Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Mam paperwhite 4 i 5. Z 4 nie ma problemu, ale 5 komputer nie rozpoznaje po podpięciu przez usb. Miał ktoś tak?
@Mnichu żona przesyła mailem czy kablem? Mam za dużego pdfa żeby mailem przeszedł i się wkurwiam, bo będę musiał czytać na 6 calach a nie na 6,8 :lol:
używasz calibre?
 
PDF'y leca na tym normalnie?
Tak jak napisał Grosz powyżej, lecą ale woli konwertować calibre na mobi
Mam paperwhite 4 i 5. Z 4 nie ma problemu, ale 5 komputer nie rozpoznaje po podpięciu przez usb. Miał ktoś tak?
@Mnichu żona przesyła mailem czy kablem? Mam za dużego pdfa żeby mailem przeszedł i się wkurwiam, bo będę musiał czytać na 6 calach a nie na 6,8 :lol:
Normalnie kablem


A swoją drogą @Roshi może odnajdziesz gdzieś w odmętach internetu ebooka "A hard day for a handover" Darynda Jones. Jest może gdzieś jakieś miejsce w internetach (oprócz VK) gdzie można szukać ebooków eng?
 
Tak jak napisał Grosz powyżej, lecą ale woli konwertować calibre na mobi

Normalnie kablem


A swoją drogą @Roshi może odnajdziesz gdzieś w odmętach internetu ebooka "A hard day for a handover" Darynda Jones. Jest może gdzieś jakieś miejsce w internetach (oprócz VK) gdzie można szukać ebooków eng?
To nie wiem co mój komp odpierdala że nie widzi
 
Lepiej żeby były wytrzymałe?
One z czasu będą używane.Byle zagłuszyć ps4,które wyje jak odrzutowiec.
Jak już pisałem wczesniej zjebałem z kupnem poprzednich,że nie wziąłem uniwersalnych,więc drugie będą takim trochę zbytkiem :lol:
 
One z czasu będą używane.Byle zagłuszyć ps4,które wyje jak odrzutowiec.
Jak już pisałem wczesniej zjebałem z kupnem poprzednich,że nie wziąłem uniwersalnych,więc drugie będą takim trochę zbytkiem :lol:
Co to znaczy uniwersalnych? Co jest nie tak z tymi co masz?
 
Co to znaczy uniwersalnych? Co jest nie tak z tymi co masz?
Są kompatybilne jedynie z xboxami i windowsem 10.
Skusiłem się bo była obniżka z ponad 500 na 325 i myślałem,że to już wyższa półka,ale grzybojad mnie uświadomił,że to bieda budżet :boystop:
 
Są kompatybilne jedynie z xboxami i windowsem 10.
Skusiłem się bo była obniżka z ponad 500 na 325 i myślałem,że to już wyższa półka,ale grzybojad mnie uświadomił,że to bieda budżet :boystop:
Ale że jak? To nie ma że podpinasz pod wyjście liniowe i już? To one po usb chodzą czy ki chuj?
 
Ale że jak? To nie ma że podpinasz pod wyjście liniowe i już? To one po usb chodzą czy ki chuj?
Bezprzewodowe są.Na konsoli jest taki przycisk do parowania z akcesoriami i po wcisnieciu go i włącznika na słuchawkach się łączą ze sobą.
Na windows 10 nie wiem jak bo mam 7 i nie sprawdzałem tego.
 
Bezprzewodowe są.Na konsoli jest taki przycisk do parowania z akcesoriami i po wcisnieciu go i włącznika na słuchawkach się łączą ze sobą.
Na windows 10 nie wiem jak bo mam 7 i nie sprawdzałem tego.
A z tv nie da rady sparować? Moje sony xm3 z ps4 też nie będą grać bo ich konsola nie widzi, ale z telewizorem sony już się parują bez problemu i działają świetnie.
 
A z tv nie da rady sparować? Moje sony xm3 z ps4 też nie będą grać bo ich konsola nie widzi, ale z telewizorem sony już się parują bez problemu i działają świetnie.
Z tego co wiem to nie.
U Ciebie to działa bo oba sprzęty z Sony,a u nich produkty są często kompatybilne.
 
ogólnie mam problem z telefonem
ostatnio zaczął szwankować, nie da się go wyłączyć(ekran ciągle się odpala)
plus bateria raz ma 10 procent, wyłączam zasilanie i odpalam w domku a tam ma nagle 30 procent
jak spadnie do 15 procent to ciągle daje powiadomienie że trzeba ładowarkę
no i przegrzewa się jak skurwesyn

zostawić czy kupowac nowy?
 
ogólnie mam problem z telefonem
ostatnio zaczął szwankować, nie da się go wyłączyć(ekran ciągle się odpala)
plus bateria raz ma 10 procent, wyłączam zasilanie i odpalam w domku a tam ma nagle 30 procent
jak spadnie do 15 procent to ciągle daje powiadomienie że trzeba ładowarkę
no i przegrzewa się jak skurwesyn

zostawić czy kupowac nowy?
Jest na gwarancji właściciela?
 
Back
Top