Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

ogólnie mam problem z telefonem
ostatnio zaczął szwankować, nie da się go wyłączyć(ekran ciągle się odpala)
plus bateria raz ma 10 procent, wyłączam zasilanie i odpalam w domku a tam ma nagle 30 procent
jak spadnie do 15 procent to ciągle daje powiadomienie że trzeba ładowarkę
no i przegrzewa się jak skurwesyn

zostawić czy kupowac nowy?
Zacznij od przywrócenia ustawień fabrycznych/hard resetu. Jak nie pomoże i mocno utrudnia życie to raczej kosz
 
ogólnie mam problem z telefonem
ostatnio zaczął szwankować, nie da się go wyłączyć(ekran ciągle się odpala)
plus bateria raz ma 10 procent, wyłączam zasilanie i odpalam w domku a tam ma nagle 30 procent
jak spadnie do 15 procent to ciągle daje powiadomienie że trzeba ładowarkę
no i przegrzewa się jak skurwesyn

zostawić czy kupowac nowy?
Może wymiana baterii pomoże?
 
też się zastanawiałem
ale najpierw chyba oddam do przeglądu
Spróbować to co polecał @panpan chociaż pewnie już próbowałeś. W ostateczności wymiana baterii, ale pytanie czy warto wrzucać w to kasę. Przegląd w jakimś znanym serwisie? Bo sam kiedyś dawałem telefon do serwisu operatora to ładnie mówiąc, po prostu przeleżał 14 dni na półce i nikt go nie sprawdził. Na kartce napisali, że przywrócili ustawienia fabryczne, szkoda (dla nich) tylko, że nikt tego nie sprawdził bo telefon wrócił z problemem, ale i ze wszystkimi danymi. Oczywiście serwis za usługę wziął od operatora kasę i nie stwierdził usterki.
 
Spróbować to co polecał @panpan chociaż pewnie już próbowałeś. W ostateczności wymiana baterii, ale pytanie czy warto wrzucać w to kasę. Przegląd w jakimś znanym serwisie? Bo sam kiedyś dawałem telefon do serwisu operatora to ładnie mówiąc, po prostu przeleżał 14 dni na półce i nikt go nie sprawdził. Na kartce napisali, że przywrócili ustawienia fabryczne, szkoda (dla nich) tylko, że nikt tego nie sprawdził bo telefon wrócił z problemem, ale i ze wszystkimi danymi. Oczywiście serwis za usługę wziął od operatora kasę i nie stwierdził usterki.
serwis oficjalny także o to bym się nie martwił
zrobię ten hard reset
 
@Siedem jak możesz trochę dołożyć to bierz tego samsunga


A jak chcesz się trzymać ponizej 1600 to tego:

 
@Siedem jak możesz trochę dołożyć to bierz tego samsunga


A jak chcesz się trzymać ponizej 1600 to tego:

O, dzięki.
A powiedz mi czy w takich zakupach internetowych, sklepach to jest normalnie gwarancja na 1-2 lata jak w jakims neonecie ?
 
Tak, normalna gwarancja jak i rękojmia.
Nie wiem co to znaczy ale widzę na Apollo 24 miesiące, a powiedz czym one się różnią, technologią ekranu tylko i wyłącznie?
Jeden uhd drugi crystal uhd, ten crystal to zgaduje że tylko lepszy obraz daje w jakimś stopniu tak?
 
Nie wiem co to znaczy ale widzę na Apollo 24 miesiące, a powiedz czym one się różnią, technologią ekranu tylko i wyłącznie?
Jeden uhd drugi crystal uhd, ten crystal to zgaduje że tylko lepszy obraz daje w jakimś stopniu tak?
Tutaj tłumaczą

 
Tutaj tłumaczą

Dzięki, mordo a tutaj gwarancję to muszę dodatkowo wykupić bo tak to nie ma wcale?
Screenshot_2023-03-31-13-58-45-851_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2023-03-31-13-58-50-214_com.android.chrome.jpg
 
Dodatkowa gwarancja sklepu to mit
Mi chodzi żeby była jakąkolwiek gwarancja, nigdy nie doplacalem za to ale jak brałem telefon w jakimś mediacoś to gwarancja była ze sklepu na 2 lata, chodzi mi o to samo a nie że kupię coś bez żadnej gwarancji.
 
Mi chodzi żeby była jakąkolwiek gwarancja, nigdy nie doplacalem za to ale jak brałem telefon w jakimś mediacoś to gwarancja była ze sklepu na 2 lata, chodzi mi o to samo a nie że kupię coś bez żadnej gwarancji.
Zawsze masz gwarancję producenta, nie bierz żadnej innej dodatkowo płatnej bo to jest ściema.
 
A polecacie jakiś do 1600-2000
Jeśli nie przeszkadza brak 5g (na ten moment i tak średnio to działa) i nie potrzebujesz nic więcej to może Pixel 6a:

Musisz wejść przez link bo coś nie działa i nie mogę przekleić bezpośredniego linku do amazon.de. Poniżej short link bezpośrednio do amazon.de za 333 euro (trzeba skopiować i wkleić).
shorturl.at/knsBI

Odjąć chromecasta (opchniesz spokojnie na szybko za ok 150 zł może i więcej) i tel wychodzi ok 1400 zł. W tej cenie ciężko znaleźć coś lepszego. Z innych modeli może znajdzie się S21 Fe (tu może być ciężko poniżej 2200 zł) lub Nord 2, ale osobiście brałbym pixela ze względu na dłuższe wsparcie aktualizacjami i lepszy aparat.
 
@Siedem jeszcze jedna rzecz - te Samsungi, które chłopaki podesłali mają tylko 3 wejścia HDMI (i żadnego 2.1, ale przy odświeżaniu 50/60 nie ma to znaczenia).

Mordo a po co mi więcej wejść, jedno wejście do Xboxa, drugie do tv, 3 zostaje puste.
O co chodzi z tym 2.1? Podejrzewam że o prędkość, czyli w Samsungu są 2.0 tak? W czym mi to może robić różnice?
 
Mordo a po co mi więcej wejść, jedno wejście do Xboxa, drugie do tv, 3 zostaje puste.
O co chodzi z tym 2.1? Podejrzewam że o prędkość, czyli w Samsungu są 2.0 tak? W czym mi to może robić różnice?
W niczym, wystarczy Ci to w zupełności.
 
A polecacie jakiś do 1600-2000
Pojawiło się jeszcze coś takiego. Ogólnie ciekawy telefon. Jeśli używasz do normalnych rzeczy tj. czasem sociale, internet, komunikacja od czasu do czasu zdjęcia to też ciekawa pozycja:

Na plus bateria, proporcje, 5 G. Na minus: krótsze wsparcie i gorszy aparat, droższy. Podaje jako alternatywę bo jednak wybrałbym Pixela 6a.
 
Mam taka sytuację z tel od jakiegos czasu, a mianowicie, gdy odbieram tel to ledwo co slysze rozmowce, ale juz alarm czy multimedia normalnie dzialaja, chociaz korzystaja z jednego glosnika, bo tel jest mono. Ktos, cos jakis pomysl?
 
Mam taka sytuację z tel od jakiegos czasu, a mianowicie, gdy odbieram tel to ledwo co slysze rozmowce, ale juz alarm czy multimedia normalnie dzialaja, chociaz korzystaja z jednego glosnika, bo tel jest mono. Ktos, cos jakis pomysl?
Możliwe że głośność podczas połączenia wyciszyłeś, niech ktoś testowo zadzwoni do Ciebie i podczas rozmowy jak spojrzysz na ekran powinna być ikona głośności
 
Możliwe że głośność podczas połączenia wyciszyłeś, niech ktoś testowo zadzwoni do Ciebie i podczas rozmowy jak spojrzysz na ekran powinna być ikona głośności
No wlasnie nie, mam w ustawieniach dzwieku test glosnosci i jak poruszam suwakiem polaczenia to muzyczka gra cicho, ale juz alarm czy multimedia gra normalnie.
 
Back
Top