Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

@kaczka41 pomimo, że to konkrencja to zawsze mogę polecić oleole (nie moja bezpośrednio bo ja jestem od sportu, outdooru i rowerów ale jednak), sam u nich dość często kupuje i jeszcze się nie zawiodłem.
Rowery , Marką Cube handlujesz ?
 
Telefon kupiony na Oleole

Wróce w temacie , jak będę cos na kartę kminił.

Ps. Ja coś nie bedzie działało, to @lugasek @mat @Mnichu , szykuje sie Wam:
:chuck::chuck::chuck::chuck::chuck:

Ps. Młoda bedzie miała lepszy telefon od staruszka :jon:
 
Agito zdychało bo lecieli pod wodą maksymalnie z towarem. Dodatkowo popłyneli na zeszłorocznej reklame świątecznej w TV. Dlatego pozbył się ich Naspers i kupił Rumuński eMag i... robi kurwa dokładnie to samo :mamed:
nie śledzę kto kogo przejął ale ostatnio jak kupowałem 4 telefony w eMagu to sie zdziwiłem bo karton był logowny eMag a na etykiecie firmy kurierskiej Agito i myślałem że znowu na kacu kliknąłem nie w tym sklepie co trzeba :)
 
Kup sobie iphone'a najnowszego Kluni.
ezgif.com-resize_13.gif
 
Tam jak są te kwoty na kartę, to serio dajesz np. 25 zł i masz bez limity rozmowy do wszystkich, sms do bólu i jeszcze np 6 GB neta przez 30 dni?? (a potam i tak przez rok mogą do Ciebie gdy nie doadujesz? )

To dlaczego np. abonamenty są np 55 zł / miesięcznie?

Gdzie tkwi hak?
#laik
 
Tam jak są te kwoty na kartę, to serio dajesz np. 25 zł i masz bez limity rozmowy do wszystkich, sms do bólu i jeszcze np 6 GB neta przez 30 dni?? (a potam i tak przez rok mogą do Ciebie gdy nie doadujesz? )

To dlaczego np. abonamenty są np 55 zł / miesięcznie?

Gdzie tkwi hak?
#laik
:mamed:
 
Troche zjebałeś, ale lekko
A serio odpowiadając to nie ma haczyka, serio tak jest na kartę. Tak jak już pisałem wcześniej - ja mam Mobile Vikings i tam jest za 29zł rozmowy i smsy no limit i 4 giga neta ważne przez miesiąc.
 
A serio odpowiadając to nie ma haczyka, serio tak jest na kartę. Tak jak już pisałem wcześniej - ja mam Mobile Vikings i tam jest za 29zł rozmowy i smsy no limit i 4 giga neta ważne przez miesiąc.
Virgin ma to samo i 8 GB
 
Virgin ma to samo i 8 GB
Ja jeszcze ostatnio zacząłem patrzeć na oferty pod kątem cen internetu w roamingu. Te w nju mobile wypadają bardzo korzystnie (200MB - 20PLN, 500MB - 30PLN). Dla porównania w Virgin jest 100MB za 29PLN, 300MB za 69PLN i 500MB za 99. Mobile Vikings - 100MB za 29PLN.
 
Ja jeszcze ostatnio zacząłem patrzeć na oferty pod kątem cen internetu w roamingu. Te w nju mobile wypadają bardzo korzystnie (200MB - 20PLN, 500MB - 30PLN). Dla porównania w Virgin jest 100MB za 29PLN, 300MB za 69PLN i 500MB za 99. Mobile Vikings - 100MB za 29PLN.
Ciekawe info w sumie, na szczęście od roamingu danych mam telefon służbowy :bayan:
 
Ja jeszcze ostatnio zacząłem patrzeć na oferty pod kątem cen internetu w roamingu. Te w nju mobile wypadają bardzo korzystnie (200MB - 20PLN, 500MB - 30PLN). Dla porównania w Virgin jest 100MB za 29PLN, 300MB za 69PLN i 500MB za 99. Mobile Vikings - 100MB za 29PLN.
Rzadko bywam w Radomiu, Łodzi czy Sosnowcu, także nie jest to dla mnie istotny czynnik.
 
Po co Ci zreszta abonament, jak wszystkie sieci maja teraz na karte za 20-30zl wszystko bez limitu i troche neta
Przykład: Ok 30 zł na kartę. Co miesiąc trzeba kupić kartę, płaszczyć się o faktury w kiosku na firmę i nie mam tyle neta.
Dokładam 6 zł i 88 gr i mam wyjebane.
Kapiszi?
 
Back
Top