Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Zawsze zastanawia mnie jak z zasięgiem w tych sieciach typu lajt, virgin a2 itd. Czy net normalnie w LRTE śmiga nawet pod miastem, czy na wioskach normalnie można dzwonic itd..
często są to odnogi "wielkiej 4" np virgin odnoga t moblile, nju orange, orange i tmobile korzystają z tych samych nadajników, plus ma swoje nadajniki i na końcu play co niby korzysta ze wszystkich. Więc wystarczy spojrzeć, z czyich nadajników korzysta dana sieć i masz odpowiedź na temat zasięgu.
 
Last edited:
To Ty jestes kaleka. Podalem Ci nazwe sieci, nawet kurwa link do strony, a ty nie potrafisz dwa razy kliknac
No i co z tego? Przeca Ci pisałem,że nie przenoszę nr,to raz oraz żebyś podał mi te konkretną ofertę, że jest lepsza od Play.
Dodam,że drobnym druczkiem masz że to ceny netto tam są, ale to pewnie wiesz.
Czekam...:kis:
 
No i co z tego? Przeca Ci pisałem,że nie przenoszę nr,to raz oraz żebyś podał mi te konkretną ofertę, że jest lepsza od Play.
Dodam,że drobnym druczkiem masz że to ceny netto tam są, ale to pewnie wiesz.
Czekam...:kis:
Mobile vikings kurwiu
 
często są to odnogi "wielkiej 4" np virgin odnoga t moblile, nju orange, orange i tmobile korzystają z tych samych nadajników, plus ma swoje nadajniki i na końcu play co niby korzysta ze wszystkich
O nju to wiem. Jeśli chodzi o virgin to słyszałem kiedyś, że różnie to bywa u nich z zasięgiem np. w Warszawie... I słyszałem to od gościa z T-Mobile. O tym lajcie czy a2 mobile nigdy nie słyszałem.
 
O nju to wiem. Jeśli chodzi o virgin to słyszałem kiedyś, że różnie to bywa u nich z zasięgiem np. w Warszawie... I słyszałem to od gościa z T-Mobile. O tym lajcie czy a2 mobile nigdy nie słyszałem.
fakt na Virgin sporo osób narzeka na brak LTE w stolicy, tam korzysta z nadajników Plusa.
 
fakt na Virgin sporo osób narzeka na brak LTE w stolicy, tam korzysta z nadajników Plusa.
Ja słyszałem o tym jakieś półtora roku temu, pewnie mocno poprawili sie w tym względzie. Sam zastanawiam się nad przejściem na kartę właśnie do czegoś typu virgin chociaż ich boję się ze względu na to, ze już słyszałem o problemach z zasięgiem), nju (tu mam najmniej zastrzeżeń, bo to produkt Orange) lub np a2, bo mają ciekawą ofertę:


I dodatkowo jako pierwsza sieć w Polsce startuje z Wi-Fi Calling:
  • zasięg wszędzie gdzie jest HSPA+ i LTE, a do tego Wi-Fi Calling, w tym również w roamingu w krajach Unii Europejskiej,
  • każdy klient a2mobile dostaje też WiFi Calling, czyli możliwość prowadzenia rozmów wszędzie tam gdzie jest dostępna sie Wi-Fi. Wystarczy jedynie na telefon z system Android pobrać odpowiednią aplikację z Google Play, a korzystanie z usługi jest rozliczane według posiadanego pakietu, a za rozmowy na terenie całej Unii Europejskiej płaci się tak jak w Polsce.
 

Attachments

  • 24.JPG
    24.JPG
    32.7 KB · Views: 10
Ja słyszałem o tym jakieś półtora roku temu, pewnie mocno poprawili sie w tym względzie. Sam zastanawiam się nad przejściem na kartę właśnie do czegoś typu virgin chociaż ich boję się ze względu na to, ze już słyszałem o problemach z zasięgiem), nju (tu mam najmniej zastrzeżeń, bo to produkt Orange) lub np a2, bo mają ciekawą ofertę:

SUTY 25 ZŁ

OBFITY 19 ZŁ
ZACNY 8 ZŁ
internet10 GB LTE5 GB LTE300 MB LTE
SMS-y w siecibez limitubez limitubez limitu
SMS-y poza sieciąbez limitu100 SMS-ów50 SMS-ów
min połączenia z kom. w siecibez limitubez limitubez limitu
min połączenia z kom. poza sieciąbez limitu100 minut50 minut
min na stacjonarne100 minut100 minut50 minut
Wi-Fi Callingtak


I dodatkowo jako pierwsza sieć w Polsce startuje z Wi-Fi Calling:
  • zasięg wszędzie gdzie jest HSPA+ i LTE, a do tego Wi-Fi Calling, w tym również w roamingu w krajach Unii Europejskiej,
  • każdy klient a2mobile dostaje też WiFi Calling, czyli możliwość prowadzenia rozmów wszędzie tam gdzie jest dostępna sie Wi-Fi. Wystarczy jedynie na telefon z system Android pobrać odpowiednią aplikację z Google Play, a korzystanie z usługi jest rozliczane według posiadanego pakietu, a za rozmowy na terenie całej Unii Europejskiej płaci się tak jak w Polsce.
Kup startowke i przetestuj jak chodzi
 
Kup startowke i przetestuj jak chodzi
Możliwe, ze tak zrobię. Chociaż pewnie wolę namówić mamę do wzięcia abo wspólnego w Orange, bo wtedy wyjdzie 25 na osobę, gdzie będę miał wszystko no limit, prawie 20 GB i jakieś bajery w roamingu + za granicę. A do tego jeszcze jakiś sprzęt.
 
Dobra idę w kime.
A Ty Lugasek napisz jak brać doładowania na fakturę oraz czy jak rejestruje kartę, to też ją jakoś na firmę mogę/muszę rejestrować?
Bo sobie przypomniałem,że przy abo jest też opłata aktywacyjny, a to już miesiąc gratis przy karcie.
 
Back
Top