SOPA i ACTA, czyli... Cenzurowanie internetu

Oni ci chcą uświadomic że nic nie jesteś w stanie zmienic. Ale jak mnóstwo ludzi nawet nie chce sprawdzic informacji z rzeczywistością to jakie są szanse powodzenia. Jak uziemią internet to trudno komukolwiek będzie dotrzec do prawdy przez kłamstwa ,które wszędzie sieją.
 
Ja właśnie byłem u siebie w małym miasteczku, niestety mało osób przyszło, organizator nie zalegalizował tego i tak dalej... będzie ver. 2 niebawem, na pewno będzie lepiej. ;) Jeśli będziemy zjednoczeni to NIE DADZĄ NAM RADY!
 
Każdy jest kowalem własnego losu i nie potrzebuje nikogo do pomocy w samodzielnym podejmowaniu decyzji i myśleniu. Niech każdy samemu się zastanowi nad tą całą sytuacją ,a nie idzie w ciemno za anonimowymi czy kimkolwiek.
 
Faktycznie, sam myślisz skoro wierzysz w każdą teorię spiskową napisaną w necie. Pozdrawiam.



Edit: Adib, z tego co słyszałem (już mi sie nie chce czytać, zmeczylem sie całym dniem czytania różnych aktów prawnych itd.) jeśli zgłosisz protest to już jest legalny, nikt nie musi zgody wydawać, ale tego nie wiem, opieram się na słowach kogoś tam kogoś tam...
 
Nie w każdą , tylko w te które się potwierdziły ;) Do każdej podchodzę z dystansem bo już mi się nie chce nowych rzeczy odkrywac.
 
Było chyba zezwolenie od policji na protest spontaniczny. Radiowozów było całe 3 sztuki :P
 
A jeszcze zapomniałem czegoś dopisać, Polska prezydencja została wybrana do podpisania tego ACTA.. dokładnie nie wiem jak przebiegał ten 'wybór', ale to też jest podejrzane, bo Polacy w przeszłości jak i teraz byli nazywani 'krzykaczami Europy'... Dobry materiał na rewolucjonistów. ;)



Btw. 10 tysięcy protestujących przeciw ACTA w Krakowie. NIESAMOWITA robota!!!
 
@Yagiel







znam to uzcucie bo już 2 razy udzielałem wywiadu do kamery dla lokalnych mediów ;p
 
z11033105X.jpg
:D
 
Najbardziej mnie smiesza teksty,ze manifestacja nie zostala zatwierdzona czy cos w ten desen,no kurwa jego mac,idzcie moze do Tuska sie zapytac czy mozecie wyjsc!!!! myslicie,ze w Egipcie,Algieri sie pytali czy moga??? PARANOJA
 
ale o co tu sie pytac????? przeciez tym swinia przy korycie to pokojowa manifestacja nic nie przetlumaczysz!!!
 
jeszcze jedna fotorelacja z Płocka http://piotraugustyniak.com/plock-protest-przeciwko-podpisaniu-przez-polske-umowy-acta/
 
U mnie w Bielsku podobno 3 tysiące, więc wynik zajebisty. Na fejsie chyba nawet tylko sięnie deklarowało



426956_2875003106898_1014568331_2882266_502403278_n.jpg




Sam nie byłem, bo jebane choróbsko mnie dopadło. Ale nie spodziewałem się tak dobrego wyniku :-)
 
bubi wie najlepiej, zna sopa, acta, fifa i mls



filozofia to słownik a wkurwiająca gadka to maciek z klanu



jarajmy zioło, ono daje nam przesłanie
 
jebaka co znaczy ten twój post ?? o jedno wiadro za dużo, znowu się najebałeś, znalazłeś drugą dziewczynę w życiu ? czy wszystko razem wzięte ??
 
hahaha jebaka dzisiaj rozkurwiasz system wpisami. ;p Nafukał się chyba, bo tak napierdala. :D
 
Oj jebaka jakiś puder chyba przyjebałeś w nozdrza, bo faktycznie napierdalasz te posty :-)
 
naturalnie powinienem według praw biologii, kokaino czy jesteś alkaloidem?



ani ja pijany, ani przeruchany (lol jak to brzmi:D) więc ocb małolacik?



ps. dżizas, posty się coś pierdolą
 
Bubi, różni ludzie, różne fazy. Ja lubię tańczyć do 6:30 z wiadrem w dłoni. ;)
 
W Rzeszowie było około 2tyś http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120125/RZESZOW/509744171&sectioncat=photostory9
 
Mort no tak zależy jak siądzie i od nastroju :-)



Jebaka ma na serio jakiś dobry stuff, jak rano wstanie to sam nie będzie wiedział o co mu chodziło w tych postach.
 
Back
Top