SOPA i ACTA, czyli... Cenzurowanie internetu

Prawda wyjdzie na jaw i właśnie wychodzi ,a ty jeszcze swoje pierdolisz :D



Myślisz że gdyby to było wszystko kłamstwem to komuś by zależało na cenzurze internetu ?
 
Tą prawdą jest to, iż Anonimowi to międzynarodowa organizacja, która pod przykrywką walki z ACTA chcę zawładnąć światem jak pinky i mózg ?



 
Tar, coś Ci się pomieszało. Organizacja, która walczy z tymi oznakami wprowadzania NWO, ma stać niby za czymś złym? Naprawdę, ogranicz swoje podejrzenia... jeśli zrobią coś w tym kierunku i będą jakieś podstawy, wtedy zacznij tak pieprzyć.
 
Anonimowi to tylko narzędzie które ma sprowokowac ludzi do wyjścia na ulicę.



Ludzie chcą miec pomoc w walce z państwem i szukają bohaterów. A nawet nie wiedzą że ich lider jest z sekty :-)



Nawet pewnie nie przeczytacie ,ale może warto ? http://ukrytawladza.wordpress.com/2012/01/24/anonymous-i-acta-narzedziem-do-kontrolowanej-rewolucji-i-stanu-wojennego/
 
zamiast wyśmiewać innych sam byś napisał co myślisz na temat elit rządzących



ja wiem tylko to - niczego nie można być pewnym, wolność jest ograniczana, fakty się nie zgadzają - z tego bardzo łatwo wyciągnąć mało pozytywne wnioski, boli też bezsilność, ale... tłumaczę to sobie selekcją naturalną:D
 
Były członek Anonimowych, który zidentyfikował się jedynie jako Matthew z Manchesteru i poinformował, że występował pod pseudonimem • SparkyBlaze • , opuścił grupę i publicznie ją krytykuje.



Jego zdaniem w ciągu ostatnich kilku miesięcy Anonimowi na tyle zmienili swoje postępowanie, że zdradzili ideały, które doprowadziły do powstania grupy.



• Oni (Anonimowi i LulzSec) działają przeciwko temu, w co wierzę (i w co, jak twierdzą, wierzą Anonimowi). W ramach ataków AntiSec ujawniono olbrzymie ilości danych dotyczących niewinnych ludzi. Po co? Co oni zrobili? Czy Anonimowi mają prawo odbierać anonimowość niewinnym ludziom? Zawsze gadają o prawie człowieka do pozostawania anonimowym, dlaczego więc odbierają innym to prawo • ?



Matthew twierdzi też, że Anonimowi mają kierownictwo, które jednak zupełnie nie dba o resztę członków grupy. • Anonimowi zachęcają swoich członków, by sobie pomagali, ale większość z nich to dzieci, które nie zdają sobie sprawy z tego, co robią, z tego, że mogą spieprzyć sobie życie, a IRC ich przed tym nie uchroni • • pisze Matthew. Apeluje on jednocześnie do policji, by nie aresztowała szeregowych członków grupy, ale jej liderów.



• Są inne sposoby na to, by pomagać ludziom, nie musisz od razu przyłączać się do Anonimowych. Wy nie uderzacie w rządy. Uderzacie w samych siebie. Nie mówię, że zgadzam się z tym, co robią rządy, ale nie zgadzam się też z tym, co robią Anonimowi. Oni nie mogą aresztować idei, ale mogą aresztować dzieciaki, wtrącić je do więzienia i spieprzyć im życie • • stwierdza były członek Anonimowych.



W swoim wpisie wyraził też podziękowania ludziom, którzy przyczyniają się do ujawnienia prawdy o Anonimowych, w tym proamerykańskiemu hackerowi Jesterowi (th3j35t3r). Matthew zdecydował się na opuszczenie Anonimowych po tym, jak grupa zaatakowała witrynę systemu komunikacji publicznej w San Francisco i ujawniła dane jej użytkowników. W rozmowie z dziennikarzami powiedział, że brał udział w wielu atakach i nie ze wszystkich swoich działań jest dumny. Chwali sobie zaatakowanie witryny prezydenta Iranu, jednak swój udział w atakach na Sony uważa za błąd.
 
Równie dobrze idąc twoją metodą spiskową. Ja mogę powiedzieć, że temu Matthew dali ultimatum: puścić taką plotę do dziennikarzy, a my obniżymy Ci wyrok za hakowanie.



Z resztą więkoszości wiadomo, że hakerzy nie działają w dobrzej wierze. Nie obchodzą mnie ich główne zamiary, bo nie jestem ich członkiem, ani nie chcę być .Ważne się sieją zamęt wśród posłów i oni się srają z tego powodu.
 
http://ukrytawladza.wordpress.com/2012/01/24/anonymous-i-acta-narzedziem-do-kontrolowanej-rewolucji-i-stanu-wojennego/



Niemiałem nic do nich ,ale z czasem ludzie zaczęli obchodzic ich jako bohaterów w walce z państwem. Które tak na prawdę ma gówno do gadania bo to nie od PO i Tuska zależy czy ta ustawa wejdzie.



Poprostu chodzi mi o to że oni prowokują za bardzo do rewolucji ,która przyniosła by fatalne skutki. I Polacy za wszystko obwiniają tylko własnych polityków ,a nie wiedzą że Unia ma całkowity wpływ na ich decyzję w tej sprawie.
 
Sory, ale nie mam czasu na czytanie tak długiego tekstu. Z resztą napisałem powyżej o co mi chodzi. Jeśli nie od prezesa RM, sejmu,senatu ani nie prezydenta to od kogo niby ??
 
Tar



Ja już przed ACTA, obwiniałem polityków za niszczenie tego kraju. I od dawna chętnei bym ruszył na sejm z tłumem wkurwionego ludu. Anonymous pokazało tylko temu ciemnemu narodowi, gdzie szukać przyczyny zgnilizny. Ci bystrzejsi już dawno wiedzieli gdzie.
 
Mort nie lubię wazeliny :D ale masz prawie identyczne spojżenie na świat, nie lubię doszukiwać się teorii spiskowych tam gdzie ich nie ma, i jestem raczej sceptycznie nastawiony w takich sprawach. Ale tutaj to juz nie są domysły. Mamy do czynienia z faktami, wspomniałeś coś o masonerii >> tutaj widzę przyczynę, jakbyśmy ich nie nazwali to każdy zdrowy człowiek zgodzi sie ze mną zę są organizacje na świecie które mają w garści władze państw itp (szanowna familia Rockefellerów).



Ps.uprzedze głupie pytania, mam powyżej 18 lat, jestem normaly, nie naoglądałem się horrorów i nie miałem trudnego dzieciństwa PEACE :D
 
Rozumiem że ludzie walczą o swoje prawo bo właśnie odbiera nam się wolnośc. Ale Polski rząd nie wymyślił tej ustawy i obalenie tego rządu nic nie zmieni na lepsze! Czy wy to nazywacie teoriami spiskowymi?



Widzę co się dzieje i teraz w Polsce się rozdmuchuję nie unikniony chaos. Gdyby oni mieli czyste intencje to nigdy by nie podpisali takiej ustawy.
 
Nie wymyślili tego, ale chcą to podpisać wiekoszścią w sejmie. Z resztą to jest tylko dodatek, który jest zwieńczeniem wkurwionych kierowców(paliwo), pacjentów,lekrzay(jaja w aptekach z lekami) i palaczy(kosmiczne ceny fajek) i wiele innych.
 
Oni robią wszystko żeby się gorzej żyło w jednej rzeczy ich tylko popieram - cena papierosów jest za mała.
 
Dlatego po sesji rzucam !! po raz eNty. Ale teraz z tą książką co mi Kalogero polecił, zobaczymy :-)
 
Alan Carr " prosty sposób na rzucenia palenia"



http://peb.pl/poradniki/1032461-fs-allen-carr-latwy-sposob-na.html



Szukaj na pebie albo na precylu. Mi udało się ściągnąć wersję w pdf i audiobooka, oczywiście Cactus mi podrzucił :-)



edit : no już mnie uprzedził gagatek jeden :-)
 
@FrostBite ja rownierz ochoczo ruszylbym z toporem na Wiejska i wcale nie choidzi mi tu tylko i wylacznie o ACTA,ludzie musza sie w koncu obudzic bo jestesmy niewolnikami we wlasnym kraju i posmiewiskiem zarazem w calej Europie,wlasnie z tego powodu.
 
ciekawe jak nowy podatek, wymyśli Tusk aby zasponsorować KORPORACJOM daromowy monitoring sieci.



STOP ACTA!!!!
 
Ale mnie znajomy wkurwił. Wklejał na fejsbuku różne linki typu - stop ACTA, protestujmy, nie dajmy się itd. W końcu wkleił hasło o proteście w naszym mieście, przeciwko ACTA (na którym zresztą byłem). I pytam sie go później, czy był bo go nie widziałem. A on - nie. Pytam - czemu? - Bo mi się nie chciało....



I wez coś kurwa zmień w tym kraju....
 
ciekawe jak nowy podatek, wymyśli Tusk aby zasponsorować KORPORACJOM daromowy monitoring sieci.








Jest kilka opcji. Od powietrza, wiatru, deszczu, niedzielnych obiadów :D ITD ITP.



Najgorsze jest to, że na następnych wyborach ludzie i tak zaznaczą krzyżykiem PO... Chciałbym by wkońcu pojawiła się jakaś alternatywa dla PiSu i Parti Ryżego Kłamcy.











Ale mnie znajomy wkurwił. Wklejał na fejsbuku różne linki typu - stop ACTA, protestujmy, nie dajmy się itd. W końcu wkleił hasło o proteście w naszym mieście, przeciwko ACTA (na którym zresztą byłem). I pytam sie go później, czy był bo go nie widziałem. A on - nie. Pytam - czemu? - Bo mi się nie chciało....


Normalne. Niech żyje rewolucja!! Tylko niech będzie taka gdzie nie trzeba będzie ruszyć dupy z przed komputera i wstawienie obrazka na FB ją załatwi.
 
Back
Top