Sport

Masakra jakie emocje
3 TYTUŁ W PARYŻU!

reaction-victory.gif
 
Taka refleksja mnie naszła jeszcze, że Vive z poprzednich meczy LM rozjebalaby i Barce i Magdeburg.... Spadek formy, wystarczy spojrzeć na przegrany finał Pucharu Polski z Wisłą Płock.
Co nie zmienia faktu że sędziowie kalosze jebane sprzedawczyki... i zasłużyli dzisiaj na zwycięstwo.
 
Taka refleksja mnie naszła jeszcze, że Vive z poprzednich meczy LM rozjebalaby i Barce i Magdeburg.... Spadek formy, wystarczy spojrzeć na przegrany finał Pucharu Polski z Wisłą Płock.
Co nie zmienia faktu że sędziowie kalosze jebane sprzedawczyki... i zasłużyli dzisiaj na zwycięstwo.
Kadrowo to Barcelona była najmocniejsza i chyba byli w ogóle faworytem tego Final Four.

I pewnie, że sędziowie zjebali, tam powinna być siódemka za hasanie w polu bramkowym i faul na Alexie
 
Kadrowo to Barcelona była najmocniejsza i chyba byli w ogóle faworytem tego Final Four.

I pewnie, że sędziowie zjebali, tam powinna być siódemka za hasanie w polu bramkowym i faul na Alexie
No stawiałem nawet na finał z nimi... Trochę się oglądało LM i mimo bycia sporym underdogiem w potencjalnym starciu to stawialbym na naszych
:beer:
 
Leon to zagrał jakiś dobry mecz w naszej kadrze? Bo wczoraj to pierwszy punkt zdobyty atakiem czysto w boisko był chyba przy stanie 12:7 w tie-breaku, dzisiaj też beznadziejnie wygląda przy siatce.
 
Leon to zagrał jakiś dobry mecz w naszej kadrze? Bo wczoraj to pierwszy punkt zdobyty atakiem czysto w boisko był chyba przy stanie 12:7 w tie-breaku, dzisiaj też beznadziejnie wygląda przy siatce.
Jak oni się męczą w tych meczach. Tragedia.

Obejrzyj sobie Japońców. Jak dla mnie rewelacja VNLa. Co tam skośnookie chłopaki grają to poezja.
:antonio:
 
Jak oni się męczą w tych meczach. Tragedia.

Obejrzyj sobie Japońców. Jak dla mnie rewelacja VNLa. Co tam skośnookie chłopaki grają to poezja.
:antonio:

Oni zawsze podbijali bardzo ciężkie piłki, ale teraz przechodzą sami siebie. Jak utrzymają formę to mogą namieszać w tej lidze narodów, podium jest w ich zasięgu o ile nie zgasną w turnieju finałowym.
 
na stronce worldrugby puszczaja wszystkie mecze pucharu świata u20 w rpa, dziś 2 kolejka


w przyszly weekend rusza trc:antonio:
1688046398935.png
 
Last edited:
Decyzja 15 min po wylosowaniu bardzo korzystnej drabinki na Wimbledon. Ahh Iga Iga :beczka:
Dla 100 punktów wiecej w podrzędnym turnieju nie ma sensu ryzykować lepiej się zregenerować po podróży do Londynu zważywszy, że Iga zagra w poniedziałek I runde


 
Decyzja 15 min po wylosowaniu bardzo korzystnej drabinki na Wimbledon. Ahh Iga Iga :beczka:
Dla 100 punktów wiecej w podrzędnym turnieju nie ma sensu ryzykować lepiej się zregenerować po podróży do Londynu zważywszy, że Iga zagra w poniedziałek I runde



Drabinka wydaje się łatwa, ale na trawie przejście tych zawodniczek to nie jest takie stu procentowo pewne. Z Bencić i Collins już przegrywała na twardych kortach.
 


Karolinka wraca do sportu, dla przypomnienia ostatni mecz z Świątek. Co ciekawe za niedługo Iga może ją prześcignąć w długości bycia numerem 1 na świecie.
 
Back
Top