Nie zdziwię się jak Martin pójdzie do fabrycznej ekipy, a Marquezowi dadzą w przyszłym roku najnowsze Ducati ale w Gressinim.
 
Zapowiada się najlepsza walka o tytuł od wielu sezonów, Martin wygląda w końcu jak materiał na mistrza, ale sezon jest długi i Marquez z Bagnaią mogą go jeszcze mocno przycisnąć.

Nie zdziwię się jak Martin pójdzie do fabrycznej ekipy, a Marquezowi dadzą w przyszłym roku najnowsze Ducati ale w Gressinim.
Dokładnie.
Martin jest w niesamowitym gazie i mam wrażenie, że może w tym sezonie dopiąć mistrza. Jest bardzo regularny.
Wciąż jednak Marguez chodzi mi po głowie odnośnie fabrycznego teamu. Włosi powiedzieli, że liczyć się będzie dla nich cała historia wyścigowa a nie tylko dyspozycja w ostatnich sezonach i tym samym podgrzali emocje. Najmocniejsze Cv obecnie w stawce ma Marc.
Jestem ciekawy.

Martin robi wszystko aby dostać miejsce w fabryce. Z Marquezem i Gressini pełna zgoda.
Jestem pod wrażeniem jak odnalazł się na nowej maszynie. Czuję motocykl i mimo tego, że jeździ GP23 to potrafi wygrywać z najnowszym modelem u Bagnaii.

W Mugello dowiemy się podobno już o nowym składzie. Dodatkowo Yamaha ogłosi nowy satelicki zespół.
Plany Marqueza pokrzyżowałoby przejście Gressini do Yamahy - takie plotki czytałem. Musiałby wtedy kombinować z Pramac bo w ekipie Vale to on miejsca nie dostanie:lesnarhappy:
 
Back
Top