Sport

5bq12v61w81d1.jpeg

:corn:

Coraz częściej myślę Marquez = motocykl 2025 w Gresini. No chyba, że w Mugello dowiemy się czegoś zaskakującego.

Jak domek z kart:

Coraz częściej myślę Marquez = motocykl 2025 w Gresini. No chyba, że w Mugello dowiemy się czegoś zaskakującego.

Jak domek z kart:

Raczej jak domino...

Jak domek z kart:

Marc i Enea w Gressinim na najnowszym motocyklu, tak to powinno wyglądać moim zdaniem.

Marc i Enea w Gressinim na najnowszym motocyklu, tak to powinno wyglądać moim zdaniem.
Tak, w dobie sportowego ducha Martin zasługuje na miejsce obok Pecco. Wyniki w ostatnich dwóch sezonach to potwierdzają.

To co dla mnie przemawia za Marquezem poza poziomem sportowym oczywiście to to, że Ducati nie wspominałoby o historii wyścigowej nowego kandydata. Dodatkowo myślę, że Włosi mimo burzliwej przeszłości z Rossim chcieliby mieć w swojej stajni 8x mistrza świata. Mogę nie być obiektywny bo lubię Marqueza:lesnarhappy:

Myślisz, że Bestia po spadku z fabryki także otrzyma najnowsza specyfikację jako kierowca satelity? Wątpię.

Tenisowa barbie... Venus Williams
:benny:
View attachment 99232
Barbie pięściarka nie przypomina jakoś francuzkiej pięściarki...
View attachment 99234
View attachment 99233

@Drzewo ...lalki :hi::wink:
tylko pewnie za małe i nie do tego co preferuje kolega
:juanlaugh:
A jak ci mówię że Asperger to nie wierzysz :DC:

Back