Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Koledzy, lubej telefon się psuje, myślimy nad kupnem nowego.
Obecnie ma Samsung Galaxy A54 5G, czy tak do tysiąca kupimy coś porównywalnego?

Wiem, mogę googlować, ale jest pełno chujowego chłamu a ja niestety średnio się na tym znam i nie wiem na co patrzeć.
 
Koledzy, lubej telefon się psuje, myślimy nad kupnem nowego.
Obecnie ma Samsung Galaxy A54 5G, czy tak do tysiąca kupimy coś porównywalnego?

Wiem, mogę googlować, ale jest pełno chujowego chłamu a ja niestety średnio się na tym znam i nie wiem na co patrzeć.
Nie może kupić tego samego? :suchykarol:
 
Poleci ktoś tanią ale solidną kamerę sportową (najlepiej na klips) dla dziecka na wyjazd? Deszczoodporne raczej, upadkoodporne też...

Nie mówimy o topce, mówimy o czymś co zapisze coś co dzieciak chce zeby zapisalo.

Wysłka z PL najlepiej, chodzi o czas.

Budżet? Nie wiem w sumie :)

A może ktoś podpowie ze te klipsowe to do dupy (a potem wiadomo, na pogotowie do wyjecia) bo se kamerują co chcą. Ciężko pewnie na klipsie ustawić dobry kąt (i to bez podglądu).

Nie mam doświadczenia z tego rodzaju kamerkami.

Raczej odpada filmowanie z telefonu, chodzi o aktywności sportowe, a więc wolne dwie ręce...
 
Koledzy, lubej telefon się psuje, myślimy nad kupnem nowego.
Obecnie ma Samsung Galaxy A54 5G, czy tak do tysiąca kupimy coś porównywalnego?

Wiem, mogę googlować, ale jest pełno chujowego chłamu a ja niestety średnio się na tym znam i nie wiem na co patrzeć.
Telefon już pewnie kupiony no ale a nuż. W tej cenie to bym szedł jedynie w Motorolę Edge 60 jeżeli mówimy o oficjalnej dystrybucji a nie lombardy/powystawowe/używane itd.
 
Telefon już pewnie kupiony no ale a nuż. W tej cenie to bym szedł jedynie w Motorolę Edge 60 jeżeli mówimy o oficjalnej dystrybucji a nie lombardy/powystawowe/używane itd.
Jeszcze nie kupiony. Widziałem gdzieś tą Motorolkę, ale jakoś nie mogę się pozbyć wrażenia, że to firma tylko od telefonów z klapką
 
Jeszcze nie kupiony. Widziałem gdzieś tą Motorolkę, ale jakoś nie mogę się pozbyć wrażenia, że to firma tylko od telefonów z klapką
Jak da to jej kup, nie wcześniej. Nie daj się zrobić. Tylko tobie niech da a nie dla listonosza! :roberteyeblinking:
 
Jeszcze nie kupiony. Widziałem gdzieś tą Motorolkę, ale jakoś nie mogę się pozbyć wrażenia, że to firma tylko od telefonów z klapką
Owszem ale jest solidna i całkiem nieźle sobie radzi w niskiej/średniej półce. Lekka nakładka na system, niezłe aparaty, dobre głośniki, dobry ekran, szybkie ładowanie. Komplet. Na minus to ewentualnie wolny typ pamięci ale raczej na co dzień to nie przeszkadza i chyba krótkie wsparcie jak chodzi o wersje androida ale w tej półce cenowej to i tak raczej szału nie ma. Sam unikałbym typowych chińczyków w tej cenie bo często mają obładowaną nakładkę + niespecjalną wydajność (jak to w tej półce cenowej) co kończy się tym że szybko zaczynają zwalniać, mulić.
 
Back
Top