Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Dokładnie. Mam stawione hasło zanim się zalogje do system (win7). I od raz w tym pol gdzie sie wprowadza haslo jest ta literka napjerdalana maksymalnie. Wiec ctrl+a msze kliknac, aby to zaznaczyc i skasowac. No i pozniej, czy to przeglarka czy inne programy - napierdala ta literke z atomat wszedzie. Kórwa. Dzisiaj coś takiego sie stalo...
No to ściągnij SharpKeys albo KeyTweak i zrób jaki Ci napisałem.
 
@lgasek

centrm myszy i klawiatr microsoft wlasnie pobralem. obczaje czy to dziala, jak nei - to 1 z tych twoich sprobje...
 
A ewentualnie jakaś alternatywa? Czytałem opinie i wygląda na to, ze jest zdecydowanie wart swojej ceny (700), jedynie ludzie narzekają nieco na aparat. Da się kupić coś konkurencyjnego w cenie do tysiaka?
Polecam kupić go za kilka złotych więcej ale za to z PL dystrybucji, żeby mieć gwarancje.

Jak chcesz coś z bardziej popularnej marki to weź Huawei P9 Lite 2017 (to 2017 jest ważne bo jest tez starsza wersja P9 Lite)
 
Xiaomi ma MIUI, swoja autorska, bardzo fajna nakladke. Jak chces lepszy aparat to puszkaj Mi5X, albo M1 A1 (czysty andek).
Wiadomo ze teraz hitem będzie A1 ale jeszcze nie jest dostępne w Polsce, dopiero jakoś w połowie października ma być.
 
@lugasek

Dzięki wielkie za Twoją pomoc ! Zainstalowałem SharpKeys i przypisałem Insert do U. Działa, choć wiadomo, że to rozwiązanie doraźne. Jakby, odpukać - wystąpiły problemy z pozostałymi klawiszami, to już raczej bym ich nie re-mapował, bo kurwicy bym dostał. I tak jest dziwnie i palce instynktownie szukają U gdzie indziej. Następnym krokiem mogłoby być dokupienie zewnętrznej klawiatury na USB, tak myślę. A potem - pewnie zakup nowego laptopa. :crazy:
 
Mam od stycznia 2017 roku Xiaomi Mi 5s - nie miałem lepszego telefonu, każdemu polecam ze znajomych i już 2 kupiło inne modele z tej firmy i wszyscy zadowoleni.
 
Wiadomo ze teraz hitem będzie A1 ale jeszcze nie jest dostępne w Polsce, dopiero jakoś w połowie października ma być.
Chyba nie opłaca się czekać na ten telefon? (dość pilnie w sumie potrzebuję). Po parametrach nie ma jakiejś przepaści pomiędzy Note 4 X, a tym A1. Różnica w cenie jest sporo (700, a pewnie około 1200).
 
Chyba nie opłaca się czekać na ten telefon? (dość pilnie w sumie potrzebuję). Po parametrach nie ma jakiejś przepaści pomiędzy Note 4 X, a tym A1. Różnica w cenie jest sporo (700, a pewnie około 1200).
Jak potrzebujesz na już to wiadomo ze nie ma co czekać. Jest duża różnica pomiędzy nimi w aparatach np.
Co najważniejsze A1 jest zrobiony przy współpracy z Google, ma czystego androida bez ŻADNYCH nakładek i będzie dużo dłużej aktualizowany soft na niego niż na inne telefony.
 
Zainteresowaliście mnie tym A1, sam miałem w najbliższym czasie zakupić Note 4, ale teraz to już na pewno poczekam, aż pojawi się ten nowy model. Może to nawet wpłynąć na ceny starych modeli Xiaomi? No i plus za lepszy aparat, bo to dla mnie dość ważny aspekt.

Kiedyś/gdzieś naczytałem się, że ludzie mają problem z przesyłaniem plików z PC na Xiaomi? Prawda to?
 
Zainteresowaliście mnie tym A1, sam miałem w najbliższym czasie zakupić Note 4, ale teraz to już na pewno poczekam, aż pojawi się ten nowy model. Może to nawet wpłynąć na ceny starych modeli Xiaomi? No i plus za lepszy aparat, bo to dla mnie dość ważny aspekt.

Kiedyś/gdzieś naczytałem się, że ludzie mają problem z przesyłaniem plików z PC na Xiaomi? Prawda to?
Osobiście nie potrafię się przekonać do produktów tej marki. Pewnie w swoim przedziale cenowym są liderem, jednak osobiście wolę dopłacić i kupić flagowca, choćby z zeszłego roku.
Moje dwa ostatnie telefony to produkty lg (g2, g4) i jestem z nich mega zadowolony.
Oba w momencie zakupu kosztowały około 1300zł i zapewniały (g4 mam do dziś, g2 używa mój tato) działanie wszelkich aplikacji. Aparat w g4 to istne arcydzieło i nie sądzę, żeby jakikolwiek Xiaomi był w stanie zrobić zdjęcie podobnej jakości.
 
Osobiście nie potrafię się przekonać do produktów tej marki. Pewnie w swoim przedziale cenowym są liderem, jednak osobiście wolę dopłacić i kupić flagowca, choćby z zeszłego roku.
Moje dwa ostatnie telefony to produkty lg (g2, g4) i jestem z nich mega zadowolony.
Oba w momencie zakupu kosztowały około 1300zł i zapewniały (g4 mam do dziś, g2 używa mój tato) działanie wszelkich aplikacji. Aparat w g4 to istne arcydzieło i nie sądzę, żeby jakikolwiek Xiaomi był w stanie zrobić zdjęcie podobnej jakości.

Nie siedzę w temacie telefonów, jedynie przed ewentualnym zakupem zaczynam czytać testy, porównania itp. Ja obecnie szukam telefonu z wydajną baterią. Od chyba 3 lat mam Galaxy S4 i teraz nawet po wymianie baterii + resecie do fabrycznych, telefon nie potrafi wytrzymać marnych 8h z kilkunastoma minutami rozmów i małym odwiedzeniu internetu. Właśnie na cohones polecali mi Xiaomi, no i kiedyś na jakimś szkoleniu gość bardzo sobie chwalił ten telefon.

Ogólnie poczekam na to A1 i zobaczę jak to wyjdzie cenowo, choć czytam, że będzie pewnie coś koło 1200 zł. Niby wszystko na plus od Note, który już prawie zamówiłem ... ale A1 będzie miał zdecydowanie słabszą ... baterię ... WHY?!
 
Przymierzam się do zakupu nowego telefonu i powiem wam, że niezły miałem mętlik w głowie... Co wyszukałem ciekawą słuchawkę to coś było nie tak. Rozważałem zakup P9 Lite 2017, ale znalazłem podejrzanie dużo zarzutów co do płynności działania (główny powód, dla którego zmieniam telefon) i zarysowań (nie mam w zwyczaju "ubierać" telefonu w jakieś case'y itp.). Dlatego też podjąłem decyzję o dołożeniu 200 zł i zakupie ASUS-a Zenfone 3 ZE520KL 32GB. Zobaczymy jak się będzie sprawował...
 
Przymierzam się do zakupu nowego telefonu i powiem wam, że niezły miałem mętlik w głowie... Co wyszukałem ciekawą słuchawkę to coś było nie tak. Rozważałem zakup P9 Lite 2017, ale znalazłem podejrzanie dużo zarzutów co do płynności działania (główny powód, dla którego zmieniam telefon) i zarysowań (nie mam w zwyczaju "ubierać" telefonu w jakieś case'y itp.). Dlatego też podjąłem decyzję o dołożeniu 200 zł i zakupie ASUS-a Zenfone 3 ZE520KL 32GB. Zobaczymy jak się będzie sprawował...
No i?
 
Eksperci czy wiecie coś może o telefonach niezniszczalnych w stylu cat S60? Bo mój ojciec załatwia telefony w zastraszającym tempie i muszę znaleźć mu coś pancernego a nigdy nie interesowałem się takim sprzętem.
 
Eksperci czy wiecie coś może o telefonach niezniszczalnych w stylu cat S60? Bo mój ojciec załatwia telefony w zastraszającym tempie i muszę znaleźć mu coś pancernego a nigdy nie interesowałem się takim sprzętem.
 
comment_LHIWOjKzSKt8p1Ri8e3iM5nBg6YCtKB3.gif

Kto o zdrowych zmysłach wypuścił ten projekt jako flagowy produkt ?
 
Honor 8 32GB/4GB 1.235zł

amazon.de/gp/product/B01J0RYDPG/
Wolę zamówić coś w Polsce, a tu ten Honor koło 1500 chodzi.

Ale najlepsze jest to, że w niemieckim Amazonie ASUS jest jakieś 60 euro droższy od Honora, a w Polsce 300 zł tańszy...
 
Wolę zamówić coś w Polsce, a tu ten Honor koło 1500 chodzi.

Ale najlepsze jest to, że w niemieckim Amazonie ASUS jest jakieś 60 euro droższy od Honora, a w Polsce 300 zł tańszy...
ja bym wolał z amazona, niż z Polski :) Zresztą i tak z Polski wysyłają.
 
ja bym wolał z amazona, niż z Polski :) Zresztą i tak z Polski wysyłają.
Amazon na pełnej kurwie wchodzi "na dniach" do Polski. Już apka jest po PL nawet a w Allegro w zeszłym tygodniu dostali jakies newsy związane z tym tematem i prawie srali pod siebie.
 
Back
Top