Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

@andrzej_t. Czy wiesz, że do swojej piwnicy możesz mieć kolejny gadżet? Całą piwnicę! ;)

eyrk9kpTURBXy9jZDA4NTYwYjYyNWJjZmZiYmRlMGRjNWJmMzRhZWQxNS5qcGeRlQLNA50AwsOCoTAFoTEB


HSkk9kpTURBXy9lNjY0M2VkN2IzNmY3NmZhODQ3MzEzZmVmZDFlYjg2OC5qcGeRlQLNA50AwsOCoTAFoTEB


Qmdk9kpTURBXy83NGU0MzA0MWFjZWI4NzYwMmE4YjE4ZWVjOTgyYWVlZC5wbmeRlQLNA50AwsOCoTAFoTEB


Fabryka w Polsce
 
Last edited:
@respect


Ewentualnie może hybrydowy od Withings

Tego z video znam, kupowaliśmy go wujkowi, bardzo fajny. Te Withings fajne to drogie a tańsze to takie mało czytelne mogą być dla seniora.
Chyba wybiorę taki:
Porównuję go właśnie najbardziej z tym Huewai. Garett ma ciśnieniomierz głośnik i mikrofon a Huewai chyba nie ma, ale za to ma GPS. Tylko czy to potrzebne dziadkowi? Chyba nie.
 
Tego z video znam, kupowaliśmy go wujkowi, bardzo fajny. Te Withings fajne to drogie a tańsze to takie mało czytelne mogą być dla seniora.
Chyba wybiorę taki:
Porównuję go właśnie najbardziej z tym Huewai. Garett ma ciśnieniomierz głośnik i mikrofon a Huewai chyba nie ma, ale za to ma GPS. Tylko czy to potrzebne dziadkowi? Chyba nie.
Osobiście uważam smartwatche jako niepotrzebne. Nie rozumiem ich.
 
Osobiście uważam smartwatche jako niepotrzebne. Nie rozumiem ich.
Dziadek nie słyszy telefonu i nie czuje jak dzwoni gdy ma w kieszeni. Ma problemy ze słuchem. Ostatnio poszedł na spacer, nikomu nie powiedział i nie można było się do niego dodzwonić mimo, że miał telefon przy sobie. Dziadek jest natomiast wielkim fanem i kolekcjonerem zegarków. Bez zegarka nie rusza się z domu więc liczymy na to, że jak nie będzie słyszał telefonu to wibrujący i dzwoniący na ręce zegarek nie umknie jego uwadze.
 
Dziadek nie słyszy telefonu i nie czuje jak dzwoni gdy ma w kieszeni. Ma problemy ze słuchem. Ostatnio poszedł na spacer, nikomu nie powiedział i nie można było się do niego dodzwonić mimo, że miał telefon przy sobie. Dziadek jest natomiast wielkim fanem i kolekcjonerem zegarków. Bez zegarka nie rusza się z domu więc liczymy na to, że jak nie będzie słyszał telefonu to wibrujący i dzwoniący na ręce zegarek nie umknie jego uwadze.
:penn:
 
Dziadek nie słyszy telefonu i nie czuje jak dzwoni gdy ma w kieszeni. Ma problemy ze słuchem. Ostatnio poszedł na spacer, nikomu nie powiedział i nie można było się do niego dodzwonić mimo, że miał telefon przy sobie. Dziadek jest natomiast wielkim fanem i kolekcjonerem zegarków. Bez zegarka nie rusza się z domu więc liczymy na to, że jak nie będzie słyszał telefonu to wibrujący i dzwoniący na ręce zegarek nie umknie jego uwadze.
I to jest realny wpływ na poprawę jakości życia, przez współczesną technologię.
 
Dziadek nie słyszy telefonu i nie czuje jak dzwoni gdy ma w kieszeni. Ma problemy ze słuchem. Ostatnio poszedł na spacer, nikomu nie powiedział i nie można było się do niego dodzwonić mimo, że miał telefon przy sobie. Dziadek jest natomiast wielkim fanem i kolekcjonerem zegarków. Bez zegarka nie rusza się z domu więc liczymy na to, że jak nie będzie słyszał telefonu to wibrujący i dzwoniący na ręce zegarek nie umknie jego uwadze.
Mam nadzieję, że jeszcze nie kupiłeś.
+ promocja z:

i wychodzi ok. 470 zł. Hybrydowy zegarek, który powinien wytrzymać 2 tygodnie na jednym ładowaniu. Dodatkowo dla nie rzuca się w oczy i wydaje się być bardziej elegancki niż smartwatch. Poniżej opinie użytkownika, który zakupił hybrydowy zegarek, może pomoże podjąć decyzję.

Informowanie o przychodzącym połączeniu podobno posiada:

 
Mam nadzieję, że jeszcze nie kupiłeś.
+ promocja z:

i wychodzi ok. 470 zł. Hybrydowy zegarek, który powinien wytrzymać 2 tygodnie na jednym ładowaniu. Dodatkowo dla nie rzuca się w oczy i wydaje się być bardziej elegancki niż smartwatch. Poniżej opinie użytkownika, który zakupił hybrydowy zegarek, może pomoże podjąć decyzję.

Informowanie o przychodzącym połączeniu podobno posiada:


Jeszcze nie zamówiłem. Rozważę, dzięki wielkie!
 
Słuchawki BT:
1) wokółuszne (jak np Sennheiser HD 450BT, choć moje klapiaki ledwo obejmuje)
2) nauszne

które mają mechaniczny (ew. elektroniczny) przysk mute?

Moje "konferencyjne" Sennheisery PC 8 (USB) chyba się troszkę naciągnęły jak o nich zapomniałem :) (zdarza się że się rozłączają) i zastanawiam się czy nadal coś po taniości na USB brać, czy może kupić coś lepszejszego, także do telefonu, muzyki i wtedy sypnąć grosiwem.

EDIT:
Jeśli dobrze rozumiem to te spełniają wymagania, ale może ktoś coś tańszego?
 
Last edited:
Czołem. Dostałem od Orange na przedłużenie umowy propozycję wzięcia smartfona. Oczywiście szkoda strzępić ryja na to, że nowi klienci dostają więcej możliwości niż wieloletni. Ale mniejsza. Smartfony które mi zaproponowali to: Samsung Galaxy A12, Samsung Galaxy A32, Xiaomi Redmi Note 8, Xiaomi Redmi Note 10 i Xiaomi Redmi Note 10s.

I chciałbym Was zapytać o opinie na temat tych telefonów lub propozycje innego modelu "w tej półce/przedziale". U mnie kiedyś było Sony, ostatnie trzy to Huaweie, wszystkie dobrze służyły. Z Samsungami i Xiaomi do czynienia na co dzień nie miałem, nie siedzę w temacie, nie śledzę tego co ludzie piszą. Jestem na etapie przyswajania recenzji tych smarfonów, do tego może ktoś z Was by się wypowiedział w temacie?
 
Czołem. Dostałem od Orange na przedłużenie umowy propozycję wzięcia smartfona. Oczywiście szkoda strzępić ryja na to, że nowi klienci dostają więcej możliwości niż wieloletni. Ale mniejsza. Smartfony które mi zaproponowali to: Samsung Galaxy A12, Samsung Galaxy A32, Xiaomi Redmi Note 8, Xiaomi Redmi Note 10 i Xiaomi Redmi Note 10s.

I chciałbym Was zapytać o opinie na temat tych telefonów lub propozycje innego modelu "w tej półce/przedziale". U mnie kiedyś było Sony, ostatnie trzy to Huaweie, wszystkie dobrze służyły. Z Samsungami i Xiaomi do czynienia na co dzień nie miałem, nie siedzę w temacie, nie śledzę tego co ludzie piszą. Jestem na etapie przyswajania recenzji tych smarfonów, do tego może ktoś z Was by się wypowiedział w temacie?
A12 - szkoda czasu
A32 - ujdzie
RN8 - kiedyś król, teraz już nie warto
RN10/RN10s - lepiej wybrać s

Z podobnych: POCO X3 PRO, Realme 7 5g/Realme 8
 
Czołem. Dostałem od Orange na przedłużenie umowy propozycję wzięcia smartfona. Oczywiście szkoda strzępić ryja na to, że nowi klienci dostają więcej możliwości niż wieloletni. Ale mniejsza. Smartfony które mi zaproponowali to: Samsung Galaxy A12, Samsung Galaxy A32, Xiaomi Redmi Note 8, Xiaomi Redmi Note 10 i Xiaomi Redmi Note 10s.

I chciałbym Was zapytać o opinie na temat tych telefonów lub propozycje innego modelu "w tej półce/przedziale". U mnie kiedyś było Sony, ostatnie trzy to Huaweie, wszystkie dobrze służyły. Z Samsungami i Xiaomi do czynienia na co dzień nie miałem, nie siedzę w temacie, nie śledzę tego co ludzie piszą. Jestem na etapie przyswajania recenzji tych smarfonów, do tego może ktoś z Was by się wypowiedział w temacie?
Mam Redmi Note 10 s i jak dla mnie jest spoko. Do neta, FB, YouTube nic nie muli. I jak na moje ma zajebisty wyświetlacz.
 
od jakiego najtańszego pakietu na kartę można wykonywać rozmowy do ludzi z zagranicznymi numerami mieszkajacymi w krajach UE

jesli chodzi o sieć to pytam z plusa, t-mobila lub playa ( mam z t-mobile ale moge zmienic na playa lub plusa w razie co )
 
Chcę kupić smartfon dla żony, nie ma wygórowanych wymagań.
Czekać na premiery realme 9, RN11 czy brać coś już będącego na rynku? Budżet do 1,5k.
 
Chcę kupić smartfon dla żony, nie ma wygórowanych wymagań.
Czekać na premiery realme 9, RN11 czy brać coś już będącego na rynku? Budżet do 1,5k.
Jutro premiera RN11 więc warto poczekać i zobaczyć cenę. W tej kwocie mogę polecić RN10 Pro, sam teraz używam i bardzo przyjemnie się z niego korzysta.
 
Jutro premiera RN11 więc warto poczekać i zobaczyć cenę. W tej kwocie mogę polecić RN10 Pro, sam teraz używam i bardzo przyjemnie się z niego korzysta.
Kupiłem takiego tacie na urodziny w kwietniu zeszłego roku i też chwali. Faktycznie poczekam co będzie po premierze.
 
Ekipa mma pytanie odnośnie dziwnych sklepów, gdzie dany telefon jest tańszy o 1000 zł. Polecacie kupno smartfona, już pomijam vat-marże ale obawiam się o pochodzenie sprzętu.
 

Attachments

  • Zrzut ekranu 2022-02-2 o 16.16.11.png
    Zrzut ekranu 2022-02-2 o 16.16.11.png
    607.2 KB · Views: 20
Ekipa mma pytanie odnośnie dziwnych sklepów, gdzie dany telefon jest tańszy o 1000 zł. Polecacie kupno smartfona, już pomijam vat-marże ale obawiam się o pochodzenie sprzętu.
Ten sklep Deluxury to wał, sprzedają trefne telefony nie posiadające gwarancji producenta tylko gwarancję sklepu. Reklamacje są rozpatrywane negatywnie z uzasadnieniem z dupy. Odradzam. Ta oferta na morele nie jest ofertą sklepu morele.net tylko zewnętrznego sprzedawcy, taki sam sklep jak ten Deluxury.
 
Ten sklep Deluxury to wał, sprzedają trefne telefony nie posiadające gwarancji producenta tylko gwarancję sklepu. Reklamacje są rozpatrywane negatywnie z uzasadnieniem z dupy. Odradzam. Ta oferta na morele nie jest ofertą sklepu morele.net tylko zewnętrznego sprzedawcy, taki sam sklep jak ten Deluxury.
Dzięki tez to gdzieś przeczytałem. Ten sklep gsm24 wyglada "normalnie"? ale nie mam taj jakoś zaufania.
 
Dzięki tez to gdzieś przeczytałem. Ten sklep gsm24 wyglada "normalnie"? ale nie mam taj jakoś zaufania.
Cena jest niższa od RSP praktycznie o wartość podatku VAT dla elektroniki. Prawdopodobnie kręcą karuzelę jak kilka lat temu Bestcena. Jest ryzyko, że po zakupie możesz otrzymać pismo ze skarbówki.
 
Back
Top