Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Spoko dzięki. Pewnie ostatecznie przejdę do Orange, bo mi się to zwyczajnie opłaca, a i obsługa klienta jest jako taka. No i zasięg spoko.
jak chcesz przenosić numer/y, to sprawdź ofertę na stronie, później dzwoń na infolinię i zawsze coś się da więcej wysępić :cool:
 
Dobra idę w kime.
A Ty Lugasek napisz jak brać doładowania na fakturę oraz czy jak rejestruje kartę, to też ją jakoś na firmę mogę/muszę rejestrować?
Bo sobie przypomniałem,że przy abo jest też opłata aktywacyjny, a to już miesiąc gratis przy karcie.
To trza bylo od razu gadac ze na firme. Nie doczytalem tego.
 
Last edited:
Bo dzwoniąc na infolinię trza być twardym jak fajka na viagrze. Najlepiej mieć ofertę od konkurencji , trochę ja ubarwić i być jak tommy lee jones w ściganym,
W ofercie dla klientów indywidualnych nie dadzą Ci nic lepiej ani w Orange ani w T-mobile. (możliwe, ze w play tak, plus to w ogóle nie wiem). Za to w Orange można zajebiście wysępić jak Ci się kończy umowa na komórkę. A jak do tego masz internet z Orange to juz w ogóle możesz dostać cuda na kiju o jakim się fizjologom nie sniło (jak ich przyciśniesz).
 
W ofercie dla klientów indywidualnych nie dadzą Ci nic lepiej ani w Orange ani w T-mobile. (możliwe, ze w play tak, plus to w ogóle nie wiem). Za to w Orange można zajebiście wysępić jak Ci się kończy umowa na komórkę. A jak do tego masz internet z Orange to juz w ogóle możesz dostać cuda na kiju o jakim się fizjologom nie sniło (jak ich przyciśniesz).
Tak, przy wypowiedzeniu i kilku usługach się zgadza. Natomiast jak przenosisz numer to też można coś urwać. Migrując z plusa do orange, poprzez infolinię cena słuchawki była niższa o jakieś 100 zł względem oferty ze strony. Miałem wtedy 2 usługi u nich i trafiłem na nowy cennik :)
 
Bo dzwoniąc na infolinię trza być twardym jak fajka na viagrze. Najlepiej mieć ofertę od konkurencji , trochę ja ubarwić i być jak tommy lee jones w ściganym,
Zresztą opcja dostępna dla mnie całkowicie mnie satysfakcjonuje. 75 pln/mies. na 3 numery no limit, 20 GB do wykorzystania łacznie na 3 numery (ale tylko ja bym korzystał i mama złużyła by moze z 500 mb) 100 mb w roamingu oraz 400 min i 100 min na zagr + np SGS7 za 499 jednorazowo.
 
Tak, przy wypowiedzeniu i kilku usługach się zgadza. Natomiast jak przenosisz numer to też można coś urwać. Migrując z plusa do orange, poprzez infolinię cena słuchawki była niższa o jakieś 100 zł względem oferty ze strony. Miałem wtedy 2 usługi u nich i trafiłem na nowy cennik :)
Masz cos na klienta indywidualnego poza komórką w orange?
 
wtedy miałem net + tel, teraz net + 3 telefony, jeszcze czasami warto popatrzeć za kodami zniżkowymi, w orange popularny jest -30%
 
wtedy miałem net + tel, teraz net + 3 telefony
No to ajk Ci sie bedzie umowa kończyć na 3 numery to masz przy połaczeniu z netem ( o ile nie jest to orange free net) abonament wspólny bez telefonu za niecąłe 20 lub niecałe 25 pln (nie pamiętam) łacznie na 3 numery no limit + 20 GB łacznie (chyba, ze masz LTE dla domu to jeszcze wchodza w gre inne bajery) + te minuty w roamingu i za granice.

Oczywiscie jak ich dobrze przyciśniesz.
 
No widzisz. Jakbys pisal,ze na firme, to bym Ci od razu powiedzial
:benny:
http://cohones.mmarocks.pl/threads/...ka.33778/page-12?thepost=1593810#post-1593810

To trza bylo od razu gadac ze na firme. Nie doczytalem tego.

No widzisz. Jakbys pisal,ze na firme, to bym Ci od razu powiedzial
:deniro:

Ala tak juz poważnie, to biere jednak na abo. Na kartę nie ma MMS-ów w owej opcji w Play i dodatkowa trza płacić, by w ogóle jakiś wysłać. I tak jak pisałem wcześniej - mniej pierdolenia.
:kis:
 
Back
Top