Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Nie potrzebowalem nigdy. Teraz kupilem sobie nowego fona za 330 zl( chyba najdrozszy jaki mialem) i zaczyna mi sie to wszystko podobac. Na 5" fajnie sie smiga. Zamowilem karte z netem i bede testowal.
ja tez dlugo nie mialem. tzn mialem, pozniej mi sie telefon zepsul i dluuugo nie mialem i ostatnio wziales sobie samsunga s3neo i znowu mam. tylko do cohones, nawet dzwonie z innego telefonu
 
@lugasek jeśli miałbyś telefon na dwie karty sim i chcesz mieć tanio neta to polecam oferte firmy aero2. Płacisz depozyt 20zł i chyba 7 za kartę i masz neta za darmo - prędkośc co prawda niska ale neta przeglądać można spokojnie. W tablecie mam ta kartę i działa elegancko a jak jade gdzieś na dłużej do dokupuje za kilka zeta troche giga i śmigają nawet filmiki.
 
@lugasek jeśli miałbyś telefon na dwie karty sim i chcesz mieć tanio neta to polecam oferte firmy aero2. Płacisz depozyt 20zł i chyba 7 za kartę i masz neta za darmo - prędkośc co prawda niska ale neta przeglądać można spokojnie. W tablecie mam ta kartę i działa elegancko a jak jade gdzieś na dłużej do dokupuje za kilka zeta troche giga i śmigają nawet filmiki.
jaka predkosc?
 
@lugasek jeśli miałbyś telefon na dwie karty sim i chcesz mieć tanio neta to polecam oferte firmy aero2. Płacisz depozyt 20zł i chyba 7 za kartę i masz neta za darmo - prędkośc co prawda niska ale neta przeglądać można spokojnie. W tablecie mam ta kartę i działa elegancko a jak jade gdzieś na dłużej do dokupuje za kilka zeta troche giga i śmigają nawet filmiki.
Juz mi polecales chyba. Sprawdze.
Bylem sceptycznie nastawiony do smartfonow po moj poprzedni mial 4" i nic nie moglem napisac moimi paluchami. Na 5" wszystko ladnie smiga. Mysle, ze optymalna wielkosc. Wiekszy by nie wszedl do kieszeni, chyba ze male ramki by mial.
 
zrseszta jak chcesz odpalic filmik na yt przy 512, to tez da rade, ale chwilke trzeba poczekac, az sie zaladuje pasek. nie trwa to jednak nie wiadomo jak dlugo
A widzisz,bo myslałem,że na yt to nie buforuje i jak dasz na pauzę to szary pasek nie idzie. Ale moze przy aktualizacji się pozmieniało.
 
Panowie na tydzień jadę za granicę, orientujecie się czy jest jakaś fajna oferta na internet w roamingu? Najlepiej na kartę oczywiście. Mam routery lte z plusa to chętnie był je wykorzystał.
 
Panowie, krótka piłka. Najlepszy telefon jakość/cena w przedziale 500-1000zł. Duży, dobrej jakości ekran i wydajność. Aparat/kamera, pamięć (może mieć i 8gb pamięci wew), słuchanie muzyki etc mnie interesuje
 
DSC_1046.JPG
 
Back
Top